Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-03-02
Vietos bendruomenių metų šventės - mugės aptarimas 
Šiandien LVBOS tarybos darbo grupė lankėsi Litexpo parodų ir kongresų rūmuose, kad aptarti organizacinius šventės organizavimo klausimus.
Susitikime aptarti vizualinis parodos pateikmas, stendų, edukacinių programų ir kitos vaizdinės medžiagos išdėstymas bei koncertinė programa.
2016-03-02
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sqjungos susitikimas su Ministru Pirmininku A. Butkevičiumi 
Kovo 2 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos taryba susitiko su Lietuvos Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Susitikime taip pat dalyvavo Ūkio ministras Evaldas Gustas, Algirdas Šešelgis, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministras, premjero patarėjas bendruomenių klausimais Justas Pankauskas, departamentų atstovai.
LVBOS delegacijai vadovavo R. Navickas, laikinai pavaduojantis pirmininką A. Račkauską.
2016-02-26
LVBOS tarybos posėdis 
Vasario 24 d. KBCA biure įvyko eilinis Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos posėdis. Jame svarstyti susitikimo su Ministru pirmininku A. Butkevičiumi klausimai, Vietos bendruomenių šventės - mugės Litexpo rūmuose organizavimas bei Vietos bendruomenių įstatyminės bazės pakeitimo galimybės. Pažymėta, kad pribrendo laikas teikti Vietos bendruomenių pagrindų įstatymą, kuris įteisintų vietos bendruomenių organizacijų statusą ir veiklas, padėtų išvengti painiojimo ir tapatinimo su kitomis NVO.
2016-02-24
Nevyriausybinių organizacijų registras 
„Transparency International“ Lietuvos skyrius kartu su Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo Nevyriausybinių organizacijų (NVO) Programa kuria Lietuvoje veikiančių NVO registrą. Registre bus teikiama informacija apie Lietuvoje veikiančias nevyriausybines organizacijas, jų vykdomas veiklas, taip pat vienoje vietoje teikiama informacija apie būsimus finansavimo šaukimus, siūloma Lietuvos gyventojams pervesti registre esančioms organizacijoms 2 proc. GPM (Gyventojų pajamų mokesčio) bei kitaip joms paaukoti.
2016-02-19
Konferencijoje “Gerojo valdymo principų taikymas Lietuvos savivaldybėse” 
Vasario 18 dieną Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kartu su partneriais - Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) bei Norvegijos „Change the World“ organizavo konferenciją “Gerojo valdymo principų taikymas Lietuvos savivaldybėse”
2016-02-19
M. Romerio universitetas kviečia į konferenciją "Veikli bendruomenė funkcionalioje savivaldybėje" 
Mykolo Romerio universitetas balandžio 13 d. kviečia į kasmeninę MRU rengiamą konferenciją "Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?" Šių metų konferencija yra skirta bendruomeniškumui ugdyti - "Veikli bendruomenė funkcionalioje savivaldybėje". Bendruomenės kviečiamos dalyvauti ir MRU rengiamame konkurse "BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2015 – KELIAS Į SĖKMĘ“.
2016-02-19
Kauno miesto savivaldybė kviečia teikti paraiškas pagal miesto įvaizdžio stiprinimo srities prioritetą 
Kauno miesto savivaldybė kviečia nevyriausybines organizacijas ir bendruomenes prisidėti prie Kauno problemų sprendimų, siūlant iniciatyvas ir teikiant paraiškas.
Šiuo metu kviečiame teikti paraiškas į Miesto įvaizdžio stiprinimo srities 3 prioritetus: sporto miesto, aktyvaus jaunimo miesto ir 2016 m. pagrindiniai Kauno miesto kultūros renginiai
2016-02-17
Bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „Langas į ateitį“ kviečia į „Bendrystės su NVO dieną 
Bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir asociacija „Langas į ateitį“ š. m. vasario 23 d. kviečia aktyviai Vilniuje veikiančias Lietuvos nevyriausybines organizacijas į jau 7-us metus organizuojamą „Bendrystės su NVO dieną“. Renginio pranešėjai pasidalins praktiniais patarimais susijusiais su įmonės ir darbuotojų duomenų sauga bei galimybe pasinaudoti Microsoft nemokamai suteikiamomis IT priemonėmis ir programomis.

2016-02-17
Kauno miesto savivaldybei teikiamų paraiškų finansavimo pakeitimai 
Kaip skelbia Kauno m. savivaldybės portalas, įvairių sričių Kauno miesto savivaldybei teikiamas paraiškas dėl finansavimo vertins ne politikai ar savivaldybės darbuotojai, o išorės ekspertai. Pasak specialistų – tai didelė naujovė šalies savivaldybių gyvenime. Nors ekspertų darbas bus neatlygintinas, neabejojama, jog jų bus užtektinai.
2016-02-16
Sveikiname Redą Kneizevičienę 
Sveikiname LVBOS tarybos narę Redą Kneizevičienę, kuriai vasario 16-ąją Prezidentė D.Grybauskaitė įteikė medalį "Už nuopelnus Lietuvai"!

45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple