Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-10-19
Romainių BC išvyka į Jotvingių kraštą 
2015 spalio 17d. Romainių bendruomenės centras kartu su kitų Kauno bendruomenių centrų atstovais, buvo išvykę į kelionę po Jotvingių kraštą. Ši ekskursija buvo skirta Regionų metams ir finansuota iš projekto ,,Bendruomenės Kaunui“.
Diena praleista ekskursijoj buvo labai turininga, grupę lydėjo lietuvė gidė, istorijos mokytoja Nastutė. Pirmiausiai buvo aplankyta Prūsų-Jotvingių gyvenvietė, kurią parodė jos įkūrėjas ir gidas Petras Lukoševičius.
2015-10-12
Kviečiame dalyvauti vairavimo varžybose 
Vienas iš KBCA projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginių - bendruomenių centrų narių vairavimo varžybos. Jų metu vairuotojai važiuos su vairavimo mokyklos instruktoriumi, kuris bandys trukdyti susikaupti. Varžybos vyks spalio 16 d. (penktadienį), 14 val., Kauno vairavimo mokykloje AUTO ABC (Islandijos pl. 15). Varžybų dalyviai bus apdovanoti.
2015-10-11
NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ KONFERENCIJA 
2015 m. spalio mėn. 29 d. Kauno miesto Savivaldybės Didžiojoje salėje vyks Nevyriausybinių organizacijų konferencija “Kauno miesto savivaldybės ir Nevyriausybinių organizacijų partnerystė įgyvendinant Kauno miesto strategiją”.
Kviečiamos viso Kauno miesto nevyriausybinės ir bendruomenių organizacijos.
2015-10-11
Diskusija "Koks turi būti NVO sektoriaus Lietuvoje atskaitingumas" 
Kviečiame NVO ir bendruomenių organizacijas ateiti į diskusiją, kuri vyks spalio 12 d. (pirmadienį) 14.15 val. Kaune. Diskusiją organizuoja Transparency International Lietuvos skyrius, jos metu aptarsime, kokias organizacijas laikome NVO, kaip praktikoje jas atskirti nuo idėjų kalvių ("think tank") ir kitų Všį, koks turėtų būti NVO sektoriaus Lietuvoje atskaitingumas. Surinkta informacija bus naudojama naujai kuriamai viešai NVO duomenų bazei.
2015-10-11
Seminaras „Lietuvos vietos bendruomenių šiandiena ir rytdiena“ Nidoje 
Š.m. spalio 8-11 d. Nidoje vyko tarptautinis bendruomenių susitikimas-festivalis „Nida InterComm-2015“.
Festivalio metu spalio 9 d. įvyko seminaras „Lietuvos vietos bendruomenių šiandiena ir rytdiena“, kuriame Lietuvos bendruomenių klausimais pasisakė LVBOS pirmininkas Arimantas Račkauskas, VRM ir SADM atstovai Gediminas Česonis ir Arūnas Kučikas.
2015-10-10
Romantinės dainos festivalis Kaune 
Taip jau sutapo, kad tradicinis Kauno bendruomenių centrų romantinės dainos festivalis vyko vietos savivaldos dieną - spalio 10-ąją Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje. Susirinko kaip niekad daug dalyvių - užsiregistravo 157. Kuris iš ansamblių šiemet geriausias, turėjo nuspręsti patys klausytojai, balsuodami už labiausiai patikusį kolektyvą. Aleksoto bendruomenės centro nariai, kuriems šiemet buvo patikėta organizuoti festivalį, kartu su Kauno bendruomenių centrų asociacija pasistengė, kad renginys būtų visiems malonus ir įsimintinas. Koncertavo virš 10 bendruomenių centrų ansamblių, o geriausiu buvo išrinktas Pilietinės bendruomenės centro "Dainava" ansamblis "Brydė". Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus.
2015-10-10
Romantinės dainos festivalis 
Spalio 10 d. 16 val. Kauno arkivyskupijos konferencijų salėje (Papilio g.5) vyks Kauno bendruomenių centrų romantinės dainos festivalis, kurį šiemet organizuoja praeitų metų festivalio laureatas - Aleksoto bendruomenės centras. Festivalio rėmėjai - Kauno miesto savivaldybė bei Kauno bendruomenių centrų asociacija. Renginio globėja - Kauno kunigų seminarija, kuriai šiemet sukanka 150 metų. Kviečiame dalyvauti.
2015-10-06
Senjorų vakaronė "Draugystės" bendruomenės centre  
Š. m. spalio mėn. 23 d., penktadienį, 17 val., S. Daukanto vidurinės mokyklos aktų salėje (2 a., Taikos pr. 68) kviečiame Jus į nuotaikingą koncertą, skirtą senjorams –
„NESUVALDOMAIS VĖJŲ ŽIRGAIS“
Skambiomis dainomis Jus džiugins estrados dainininkė Rūta Morozovaitė ir jaunųjų dainininkių ansamblis.
2015-10-05
Kviečiame į R. Karbauskio paskaitą Lietuvos sporto universitete 
Spalio 12 d. (pirmadienį) 17:30 val. LSU centrinių rūmų 215 aud. paskaitą skaitys Ramūnas Karbauskis, verslininkas, aktyvus blaivybės ir lietuvių kultūros tradicijų puoselėtojas, didžiausio Lietuvoje blaivaus festivalio visai šeimai "Naisių vasara" organizatorius, aktyvus visuomenininkas ir politikas. Paskaitos tema: "Saugios, blaivios ir verslios bendruomenės kūrimas: neišnaudotos galimybės".
2015-10-05
VRM Seminaras „Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros strategijos: rengimas, atranka ir įgyvendinimas“. 
2015 m. rugsėjo 29 d. Birštone įvyko Vidaus reikalų ministerijos organizuojamus seminaras „Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros strategijos: rengimas, atranka ir įgyvendinimas“, kuriame buvo aptartos miestų vietos veiklos grupių pasiruošimas teikti strategijų paraiškas ir reikalavimai paraiškoms.

44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple