Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2015-11-25
Kauno m. savivaldybė planuoja pirkti socialines paslaugas iš bendruomenių organizacijų 
Kauno miesto Savivaldybė 2016 m. planuoja pirkti socialinės paslaugas iš Kauno mieste veikiančių NVO (bendruomenių centrų) , atliekant viešuosius pirkimus.
Kauno miesto savivaldybės Mero 2015 m. rugpjūčio 14 d. potvarkiu Nr. M-232, yra sudaryta darbo grupė, kurios tikslas įvertinti Kauno miesto savivaldybės socialinių paslaugų sistemą. Ši darbo grupė įpareigojo Socialinių paslaugų skyrių parengti socialinių paslaugų sistemos pertvarkos veiksmų planą Kauno mieste.
2015-11-25
KBCA komanda - "Protų mūšio" laimėtoja!  
Kaip jau buvo skelbta, Kauno apskr. VPK vykdė projektą "Pasidalinkime knyga". Projekto metu 8 Kauno vietose, tame tarpe ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos biure, buvo pastatytos mini bibliotekėlės - knygų spintelės, kuriose sudėtas knygas gali skaityti visi norintys. Šiandien istorinėje Kauno prezidentūroje įvyko baigiamasis renginys - Protų mūšis "Ar gerai pažįsti knygą?" Jame dalyvavo ir asociacijos komanda, kuri tapo šio renginio nugalėtoja.
2015-11-25
Kauno bendruomenių rankdarbių paroda 
Lapkričio 24 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre buvo atidaryta Kauno bendruomenių centrų narių rankdarbių paroda. Parodoje dalyvauja Aleksoto, Amalių "Amalės", Petrašiūnų, Palemono, Vilijampolės "Veršvos", Lampėdžių, Romainių, Naujųjų Romainių, Žaliakalnio, Kauno Šilainių BC moterys ir vyrai, darantys laisvalaikiu nuostabių rankadarbių: mezginių, vilnos vėlimo darbų, drabužių atliktų crazy wool technika, floristikos, siuvimo ir siuvinėjimo, dekupažo, skutinėjimo, tapybos ir grafikos darbų.
2015-11-24
Kauno regiono bendruomenių ir NVO forumas 
Penktadienį, lapkričio 20 d., KBCA organizavo Kauno regiono bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų patirties pasidalinimo forumą. Forume dalyvavo 52 bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų iš Kauno miesto ir rajono, Prienų, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos rajonų ir Vilniaus miesto, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė G. Burokienė,
LR Seimo narys D. Jankauskas.
2015-11-24
Baltojo kaspino savaitė Kaune 
Labdaros ir paramos fondas FRIDA, prisidėdamas prie pasaulinės akcijos, skirtos atkreipti dėmesį į smurtą lyties pagrindu, lapkričio 25 – gruodžio 10 dienomis Kaune rengia „Baltojo kaspino” festivalį. Kaune festivalio atidarymo metu šį trečiadienį, 18 val., kino centre „Romuva“ vyks nemokama dokumentinio filmo „Nuodėmė tylėti“ (JAV) peržiūra ir diskusija „Apsaugos nuo smurto įstatymas – proveržis įveikiant smurtą prieš moteris? O kas toliau?“.
Kviečiame apsilankyti.
2015-11-22
Paskutinis "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys 
Lapkričio 26 d. 16 val. vairavimo mokykloje AUTO ABC (Islandijos pl. 15, prie buvusios Muravos degalinės) vyks paskutinis projekto "Eismo saugumas bendruomenėse 2015" renginys - akcija su atšvaitais. Renginys, skirtas senjorams ir Atšvaitų dienai paminėti. Renginio metu po trumpos paskaitos apie atšvaitų poreikį tamsiu paros metu, kartu su Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnais vairavimo aikštelėje ir pėsčiųjų perėjoje vaizdžiai bus pademonstruota, kaip tamsiu paros metu, esant silpnam apšvietimui, atrodo pėstysis vairuotojui ir atvirkščiai.
2015-11-22
Rankdarbių parodos atidarymas 
Lapkričio 24 d. 16 val. Kauno Pedagogų kvalifikacijos centre, Vytauto pr. 44, 3-čio aukšto salėje, atidaroma Kauno bendruomenių centrų rankdarbių paroda.
Parodoje bus eksponuojami bendruomenių centrų auksrankių ir klubų rankdarbiai: mezginiai, paveikslai, siuviniai, dekupažas, vėlimo darbeliai ir kitos rūšys.
2015-11-14
Mokymų seminaras apie ES paramą bendruomenėms ir NVO 
Lapkričio 13 d. KBCA Kauno Pedagogų kvalifikacijos centre Kauno bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai gilinosi į Europos sąjungos finansavimo galimybes ir mokėsi generuoti socialinių paslaugų ir socialinio verslumo idėjas, perkelti jas į paraškas ir "sulipdyti" projektą. Padėjo mums tai padaryti VšĮ "Domus Solis" lektorė Irena Pranskevičiūtė, kuri mums padovanojo savo žinias ir patirtį.
2015-11-09
Kviečiame siūlyti kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams 
Kauno miesto savivaldybės Apdovanojimų taryba kviečia miesto nevyriausybines organizacijas ir visus kauniečius siūlyti asmenis apdovanoti Gerumos kristalu už reikšmingus, neatlygintinus darbus Kaunui ir Lietuvai.
2015-11-09
Apvaliojo stalo diskusija "Aktyviausia Saugios kaimynystės grupė 2015" 
Lapkričio 6 d.Kauno apskr. VPK įvyko Kauno Viešosios tvarkos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnų ir Kauno apskr. bendruomenių Saugiso kaimynystės grupių apskritas stalas. Jame buvo išrinkta aktyviausiai veikianti saugios kaimynystės grupė.Apskritame stale dalyvavo Kauno apskr. bendruomenės pareigūnai, Žaliakalnio ir Aleksoto seniūnai, 9 konkurse dalyvavusios Saugios kaimynystės grupės.

39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple