Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-03-25
Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis! 
Atgimusi gamta dovanoja pačią gražiausią pavasario šventę –
šventas Velykas.
Linkime mūsų bendruomenių nariams:
šviesos namams, skaidrumo mintims,
gėrio ir grožio darbams.
Linkime taikos ir džiaugsmo jūsų namams!
2016-03-21
Bendradarbiavimas su Kauno NVO - naujos galimybės 
Sėkmingai ir bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklai labai svarbu vystyti savo veiklą, būti įvykių sukūryje ir tobulintis, ieškoti naujų veiklos krypčių, stiprinti aktyvo ir savanorių kompetencijas. Didelę įtaką veiklai daro ir sėkmingas įvairių sričių NVO bendradarbiavimas, kuris leidžia vykdyti bendrus projektus, akcijas ir kt. veiklas.
2016-03-21
Skelbiamas konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse 2016" 
Praėjusią savaitę Lietuvos automobilių kelių direkcijoje buvo patvirtinta, kad Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir 2016 metais vykdys projektą-konkursą "Eismo saugumas bendruomenėse".
Kviečiame ir šiais metais dalyvauti aktyviai konkurse, susipažinti su konkurso nuostatais bei pildyti paraiškas.
2016-03-20
Kiaušinių marginimo pamoka Šilainių bendruomenės centre 
Kauno Šilainių bendruomenės centro jaunuomenė su mamomis ir vyresnieji nariai ankstyvą šeštadienio rytą susirinko Šilainių seniūnijos salėje vašku marginti kiaušinius artėjančioms šventėms. Žiniomis apie kiaušinių marginimą, tradicijas, marginimo raštus, vaško paruošimą , darbo eigą ir paslaptimis dalinosi lektorė Sigita Grigaliūnienė.
2016-03-14
Nevyriausybinės organizacijos "Psichikos sveikatos perspektyvos" pranešimas spaudai 
Nevyriausybinė organizacija "Psichikos sveikatos perspektyvos", kartu su Lietuvos neįgaliųjų forumu ir Vaikų teisių koalicija šiandien kviečia atkreipti dėmesį, kad iki šiol nieko nežinome apie trečius metus vykdomą žmonių su negalia (o taip pat ir vaikų su negalia!) globos namų reformą. Negaudamos jokių duomenų, NVO negali įgyvendinti pertvarkos stebėsenos ir vertinimo, nors šią funkciją pagal pertvarkos veiksmų planą turi atlikti.
2016-03-14
VRM patvirtino "Viešojo valdymo institucijų atvirumo didinimas ir visuomenės įsitraukimo į viešojo valdymo procesus skatinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą 
Vidaus reikalų ministras kovo 8 d. patvirtino 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Viešojo valdymo institucijų atvirumo didinimas ir visuomenės įsitraukimo į viešojo valdymo procesus skatinimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą. Šios Vidaus reikalų ministerijos administruojamos priemonės tikslas – padidinti viešojo valdymo institucijų atvirumą ir paskatinti visuomenę aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose. Galimi pareiškėjai ir nevyriausybinės organizacijos.
2016-03-10
Su Kovo 11-ąja 
Kauno bendruomenių centrų asociacijos taryba ir pirmininkas R. Navickas sveikina visus asociacijos narius ir Kauno m. bendruomenes su Nepriklausomybės atkūrimo diena, linki visiems, kad neblėstų KOVO 11-osios šviesa ir tiesa, neapleistų viltys, stiprėja tikėjimas ir žinojimas, kad esame laisvi savo žemėje ir valstybėje.
Visus bendruomenių centrus kviečiame Kovo 11-ąją sutikti Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, 11.00 val. Ateikite su savo šeimomis ir būtinai atsineškite savo vėliavas.
2016-03-10
Atsiveria naujos bendruomenių bendradarbiavimo galimybės su Kauno universitetais 
Kovo 9 dieną. VDU istorijos menėje KBCA tarybos pirmininkas prof. Ramūnas Navickas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universiteto rektoriumi prof. Juozu Augučiu. Prisistatymo kalbose buvo pžymėta, kad labai svarbu bendradarbiauti universitetui su Kauno bendruomenėmis, tokiu būdu ugdant bendruomeniškumą ir pilietiškumą.
2016-03-04
Socialinio verslo forumas skelbia registraciją 
Balandžio 13-14 dienomis LR Ūkio ministerijoje Gedimino pr. 38, Vilnius įvyks SOCIALINIO VERSLO FORUMAS – 2016. 2016 metų Socialinio verslo forumo tema: SOCIALINIS VERSLAS IR MIESTŲ PLĖTRA.
Forumo metu bus aptarta Socialinio verslo koncepciją, pristatytas Socialinio verslo skatinimo 2015–2017 m. veiksmų planas ir jo įgyvendinimas, bus kalbama apie socialinio verslo perspektyvas Lietuvoje.
2016-03-03
Diskusija apie partnerystę 
Šiandien Best Western viešbutyje LR Finansų ministerija organizavo informacinę diskusiją "Partnerystės iššūkiai, nauda ir praktinis įgyvendinimas". Diskusijos metu pristatytos atnaujintos Partnerystės principo taikymo ES struktūrinių fondų lėšų administravimo procese gairės. diskutuota apie tai, kaip ministerijoms pasirinkti tinkamus socialinius partnerius, vardinti gerosios praktikos pavyzdžiai.

44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple