Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-11-14
Mokymų seminaras apie ES paramą bendruomenėms ir NVO 
Lapkričio 13 d. KBCA Kauno Pedagogų kvalifikacijos centre Kauno bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai gilinosi į Europos sąjungos finansavimo galimybes ir mokėsi generuoti socialinių paslaugų ir socialinio verslumo idėjas, perkelti jas į paraškas ir "sulipdyti" projektą. Padėjo mums tai padaryti VšĮ "Domus Solis" lektorė Irena Pranskevičiūtė, kuri mums padovanojo savo žinias ir patirtį.
2015-11-09
Kviečiame siūlyti kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams 
Kauno miesto savivaldybės Apdovanojimų taryba kviečia miesto nevyriausybines organizacijas ir visus kauniečius siūlyti asmenis apdovanoti Gerumos kristalu už reikšmingus, neatlygintinus darbus Kaunui ir Lietuvai.
2015-11-09
Apvaliojo stalo diskusija "Aktyviausia Saugios kaimynystės grupė 2015" 
Lapkričio 6 d.Kauno apskr. VPK įvyko Kauno Viešosios tvarkos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnų ir Kauno apskr. bendruomenių Saugiso kaimynystės grupių apskritas stalas. Jame buvo išrinkta aktyviausiai veikianti saugios kaimynystės grupė.Apskritame stale dalyvavo Kauno apskr. bendruomenės pareigūnai, Žaliakalnio ir Aleksoto seniūnai, 9 konkurse dalyvavusios Saugios kaimynystės grupės.
2015-11-07
Socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenėms 
Lapkričio 2 d. Prienų rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko nemokami socialinio verslumo ir finansinio savarankiškumo mokymai nevyriausybinėms organizacijoms (NVO) ir bendruomenėms. Mokymus užsakė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, vykdė VšĮ Socialinių inovacijų plėtros centras. Lektorius – verslo konsultantas, koučingo specialistas, VU ekonomikos bakalauras, bankininkystės magistras, verslininkas Andrius Olechnovičius.
2015-11-04
KBCA susitikimas su NVO tarybos pirmininke  
Vykdant SADM biudžeto lėšomis finansuojamo projekto "Bendruomenių ir kitų NVO bendradarbiavimo tiltai" veiklų planą, lapkričio 3 d. įvyko Kauno m. savivaldybės NVO tarybos pirmininkės Onos Balžekienės ir KBCA narių - pirmininkų ir aktyvo, susitikimas.
2015-11-04
BC "Draugystė" koncertas senjorams 
Tradiciškai spalio mėn. 23 d. BC "Draugystė" pirmininkė Dauntė Macenkaitė sukvietė savo rajono senjorus į nuotaikingą koncertą. Koncertas vyko S. Daukanto vidurinės mokyklos aktų salėje. Nuotaikingas dainas atliko estrados dainininkė Rūra Morozovaitė ir Kauno valstybinio muzikinio teatro daininkas Juozas Jonušaitis. Liūdėti senjorams neleido ilgametė "Grok Jurgeli" šeimininkė Stefa Navardaitienė, pokštavusi apie praejusią jaunystę ir pirmąją meilę.
2015-11-04
Mokymai bendruomenių ir NVO aktyvui 
Lapkričio 13 d., nuo 12 val. asociacija organizuoja mokymus "ES parama, vystant bendruomenių ir NVO socialines paslaugas ir verslumą". Mokymus ves lektorė Irena Pranskevičiūtė. Mokymų metu bus nagrinėjami paramos šaltinių, kaip pildyti paraiškas, idėjų generavimas diskusijų rate.
Mokymai vyks Pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44. 105 auditorijoje.
2015-11-04
Kauno regiono bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklos patirties pasidalinimo forumas 
KBCA, kryptingai vykdydama savo strategiją, toliau ieško bendradarbiavimo su kitų miestų ir kaimo bendruomenių bei nevyriausybinių organizacijomis galimybių. Norėdami susipažinti su Kauno regiono bendruomenėmis ir NVO, lapkričio 20 d. organizuojame Kauno regiono Bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklos patirties pasidalinimo forumą.
2015-10-30
“Kauno miesto savivaldybės ir Nevyriausybinių organizacijų partnerystė įgyvendinant Kauno miesto strategiją” konferencijoje 
Spalio mėn. 29 d. Kauno miesto Savivaldybės Didžiojoje salėje vyko Nevyriausybinių organizacijų konferencija “Kauno miesto savivaldybės ir Nevyriausybinių organizacijų partnerystė įgyvendinant Kauno miesto strategiją”.
2015-10-29
LR valstybinių institucijų atsakymai į Lietuvos kaimo parlamento rezoliuciją 
Šių metų balandžio mėn.24 d. įvyko II-asis Lietuvos kaimo parlamentas, kuris subūrė aktyvius Lietuvos kaimo bendruomenių ir Vietos veiklos grupių atstovus, paruošė ir pateikė Lietuvos respublikos vyriausybei Rezoliuciją, kurioje yra punktai, tinkantys ir miestų bendruomenių organzacijoms. KP dalyviai, atsižvelgdami į pastarųjų metų bendras kaimo vystymosi tendencijas, konstatuoja, kad Lietuvos kaimo demografinė būklė, kaimo žmogaus socialinės raidos, viešosios infrastruktūros kūrimo klausimai užmirštami.

52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple