Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-09-22
Aleksoto šventė 
Sekmadieį Aleksote vyko 14-oji Aleksoto šventė "Grafo gimtadienis"
Kaip pasakojo dalyvavusieji, tai - geriausia iš visų organizuotų švenčių. O dienraštis "Kauno diena" parašė: "Sekmadienį VDU Kauno botanikos sodas virto skrybėlėtų damų oaze. Šis galvos apdangalas buvo vienas pagrindinių čia vykusios Aleksoto šventės "Grafo gimtadienis" akcentų. Šventės dalyviai buvo kviečiami atvykti dvariškai pasipuošę. Į kvietimą aktyviausiai atsiliepė moterys. Skrybėlėtas ir kostiumuotas buvo vos vienas kitas vyras, tačiau taip pasipuošusieji atrodė tikrai šventiškai".

2014-09-17
Kvietimas į renginį „Lietuvos NVO kokybės standarto gairės“ 
Nepakankamas nevyriausybinių organizacijų skaidrumas, nesugebėjimas pritraukti ir/arba diversifikuoti finansavimo šaltinių, rezultatais pagrįsto valdymo stoka, elgesio kodekso ar profesinės veiklos standartų neturėjimas – visa tai nulemia fragmentuotą, silpną ir pasyvų NVO sektorių. Siekiant Lietuvos NVO sektoriui įsitvirtinti kaip tvariam visuomenės segmentui, būtina apibrėžti aiškius ir vienareikšmius kokybinius reikalavimus NVO skaidrumui, atskaitomybei, lėšų pritraukimui ir vadybai bei dėti pastangas tam, kad šie kriterijai taptų gyvibingu NVO kokybės standartu.
2014-09-16
Susitikimas su Kauno m. savivaldybės NVO koordinatoriais 
KBCA pradėjo vykdyti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamą NVO ir Bendruomenių organizacijų 2014-2016 m. m. plėtros programos projektą "Kurkime Kauną kartu". Projekto tikslas - remiantis NVO plėtros įstatymu, paskatinti Kauno m. savivaldybėje sukurti nevyriausybinių organizacijų (NVO) Tarybą, kurioje daugiau kaip pusę narių sudaro įvairių krypčių Kauno miesto NVO.
2014-09-15
Aleksoto šventė 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia visus bičiulius į Aleksoto šventę "Grafo gimtadienis", kuri įvyks rugsėjo 21 d. nuo 14 val. VDU Kauno botanikos sode. Smulkiau - renginių skyrelyje.
2014-09-14
Trečiasis Bendruomenių ir šeimos metams skirtas renginys 
Ketvirtadienį, rugsėjo 11 d. Tautos namuose įvyko trečiasis Kauno Bendruomenių ir šeimų metams skirtas renginys. Šį kartą save ir bendruomenes pristatė Žaliakalnio, Centro ir Šilainių seniūnijos. Renginį vedė Žaliakalnio BC "Pelėdos" pirmininkas Kęstutis Ignatavičius ir Romainių BC pirmininkė Violeta Visockienė. Savo seniūnijų bendruomenes pristatė ir pasveikino seniūnai Br. Girdauskas, M. Šveikauskas ir G. Sinkevičius. Salėje vos tilpo žiūrovai ir dalyviai, bendruomenių centrai suruošė rankdarbių ir kulinarijos parodą.
2014-09-13
Diskusija LR Vyriausybės kanceliarijoje 
Rugsėjo 12 d. LR Vyriausybės kanceliarijoje įvyko diskusija "Visuomenės dalyvavimas įgyvendinant valstybės pažangos strategiją "Lietuva 2030", kurioje dalyvavo LRV kanceliarijos, ministerijų, Valstybės pažangos tarybos, NVO atstovai, tarp jų - ir LVBOS tarybos pirmininkas A.Račkauskas, LKBS pirmininkė G.Burokienė bei KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Išklausę pranešimo apie esamą strategijos "Lietuva 2030" būklę, diskutavome apie galimybes paskatinti visuomenės dalyvavimą realizuojant strategijos uždavinius. Bendruomenės lyderių nuomone, trūksta grįžtamojo ryšio tarp valdžios ir visuomenės, todėl pasiūlėme, kad toks ryšys galėtų būti iš esmės patobulintas, įjungiant vietos bendruomenių tarybas bei kuriamas savivaldybių NVO tarybas.
2014-09-11
Susitikimai su žurnalistu J. Dapšausku 
Juozas Dapšauskas, 2013-ųjų - Sveikatingumo metų iniciatorius, Sveikatos bangos sąjūdžio dešimtmečio puoselėtojas ir knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ autorius, publicistas, susitikimų-diskusijų vedėjas, Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys, Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos aktyvus dalyvis.
Su knygos „Sveikata, kuri mus saugo“ išleidimu šių metų pavasarį prasidėjo knygos pristatymai, diskusiniai susitikimai su bendruomenėmis, mokiniais, žiniasklaidos priemonių atstovais įvairiose Lietuvos vietovėse.
2014-09-08
Bendruomenių ir šeimos metų renginys 
Kviečiame kauniečius rugsėjo 11 d., 18 val., į "Tautos namus", kur save pristatys Žaliakalnio, Centro ir Šilainių seniūnijos ir bendruomenių centrai.
Vyks Sargėnų, Šilainių, Romainių ir "Naujųjų Romainių" BC tautodailės ir kulinarinio paveldo pristatymai, koncertuos BC kolektyvai.
Renginio globėja - Kauno m. savivaldybė.
2014-09-07
Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugės įspūdžiai 
Rugsėjo 5-7 dienomis Kaune vyksta Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugė, kurioje kasdien koncertuoja ir bendruomenių centrų saviveikliniai kolektyvai. Taip penktadienį scenoje prie Muzikinio teatro koncertavo Šilainių BC retro ansamblis "Randevu", Aleksoto seniūnijos Naugardiškių bendruomenės ansamblis "Versmė" ir Aleksoto BC kapela "Svirbė" ir ansamblis "Kaunas" . Šeštadienį - Bendruomenių dienos metu - Sargėnų BC senjorų klubas „Berželis'. Sargėnų ir Vytėnų BC kapela "Šilas", Žaliakalnio BC ansamblis „Žaliasis Ąžuolynas“, Petrašiūnų BC choras „Monte Pacis“ ir kiti.
2014-09-02
RUDENS GĖRYBIŲ IR BENDRUOMENIŲ AMATŲ MUGĖS KAUNE PROGRAMA 
Rugsėjo 5-6-7 d. 10-20 val. Kaune, Laisvės alėjoje
Šį savaitgalį Laisvės alėjoje tris dienas vyks tradicinė Rudens gėrybių ir bendruomenių amatų mugė. Čia bus galima pasigrožėti ūkininkų užaugintu derliumi, amatininkų sukurtais dirbiniais, pasivaišinti šeimininkių pagamintais gardžiais valgiais, pasilinksminti kartu su bendruomenių meno kolektyvais, įsigyti ne tik rudens gėrybių, bet ir įvairių tautodailės gaminių
Rudens gėrybėmis ir rankų darbo dirbiniais prekiaus amatininkai, ūkininkai, tautodailininkai, smulkieji verslininkai, bendruomenių nariai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių.
Šventės atidarymas 14 val., dalyvius sveikins miesto meras Andrius Kupčinskas ir daug garbių svečių. Scenoje prie Miesto sodo koncertuos meno kolektyvai.

62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple