Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-05-27
Sveikiname su Kaimynų diena 
Gegužės 28 d. - Kaimynų diena. Geras kaimynas - Dievo palaima, - sako patarlė.
Tradiciškai Kauno bendruomenių centrai kviečia kartu pažymėti Kaimynų dieną su daina, žaidimais ir pyragais.
Kaimynų dieną švenčia: Aleksoto, Lampėdžių, Panemunės, Kaunėnų, Žaliakalnio "Pelėdos", "Žaliojo Ąžuolyno" bendruomenių centrai ir visi, kurie nepranešė.
Linkime gražaus vakaro kaimynų būryje!
2015-05-27
Gyvenamųjų vietovių ateitis – bendruomenių rankose  
Ministras Saulius Skvernelis patvirtino Vidaus reikalų ministerijos administruojamos 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Vietos plėtros strategijų rengimas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą.
Paskatinti miestų bendruomenes rengti savo gyvenamosios vietovės plėtros strategijas, kuriose būtų numatyta, kaip išnaudojant bendruomenių, verslo ir vietos valdžios ryšius bus gerinamos vietinės įsidarbinimo galimybės ir didinama socialinė bendruomenių integracija.
2015-05-27
Seminaras "Su(si)tarkim" Kauno rajono bendruomenėms 
Gegužės 26 d. Lietuvos laisvosios rinkos institutas organizavo seminarą „Bendruomenė, investicijos ir aplinkosauga: kaip vertinti, dalyvauti, komunikuoti“, skirtą Kauno rajono vietos bendruomenių atstovams.
Seminarą vedė Lietuvos laisvosios rinkos Žilvinas Šilėnas.
Seminaras yra iš LLRI šiais metais pradėto mokymų ciklo bendruomenėms "Su(si)tarkim", kaip argumentuotai diskutuoti ir taikiai susitarti aktualiais bendruomenėms investicijų klausimais.
2015-05-26
Bendruomenių sveikatingumo, fizinio aktyvumo ir saugumo diena 
Kviečiame dalyvauti Kauno bendruomenių centrų asociacijos renginyje "Bendruomenių sveikatingumo, fizinio aktyvumo ir saugumo diena", kuris įvyks birželio 6 d. Santakos parko stadione (stadionas priešais popiežiaus paminklą). Pradžia 11 val. Kviečiame ateiti su šeima, vaikais, atvažiuoti su dviračiais. Dviratininkams numatę vaikų ir suaugusių figūrinio važiavimo rungtis. Suaugusiems siūlysime mankštas ir šiaurietišką ėjimą. Veiks policijos ir Visuomenės sveikatos biuro palapinės, vaikų žaidimų aikštelė.
2015-05-21
Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos 2015 metais konkursas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų atrankos 2015 metais konkursą.
Paraiškas ir kitus būtinus dokumentus prašome pateikti iki 2015 m. birželio 8 d. (imtinai) Papildoma informacija teikiama ministerijos Šeimos ir bendruomenių departamento Šeimos politikos skyriuje telefonu: (8-5) 266 4219.
2015-05-21
Susitikimas su Lenkijos savanoriais Petršiūnų BC 
Gegužės 20 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovai dalyvavo Petrašiūnų bendruomenės centro konferencijoje Bendruomeniškumas, savanorystė ir mokymasis visą gyvenimą. Kaip tai susiję? Bendruomenių centrų ir Trečiojo Amžiaus Universitetų patirtis Lietuvoje ir Lenkijoje“
Konferencijos metu buvo pasidalinta savanorystės patirtimi Lietuvoje ir Lenkijoje, buvo papasakota apie bendruomeninį judėjimą Lietuvoje ir Kauno bendruomenių organizacijas
2015-05-21
2016 metai paskelbti Bendruomenių metais 
Seimas balandžio 23 d. pritarė 2016 metus paskelbti Vietos bendruomenių metais. Šią iniciatyvą palaikė 88 parlamentarai.
Nutarimu pasiūlyta Vyriausybei sudaryti Vietos bendruomenių metų komisiją, kuri iki šių metų rugsėjo 1 d. parengtų ir patvirtintų Vietos bendruomenių metų programą ir pradėtų parengiamuosius darbus jai įgyvendinti.
2015-05-20
Ar rinksime seniūną tiesiogiai? 
Seimo socialdemokratų frakcija pakvietė savivaldos atstovus, LRS narius, bendruomenių lyderius, mokslininkus padiskutuoti tema - ar tikslingi tiesioginiai seniūno rinkimai. Diskusijoje dalyvavo daug Seimo narių, merų, seniūnų, bendruomenininkų, tačiau nuomonės labai skirtingos, akivaizdu, kad apsisprendimas bus nepaprastas. Ramūnas Navickas pristatė LVBOS požiūrį į dabartinę savivaldą ir kokia ji turėtų būti.
2015-05-20
Diskusija Seime apie miestų Vietos veiklos grupių steigimą 
2015 m. gegužės 20 d. Seime vyko Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) ir Seimo Europos informacijos biuro „Europos savaitės 2015 m.“ diskusija „Vietos veiklos grupių miestuose steigimas(is) ir vietos plėtros strategijų rengimas“. VVSK pirmininkas V. Bukauskas pasveikinęs diskusijos dalyvius, pažymėjo, kad diskusijos tema labai aktuali, nes kalbama apie paramą, kuri skatina gyventojus ir vietos bendruomenes aktyviai dalyvauti gyvenamųjų vietovių plėtros procesuose.
2015-05-18
"Kas yra Voluntarius LT“ ? 
Asociacija "Šviesuva" gegužės 21 d., 16 val., į išskirtinį susitikimą su organizacija Voluntarius.LT.
Remiantis Izraelyje veikiančios savanorių organizacijos „United Hatzalah“ modeliu, Lietuvoje įkurta VšĮ „Voluntarius LT“. Organizaciją Izraelyje įsteigė Eli Beeri. Patyręs, kad greitoji pagalba dažnai vėluoja, El Beeri buria savanorius, į nelaimės vietą atskubančius greičiau nei greitoji. „United Hatzalah“ veikla Izraelyje, JAV, P.Afrikoje, Belgijoje įrodė kiek daug gali nuveikti savanoriai. Ši patirtis būtų įdomi ir mūsų savanoriams. KVIEČIAME.

60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple