Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-05-11
Aukštųjų Šančių BC gegužinė 
Aukštųjų Šančių bendruomenė centras kviečia į tradicinę
GEGUŽINĘ, kuri vyks gegužės 16 d., 12 val., Kauno "Žiburio" pagrindinės mokyklos stadione.
Renginio globėjas Šančių seniūnas Ričardas Rusteika
Renginio organizatoriai Aukštųjų Šančių bendruomenës centras ir Kauno "Žiburio" pagrindinë mokykla
KVIEČIAME atvykti ir pabūti kartu!
2015-05-08
"Maisto banko" kvietimas į Nacionalinę konferenciją 
Kviečiame gegužės 13 d. dalyvauti Nacionaliniame kovos su maisto švaistymu kongrese, kuris vyks Lietuvos Respublikos Seime.
Kongrese kalbės Europos komisijos ir Europos parlamento nariai ir ekspertai. Mūsų šalies Sveikatos apsaugos, Žemės ūkio, Aplinkos ministerijų, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnai pristatys priemones, galinčias nuo prapulties išgelbėti daug tinkamo vartoti maisto tam, kad jis pasiektų žmonių stalą.

2015-05-08
Konferencija „ES struktūrinės paramos investicijų galimybės bendruomenės ir verslo iniciatyvoms išnaudojant etnografinio regiono tapatybę“ 
Gegužės 14 d. Vilniuje rengiama konferencija „ES struktūrinės paramos investicijų galimybės bendruomenės ir verslo iniciatyvoms išnaudojant etnografinio regiono tapatybę“. Į ją kviečiami savivaldybių merai ir administracijos vadovai, bendruomenių ir iniciatyvinių grupių atstovai, verslo įmonių vadovai, akademinės bendruomenės nariai.
2015-05-08
Konferencija M. Romerio universitete 
Gegužės 7 d. (I-414 aud.) Mykolo Romerio universitete įvyko septintoji praktinė – mokslinė konferencija ,,Efektyvumas viešajame sektoriuje: kuo vadybos teorijos gali pasitarnauti ir ką praktikai gali patarti?". Konferencijos tikslas - diskutuoti dėl mokslo institucijų aktyvesnio įsitraukimo ir įtraukimo į viešojo administravimo procesą ir mokslinių teorijų ir modelių taikymą praktikoje. Pranešėjai: mokslininkai, Seimo ir vyriausybės nariai, universiteto dėstytojai.
2015-05-07
Eismo saugumo ir saugios kaimynystės renginys Lampėdžių bendruomenės centre. 
Vykdant asociacijos projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015", gegužės 6 d. Lampėdžių bendruomenės centre įvyko susitikimas - seminaras gyvenvietės saugumo klausimais "Pasitinkant vasarą - saugūs Lampėdžiai". Susitikime dalyvavo Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai ir projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" LKBS koordinatorė S. Grigaliūniene. Seminare buvo aptarti saugumas ir teisingas elgesys keliuose, dviratininkų pareigos ir atsakomybė gatvėse, atšvaitų dėvėjimas.
2015-05-07
Pasirašyta sutartis su MRUNI Socialinių technologijų fakultetu 
Gegužės 7 d. Socialinių technologijų fakulteto dekanė prof. dr. Leta Dromantienė ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos vadovas profesorius Ramūnas Navickas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Šios sutarties pagrindu bus siekiama Socialinių technologijų fakulteto dėstytojų, studentų ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos narių bendradarbiavimo, rengiant ir vykdant bendrus mokslinius tyrimus ir taikomąją mokslo veiklą, tarptautinius ir nacionalinius projektus, įgyvendinant mokslo ir studijų programas.
2015-05-06
Senamiesčio bendruomenės centras - naujasis KBCA narys 
Vakar, gegužės 5 d., KBCA tarybos posėdyje į asociacijos narius buvo priimtas Kauno Senamiesčio bendruomenės centras. Centrui vadovauja Martynas Ubartas, kuris atnaujino BC veiklą, ir pasiryžęs suaktyvinti Kauno senamiesčio gyventojus, įtraukti juos į vietos aktualių problemų sprendimą, pilietiškumą, vystyti kitas bendruomenės veiklas. Centras nori dalyvauti KBCA renginiuose, mokymuose, kitose veiklose, kartu spręsti susidarančias miesto vietos bendruomenių problemas. BC delegavo vieną atstovą į Centro seniūnijos Vietos bendruomenių tarybą, gavo 2015 m. savivaldybės Bendruomenių programos projekto finansavimą.
2015-05-06
Susitikimas su vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu 
Gegužės 5 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos nariai ir NVO atstovais susitiko su Vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu. Buvo tariamasi, kaip efektyviau spręsti bendruomenėms ir jų organizacijoms aktualias problemas bei sudaryti galimybes aktyvesniam jų dalyvavimui valstybės gyvenime.
Susitikime taip pat dalyvavo Bendruomenių ir pilietinės visuomenės parlamentinės grupės pirmininkas Donatas Jankauskas, vietos savivaldos sritį kuruojantis viceministras Julius Morkūnas ir Vidaus reikalų ministerijos (VRM) Viešojo valdymo politikos departamento atstovai.
2015-05-03
Kviečiame į Lampėdžių BC eismo saugumo ir saugios kaimynystės renginį 
Gegužės 6 d., 18 val., Lampėdžių bendruomenės centre, Vytauto g. 10, įvyks antrasis "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys - susitikimas su Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnais. Susitikimo metu bus supažindinta su projektu, aptarti saugaus eismo ir saugios kaimynystės klausimai, papasakota apie eismo įvykius, pasidalinta gerąja Lampėdžių bendruomenės patirtimi. Bus parodyti saugaus eismo filmukai, atsakoma į gyventojų klausimus.
Maloniai kviečiame.
2015-05-01
Sveikiname su Motinos diena! 
Gražiausi sveikinimai mūsų mamoms ir močiutėms!
- Kiek daug jėgos, švelnumo ir gerumo sutelpa tavo širdy,
Kiek daug geru darbų nudirbo tavo rankos,
Kiek daug naktų skaičiavo tavo mintys ir dejavo tik viena - tavo širdis.
Tebūna tavo vardas, tavo darbas šventas,
Tebūna tavo dienos ilgos ir džiaugsmingos,
O laikas tekartoja:"Nepalūžti, nepavargti ir gyventi, gyventi!"

45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple