Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-08-04
Vietos bendruomenių savivaldos programos 2014 m. ataskaita  
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia 2014 m. Vietos bendruomenių savivaldos programos ataskaitą. 2012 metais pirmą kartą buvo pradėta įgyvendinti Vietos bendruomenių savivaldos programa, kuria siekiama skatinti bendruomenes visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinat vietos bendruomenių viešuosius poreikius. Programa įgyvendinama, siekiant bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės su valstybės ir savivaldybių institucijomis, jų plėtros ir aktyvaus dalyvavimo socialinėje veikloje.
2015-07-30
Pas Kauno rajono kaimo bendruomenes ir NVO pasisemti patirties 
Liepos 29 d. būrys Kauno bendruomenių centrų aktyvo lankėsi Kauno rajono Vilkijos Neįgaliųjų sąjungoje, Raudondvariečių, Kulautuvos, Zapyškio ir Pagirių bendruomenių centruose. Išvykos tikslas - susipažinti su bendruomenių ir kitų NVO patirtimi, įgyvendinant verslumo ir socialinių paslaugų projektus ir jų įgyvendinimu kaimo vietovėse.
Išvykos nuotraukos: https://www.facebook.com/pages/Kauno-bendruomenių-centrų-asociacija
2015-07-30
Dviračių žymėjimo akcija Panemunės paplūdimyje 
Vasara - dviračių sezono metas. Gatvėse pagausėjus dviratininkų – padaugėja ir dviračių vagysčių skaičius. Kviečiame Jus pasirūpinti šių transporto priemonių apsauga. Veiksminga ir nieko nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė – jų žymėjimas policijoje.
2015-07-31 14:00 - 17:00 val. rengiama dviračių žymėjimo akcija Panemunės paplūdimyje (prie naujojo gelbėjimo stoties paviljono A. Smetonos al. 4).
2015-07-22
Lietuvos vartotojų institutas kviečia į seminarą 
Liepos 29 d. Lietuvos vartotojų institutas Kaune organizuoja seminarą „Vartotojų teisės:
bendradarbiavimas šviečiant vartotojus, pagrindinės aktualijos“, į kurį kviečiami dalyvauti Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybių ir valstybės institucijų darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų ir vietos bendruomenių atstovai, norintys susipažinti su naujausiomis vartotojų teisių aktualijomis, valstybės ir savivaldybės institucijų bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis galimybėmis.
2015-07-21
Neeilinis Bendruomenių centrų aktyvo posėdis 
Šiandien KBCA narių pirmininkų it centrų aktyvistai susirinko į neeilinį asociacijos posėdį.
Posėdyje dalyvavo ir Kauno apskr. VPK Imuniteto sk. vyr. tyrėjas, komisaras, P. Klikūnas, kuris papasakojo apie skyriaus veiklą. Posėdyje buvo aptarti bendruomenių centrams svarbūs klausimai, tarpusavio bendradarbiavimas ir sutelktumas, bendravimo su miesto valdžia klausimai.
2015-07-21
Vieneri metai Facebook'e 
Liepos 3 d. sukako metai, kai Kauno bendruomenių centrų asociacija pradėjo bendrauti su draugais ir skleisti informaciją apie savo veiklą feisbuke (facebook). Per šį laiką subūrėme nedidelį, bet tvirtą ištikimų bičiulių ratą. Socialiniame tiknkle skleidžiame informaciją apie bendruomenių centrus, jų veiklą, keliame naujienas, kurios aktualios ar įdomios bendruomenėms, NVO ir kauniečiams bei mūsų draugams užsienyje, iš kitų šaltinių.
2015-07-20
Saugus ir smagus Aleksoto dviračių žygis 
Sekmadienio ryte aleksotiškiai ir svečiai iš įvairių Kauno miesto ir rajono vietų rinkosi prie Aleksoto seniūnijos į 14-tą dviračių žygį. Susirinko apie 100 dviračių entuziastų. Aleksoto seniūnė Lukrecija Navickienė, sveikindama dalyvius priminė, kad šis žygis skirtas lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno bei F. Vaitkaus atminimui ir pakvietė pirmiausiai padėti gėlių prie aviatorių memorialo.
2015-07-16
Vietos bendruomenių metų komisijos trečiasis posėdis 
Šiandien jau trečią kartą buvo susirinkusi vietos bendruomenių metų (2016) komisija. Svarstėme renginių, skirtų vietos bendruomenių 2016 metams, projektą. Po diskusijų nutarėme, kad dar reikėtų tikslinti renginių projekto atskiras pozicijas, todėl teks susitikti dar kartą ir galutinai suderinti vietos bendruomenių metų programą.
2015-07-13
Panemunės piknikas 
Liepos 12 d. po pietų panemuniečiai gausiai rinkosi į Panemunės paplūdimį pasiklausyti paslaptingo šamano būgno skambėjimo ir pakeliauti po sapnų pasaulį kartu su lektore Rita Baniene. Prieš jos vedamą "Būgnų sesiją", Panemunės BC pirmininkas G. Žukauskas ir Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnės pakvietė dalyvauti saugio kaimynystė ir saugaus eismo linksmojoje viktorinoje, o jaunuosius dviratininkus - dalyvauti dviračių varžybose.
2015-07-11
Rožių traukiniu į šventę 
Šį šeštadienį išsiruošiau į Panevėžį. Panevėžio Rožyno bendruomenės pirmininkė Romalda Šerplienė pakvietė į bendruomenės renginį-kelionę siauruko geležinkelio Rožiu traukiniu. Kelionė buvo nuostabi: traukinukas atvežė mus į Rožių stotelę, kurioje patogiai įsitaisę prie suneštinių vaišių stalų klausėmės dainų apie rožę, žavėjomės miestelėnų šokiais, ragavome rožių šerbeto, rinkome rožių karalienę.

52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple