Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-07-03
Bendradarbiavimo sutartis su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu 
Ketvirtadienį KBCA aktyvas rinkosi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato būstinėje. Džiugi priežastis - KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Kauno apskrities VPK viršininkas Linas Pernavas pasirašė vienerių metų bendradarbiavimo sutartį tarp KBCA ir Kauno apskrities VPK. Pasirašymo ceremonijoje dalyvavo Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, VPK bendruomenių pareigūnai, KBCA administratorė M.Bindokaitė, Lampėdžių, Žaliojo Ąžuolyno, Draugystės, Vilijampolės bendruomenių centro "Veršva" pirmininkai.
2014-07-02
Liepos 6-ąją kauniečiai kviečiami kartu giedoti Tautišką giesmę 
Kaune šį sekmadienį, švenčiant Valstybės dieną, Kaunas prisijungs prie tradicinės, jau šeštosios Tautiškos giesmės giedojimo akcijos. Visi kauniečiai kviečiami rinktis prie Kauno pilies ir drauge sugiedoti himną festivalio „Operetė Kauno pilyje" metu. Himnas visame pasaulyje bus giedamas nuo 21 val.
Užgimusi minint Lietuvos tūkstantmetį, ši unikali mūsų tautos iniciatyva, palaikoma pavienių žmonių ir aktyvių bendruomenių, jau tapo tradicija, kuria pagrįstai galim didžiuotis. Tai mus visus vienijantis įvykis ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus.
2014-06-30
2014 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įgyvendindama Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros 2014–2016 metų veiksmų planą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2014 m. balandžio 2 d. įsakymu Nr. A1-179 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros 2014–2016 metų veiksmų plano patvirtinimo“, skelbia 2014 metų Nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo konkursą.
2014-06-26
Žinių radijo projektas „Šau­niau­sia bend­ruo­me­nė” 
Ži­nių ra­di­jas, va­do­vau­da­ma­sis se­no­lių iš­min­ti­mi, kad kur du stos, vi­sa­da dau­giau nau­dos, o kur šau­niau­si ke­li stos, vi­sa­da per­ga­lę iš­ko­vos, ėmė­si pro­jek­to „Šau­niau­sia bend­ruo­me­nė”. Pro­jek­to tiks­las – re­mian­tis ge­ruo­ju pa­vyz­džiu pa­ska­tin­ti žmo­nes bur­tis į bend­ruo­me­nes, kar­tu siek­ti bend­rų tiks­lų, kar­tu kur­ti ge­res­nę mū­sų ša­lies at­ei­tį.
Vi­są va­sa­rą Ži­nių ra­di­jas va­ži­nės po įvai­rias Lie­tu­vos bend­ruo­me­nes, trans­liuos lai­das ir kar­tu su eks­per­tais bei klau­sy­to­jais, skai­ty­to­jais bei in­ter­ne­to lan­ky­to­jais rinks šau­niau­sią Lie­tu­vos bend­ruo­me­nę.
2014-06-26
Atrinkti 23 miestai ES paramai gauti ir patvirtinti kriterijai, pagal kuriuos bus atrinkti vidutiniai ir maži miestai ES paramai gauti  
Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas pasirašė įsakymą, kuriuo išskyrė didesnės Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos sulauksiančius Lietuvos miestus.
Išskirti miestai (tikslinės teritorijos), priskiriami vidutinių ir mažų miestų kategorijai (miestai nuo 6 iki 100 tūkst. gyventojų ir mažesni savivaldybių centrai), 2014–2020 metais sulauks 382 mln. Lt paramos, administruojamos per Vidaus reikalų ministeriją.Tikslinėmis teritorijomis vidutinių ir mažų miestų kategorijoje pripažinti 23 Lietuvos miestai: Anykščių, Biržų, Elektrėnų, Garliavos, Kaišiadorių, Kalvarijos, Kėdainių, Kupiškio, Kuršėnų, Lentvario, Molėtų, Pagėgių, Pakruojo, Plungės, Prienų, Raseinių, Rietavo, Šilutės, Širvintų, Ukmergės, Varėnos, Vilkaviškio ir Zarasų miestai.
2014-06-26
Nevyriausybinėms organizacijoms – nemokama galimybė dirbti moderniai ir mobiliai  
Asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė „Microsoft Lietuva“ penktąjį kartą sukvietė Lietuvos nevyriausybines organizacijas į „Bendrystės su NVO dieną“. Birželio 12 d. susitikimas skirtas papasakoti NVO sektoriaus atstovams apie efektyvesnius veiklos būdus ir suteikti praktinių žinių, kaip informacinės ir mobiliosios technologijos padeda dirbti produktyviau.
Šiais metais „Bendrystės su nevyriausybinėmis organizacijomis dienos“ organizatoriai pasidalino praktiniais patarimais, kaip pasinaudojant nemokamai suteikiamomis IT priemonėmis ir programomis galima padidinti kiekvieno darbuotojo efektyvumą, taip pat pagerinti vidinę ir viešą komunikaciją NVO veikloje.
2014-06-21
Joninės Kauno bendruomenių centruose 
Kauno bendruomenių centrai kviečia apsilankyti ir smagiai atšvęsti Jonines.
Joninės vyks:
Romainių - birželio 23 d. 20 val. "Pakelės svirnelio" Žaliajame kieme.
"Romainių Šilo" BC - birželio 23 d. 20 val.
Vaišvydavos BC - birželio 22 d. 18 val. Pakalniškių piliakalnyje
Eigulių ir Kalniečių BC - birželio 23 d. 20 val. Kalniečių parke
2014-06-21
Tautos namuose prisistatė Aleksoto ir Vilijampolės bendruomenės 
Bendruomenių ir šeimų metų renginiai tęsiasi. Birželio 12 d. Kultūros centre "Tautos namai" savo bendruomenes pristatė Aleksoto ir Vilijampolės seniūnai L. Navickienė ir A. Mickevičius.
Aleksoto pasirodymą pradėjo Naugardiškių bendruomenė ir jos pirmininkė N.Šeštokienė su ansambliu "Versmės", vėliau savo bendruomenių organizacijas pristate Marvelės bendruomenės pirmininkė E. Kavaliauskaitė ir "Santarvės" bendruomenės pirmininkas B. Palubinskas. Aleksotiškių pasirodymą vainikavo Aleksoto bendruomenės centro meno kolektyvai, išjudinę visus žiūrovus. Po savo linksmo pasirodymo, aleksotiškiai estafetę perdavė Vilijampolės ir Lampėdžių bendruomenėms.
2014-06-15
NVO koalicijos strategijos kūrimas 
Birželio 11-12 d.d. Birštone vyko NVO koalicijos kartu su kitais NVO tinklais organizuotos diskusijos apie Lietuvos NVO ateitį, koalicijos strategiją. Diskusijose dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Tai jau antrasis susitikimas Birštone, rudenį planuojami dar du susitikimai. Diskutuojama, kokia turėtų būti NVO koalicija, jos misija ir vizija, strateginės veiklos kryptys, partnerystė su valdžios ir verslo struktūromis. Pirmieji susitikimai nuteikia viltingai, tikimasi, kad pavyks sukurti darbingą ir atsakingą NVO koalicijos modelį.
2014-06-15
Diskusija Kazlų Rūdoje 
Birželio 9 d. Kazlų Rūdoje vyko diskusija apie ES struktūrinių fondų paramą Lietuvai 2014-2020 metais. Diskusijoje dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos, verslininkų, bendruomenės aktyvo atstovai, LVBOS tarybos nariai R.Kneizevičienė ir R.Navickas. Buvo pasidalinta informacija apie Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros (BIVP) programą, diskutuota apie Kazlų Rūdos galimybes dalyvauti joje. Tenka pažymėti, kad informacijos nėra pakankamai, vidaus reikalų ministerijos, atsakingos už BIVP programą, veiksmai vėluoja, vėluoja ir ES biurokratinės struktūros. Vis dėlto tikimasi, kad šių metų rudenį jau bus aiškios dalyvavimo BIVP programoje sąlygos.

60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple