Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-04-26
"Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2016" 
Kauno apskr. policijos bendruomenės pareigūnai skelbia "Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2016", konkurso pradžią.
Konkurso tikslas plėtoti saugios kaimynystės idėją,didinti bendruomenių sutelktumą, skatinti bendruomenių narius kurti saugią aplinką savo gyvenamojoje teritorijoje.
Papildoma informacija apie registraciją - egidijus.seputis@policija.lt 8 37 303 006.
Kviečiame registruotis ir dalyvauti!
2016-04-22
Pasibaigė bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų atrankos konkursas 
Kaip praneša SADM tinklapio naujienų skiltis, "Pasibaigus bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų atrankos konkursui, finansavimas skirtas 362 bendruomeninėms organizacijoms iš visos Lietuvos. Šiemet nauja tai, kad bendruomenes pinigai pasieks tiesiogiai, be tarpininkų ir siekiant, kad veiklos būtų labiau orientuotos į socialinius bendruomenių poreikius, o ne į infrastruktūros gerinimą."
2016-04-17
„Saugaus eismo giraitės“ sodinimo akcija 
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga skelbia "Saugaus eismo giraitės" sodinimo akciją, skirtą konkurso "Saugus eismas bendruomenėse" 6 metų sukakčiai paminėti. Akcija vyks 2016 m. balandžio 22 d. (penktadienis), 11 val. Radviliškio r., Pakiršinio kaime, Baisogalos seniūnijoje.
2016-04-17
Lietuvos Socialinio verslo forumo įspūdžiai 
Balandžio 13 -14 d. LR Ūkio ministerijoje prasidėjusį Socialinio verslo forumą užplūdo rekordinis dalyvių skaičius. Per tris metus stipriai išaugęs renginys šiandien jau nepalieka abejonių – Lietuvoje pamažu įsižiebia judėjimas, kuris turi naują požiūrį į socialinių problemų sprendimą. Kaip teigė forumo dalyvius pasveikinęs Ūkio viceministras Gediminas Onaitis, socialinis verslas yra fantastiškas ekonomikos skatinimo įrankis, kuris suteikia nevaržomą galimybę įgyvendinti idėjas.
2016-04-14
SADM Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo 2016 metais atrankos konkurso rezultatai 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė 2016 m. Bendruomenių veiklos stiprinimo projektų paraiškų konkurso rezultatus. Rezultatai nedžiugina: iš 836 pateiktų projektų finansuojami tik 362. Panaikinus Vietos bendruomenių savivaldos programą, nukentėjo beveik visų rajonų ir miestų bendruomeninės organizacijos ir jų iniciatyvos.
2016-04-13
Caritas naujienos 
Lietuvos Carito projekto „Epilepsijos psichosocialinio konsultavimo centras“ veikla susidomėjo Vokietijos įmonės „Hörrmann“ vadovybė. 2014 m. vasarą projektą aplankė grupės „Hörrmann“ atstovas socialiniams reikalams p. Stefan Heiner. Po kelių bendradarbiavimo renginių šios įmonės vadovybė maloniai pasiūlė paramą sergančiųjų epilepsija žmonių informavimo ir mokymo reikmėms.

2016-04-11
Kauno miesto ir Kauno rajono NVO tarybų susitikimas 
Šiandien Kauno rajono savivaldybės administracijos pastato posėdžių salėje vykusiame Kauno rajono NVO tarybos posėdyje apsilankė keletas Kauno miesto NVO tarybos narių. Buvo malonu susipažinti, padiskutuoti aktualiomis nevyriausybininkams temomis. Kauno rajono NVO tarybos narius ypač domino Kauno miesto valdžios ir NVO bendradarbiavimo patirtis, miesto parama nevyriausybinių organizacijų projektams. Įsitikinę, kad toks susitikimas tikrai ne paskutinis, o tik bendradarbiavimo pradžia.
2016-04-05
KBCA susitikimas su Transparency International organizacija 
Balandžio 5 d. Kauno bendruomenių centrų pirmininkai, Kauno NVO atstovai susitiko su Lietuvos organizacijos "Transparency International" Lietuvos skyriaus projektų vadove Gabija Lukšaitė ir Mindaugu Galiausku, verslo konsultantu iš CRC Consulting, kurie papasakojo apie naują projektą, kuriuo norima sukurti Lietuvos NVO organizacijų registrą - bazę "NVO atlasas", kuriame bus teikiama įvairi pagalba NVO.
2016-04-05
Diskusija su Lietuvos seniūnų asociacija savivaldos įstatymo klausimais 
Balandžio 5 d. A. Stulginskio universitete įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS), Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA), Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos (LSDA), A. Stulginskio universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto atstovų diskusija apie pateiktus Seimui svarstyti Lietuvos vietos savivaldos įstatymo pakeitimus ir jų įtaką tolesnei seniūnų, seniūnaičių ir vietos bendruomenių organizacijų veiklai.
2016-04-05
KTU tarptautinė praktinė konferencija „Savivaldybių dalyvavimas savanorystės plėtroje“ 
Balandžio 1 d. Kauno techonologijis universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (KTU SHMMF) Savivaldos mokymo centras kartu su tarptautiniais partneriais organizavo praktinę konferenciją „Municipal Involvement in Supporting Volunteerism“ (liet. „Savivaldybių dalyvavimas savanorystės plėtroje“), į kurią buvo pakviesta ir Kauno bendruomenių centrų asociacija

39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple