Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-09-09
Diskusija Vidaus reikalų ministerijoje apie miestų vietos veiklos grupes 
Rugsėjo 8 dieną Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos nariai ir miestų vietos veiklos grupių atstovai dalyvavo diskusijoje su VRM departamentų atstovais apie miestų vietos veiklos grupių veiklą, projektus ir iškilusias problemas.
2015-09-07
Anketa "Įvertinkite saugumo jausmą Kauno mieste"  
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įgyvendindamas programą "Saugi Kauno apskrities 2015-2016" parengė anketą skirtą saugumo jausmo įvertinimui Kauno mieste. „Saugi Kauno apskritis“ – tai programa, skirta gerinti Kauno apskrities policijos bendradarbiavimą su Kauno apskrities gyventojais, vietos savivaldomis, vietos bendruomenėmis, teikti gyventojų lūkesčius atitinkančias paslaugas, didinti gyventojų pasitikėjimą policija, įtraukti Kauno apskrities bendruomenę į saugios aplinkos kūrimą.
2015-09-07
Kauno jaunimo apdovanojimai 2015 
Kauno jaunimo reikalų taryba, sudaryta iš Savivaldybės institucijų ir įstaigų bei jaunimo organizacijų atstovų, aštuntus metus iš eilės rengia „Kauno jaunimo apdovanojimus".
Rugsėjo 16 d. Kauno miesto Rotušėje vyks geriausio ir aktyviausio Kauno miesto jaunimo pagerbimo ceremonija, kurios metu bus apdovanoti šeši geriausieji:
2015-09-07
Kauno bendruomenių centrai Bendruomenių amatų mugėje 
Rugsėjo 4 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai dalyvavo Bendruomenių amatų mugėje, kurią organizuoja BC "Žaliasis ąžuolynas".
Aleksoto, Vilijampolės "Veršva", Romainių ir "Naujųjų Romainių", Panemunės, Sargėnų ir Vytėnų ir "Žaliojo Ąžuolyno" bendruomenių centrai demonstravo savo klubų rankdarbius, kvietė vaišintis skanėstais.
2015-09-03
Informacija norintiems studijuoti Lietuvos sporto universiteto TAU 
Lietuvos sporto ir sveikatinimo trečiojo amžiaus universitetas (TAU) kviečia studijuoti visus 50-ies metų ir vyresnius klausytojus.
Studijų LSS TAU trukmė - vieneri metai.
Registruotis į TAU studentus galite atvykę į Lietuvos sporto universiteto Karjeros ir kompetencijos plėtotės centrą (Sporto g. 6, 112 kabinetas, LSU centriniai rūmai).

2015-09-03
Konkursas “Aktyviausia saugios kaimynystės grupė” 
Kauno apskr. vyr. policijos komisariatas kviečia bendruomenių centrus ir bendruomenes registruotis ir aktyviai dalyvauti konkurse “Aktyviausia saugios kaimynystės grupė”.
Registracija vyks iki rugsėjo 21 d. Nugalėtojų laukia prizai.
KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI!
2015-08-24
Linksma Palemono šventė 
Rugpjūčio 22 d., saulėtą šeštadienį, Palemono gimnazijos kieme, įvyko tradicinė Palemono šventė, kurią organizuoja Palemono bendruomenės centras. Šventė sutraukė ir suvienijo palemoniečius į linksmą, klegantį būrį. Šventę atidarė Palemono BC pirmininkė Rita Agurkienė, palemoniečius sveikino Lampėdžių ir Naugardiškių bendruomenių centrai, garbūs svečiai.
2015-08-20
LVBOS bendradarbiavimo sutartys su VRM ir NVO vaikams konfederacija 
Rugpjūčio 19 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) ir Vidaus reikalų ministerija pasirašė dvišalę bendradarbiavimo sutartį. Ja siekiama įtvirtinti bendradarbiavimą plėtojant bei įgyvendinant veiklas vietos savivaldos, regioninės plėtros bei visuomenės saugumo stiprinimo srityse, skatinti bendruomenių organizacijas stiprinti bendruomeniškumą ir gerosios patirties sklaidą.
2015-08-18
Bendruomenių susitikimas-festivalis „Nida InterComm-2015“. 
Š.m. spalio 8-11 d. Nidoje įvyks tarptautinis bendruomenių susitikimas-festivalis „Nida InterComm-2015“.
Vieta: Nidos kutūros centras „Agila“. Renginio partneris Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS).
Festivalio programoje Teminių meninių programų pasirodymai, Šokių kolektyvų konkursas,
Tarptautinis bendruomenių atstovų dainų konkursas, kurį vertins tarptautinė komisija, konkurso nugalėtojai bus apdovanojami prizais;
Seminaras-diskusija apie bendruomenių veiklos tobulinimą ir kiti renginiai.
2015-08-11
Palemono šventė 
Kviečiame visus rugpjūčio 22 d, 13 val., į Palemono BC organizuojamą Palemono šventę. Kaip visada, netrūks pramogų, dainų ir žaidimų.
Smulkesnė šventės programa yra Renginių skyrelyje

56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple