Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-10-13
Projektų, skirtų akcijai „16 dienų be smurto“ (2014 m. lapkričio 25 d. – 2014 m. gruodžio 10 d.) vykdyti finansavimo konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įgyvendindama Valstybinės smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir pagalbos teikimo nukentėjusiems asmenims 2014–2020 metų programos įgyvendinimo 2014–2016 metų veiksmų planą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2014 m. rugsėjo 24 d. įsakymu Nr. A1-462 „Dėl Valstybinės smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir pagalbos teikimo nukentėjusiems asmenims 2014–2020 metų programos įgyvendinimo 2014–2016 metų veiksmų planą, patvirtinimo“, skelbia Projektų, skirtų akcijai „16 dienų be smurto“ (2014 m. lapkričio 25 d. – 2014 m. gruodžio 10 d.) vykdyti, atrankos 2014 m. konkursą.
2014-10-13
Bendruomenės centras "Draugystė" kviečia 
Kviečiame apsilankyti š.m. spalio mėn. 17 d., 16 val., S. Daukanto vid. mokykloje, Taikos pr. 68,
į linksmą popietę, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.
Juokas ilgina gyvenimą - mums visiems susirinkusiems garsiai ištars ilgametė ”GROK, JURGELI" šeimininkė STEFA NAVARDAITIENĖ. Kartu su etnografiniu ansambliu “SŪDUVA” dainuosime linksmas lietuviškas dainas, visi kartu smagiai praleisime laiką.
Visų atėjusių senjorų laukia staigmena - dovanėlė.
Maloniai laukiame.
2014-10-13
Kviečiame Kauno nevyriausybines organizacijas į mokymų seminarą 
Kauno bendruomenių centrų asociacija spalio 22 d. organizuoja mokymų seminarą Nevyriausybinių organizacijų teisės ir viešosios politikos atstovavimo klausimais, į kurį kviečia visas Kauno miesto nevyriausybines organzacijas ir bendruomenių centrus.. Mokymų metu bus nagrinėjamas Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymas, viešosios politikos atststovavimo principai, savivaldybių Nevyriausybinių organizacijų tarybos, jų sudarymas ir kiti klausimai.
Mokymai vyks Kauno "Danielos" viešbutyje, spalio 22 d., nuo 13 val.
Mokymus ves Lietuvos Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro direktorius Martinas Žaltauskas.
Kviečiame Kauno nevyriausybines organziacijas dalyvauti.
2014-10-13
KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE PILIETINĖS AKCIJOS „RENKUOSI GYVYBĘ“ 
VISA LIETUVA SPALIO 30 DIENĄ 19 VALANDĄ
RENKASI DEGTI ŽVAKUTES – GYVYBĖS MEDĮ
SIEKIANT SAUGOTI NEGIMUSIŲ VAIKŲ GYVYBES
Kada: 2014 m. spalio 30 d., ketvirtadienį, 19 val.
Kas vyksta: Vilniuje ir Kaune iš žvakelių bus formuojamas Gyvybės Medis. Kviečiame kituose miestuose, miesteliuose, kaimeliuose žvakelėmis suformuoti – šakeles, medelius, lapelius – ar tiesiog kartu susirinkus uždegti žvakeles ir taip prisijungti prie akcijos „Renkuosi gyvybę“.

2014-10-09
Pirmasis susitikimas su Kauno miesto nevyriausybinėmis organizacijomis 
Pirmadienį, spalio 6 d., Kauno bendruomenių centrų asociacija susitiko su Kauno nevyriausybinių organzacijų atstovais, kuriems rūpi Kauno NVO tarybos įkūrimas ir kompetetingas nevyriausybinių organizacijų atstovavimas joje. Prieš susitikimą KBCA kartu su Kauno m. sav. bendruomenių, socialinių, neįgaliųjų ir jaunimo reikalų koordinatoriais išplatino kreipimąsi į nevyriausybines organizacijas, kad jie deleguotų atstovus į darbo grupę, kuri siūlys atstovus į miesto NVO tarybą.
2014-10-09
Susitikome su Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku Valentinu Bukausku 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos atstovai - pirmininkas Arimantas Račkauskas, KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Vilniaus bendruomenių asociacijos tarybos narys Emilis Misiulis šį trečiadienį LR Seime susitiko pokalbiui su Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku Valentinu Bukausku. Pokalbio tema - vietos savivaldos problemos.
2014-10-08
Senjorų šventė Sargėnuose 
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras kviečia apsilankyti Senjorų šventėje, kuri įvyks spalio 11 d., 14 val., Sargėnų šv. pagrindinėje Kazimiero mokykloje, Vandžiogalos g. 51, Kaunas.
Renginio metu vyks bendruomenės centro saviveiklininkų koncertas ir smagi vakaronė.
Kviečiame apsilankyti.
2014-10-06
Romainių bendruomenės centro veiklos dešimtmetis 
Sekmadienį Romainių bendruomenės centro nariai rinkosi Kauno miškų urėdijoje, norėdami atšvęsti savo veiklos dešimtmetį. Per šiuos metus centras nuveikė daug darbų: apgynė ąžuolyną, įvedė vandentiekį ir nuotėkų liniją, rūpinosi gatvių saugumu, tvarkė aplinką, pušyną, organizavo daug renginių ir vykdė kitą, vietos bendruomenei naudingą, veiklą. Ir nors atlaikė ne vieną audrą, Romainių centras ir jo nariai išliko tvirti ir ištikimi savo bendruomenės principams ir siekiams.
2014-10-05
Aštuntasis Romantinės dainos festivalis 
Šeštadienį, spalio 4 d., į Kauno įgulos Karininkų ramovę rinkosi šventiškai pasipuošę bendruomenių centrų meno kolektyvai. Čia vyko aštuntasis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis. Pagal tradiciją festivalį organizavo praėjusių metų nugalėtojai - Petrašiūnų bendruomenės centras. Šiais metais festivalyje dalyvavo 10 mūsų bendruomenių centrų kolektyvų ir 4 svečių kolektyvai.
2014-10-03
Romantinės dainos festivalis 
Spalio 4 d., šeštadienį, vyks jau aštuntasis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis.
Šiais metais festivalį organizuoja Petrašiūnų BC, kurio rengėjai žada staigmenų, dalyvaus svečių kolektyvai.
Festivalio pradžia - 14 val. Dalyvių registracija - 13 val.
Festivalio rėmėjas - Kauno m. savivaldybė ir Kauno bendruomenių centrų asociacija.

60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple