Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-10-10
Kvietimas VDU seminarą - diskusiją "Kokio mero reikia gyventojams? Savivalda ir gyventojų dalyvavimas" 
2015 m. kovo mėn. pirmą kartą tiesiogiai išrinkome merus. Ką tik baigėsi 2016 m. Seimo rinkimų I turas. Ar galime įvertinti tam tikrus savivaldos ir mero valdymo pokyčius? Ar naujasis Seimas imsis reikalingų reformų?
Maloniai kviečiame į seminarą - diskusiją "Kokio mero reikia gyventojams? Savivalda ir gyventojų dalyvavimas", kuri vyks 2016 m. spalio 20 d. KETVIRTADIENĮ, Vytauto Didžiojo universiteto Mokslo ir studijų centre, Putvinskio g. 23, aud. 310, Kaunas.
Renginio laikas: 15:00 - 17:00 val.
2016-10-09
Senjorų vakaronė Aukštuose Šančiuose 
Aukštųjų Šančių bendruomenės centras ir "Žiburio" pagrindinė mokykla spalio 13 d. kviečia visus į "Senjorų vakaronę". Šventė prasidės 16 val. šiaurietiško vaikščiojimo pamoka mokyklos stadione. 17 val šventinis koncertas, rudeninių puokščių paroda ir kareiviška košė.
Maloniai kviečiame.
2016-10-05
Kauno miesto muziejaus rudeninė dovana bendruomenėms 
Kauno miesto muziejus maloniai kviečia Kauno miesto ir rajono bendruomenių centrų narius,
seniūnus ir seniūnaičius, mielus kauniečius į susitikimą, skirtą Vietos bendruomenių metams ir Pagyvenusių žmonių mėnesiui. Susitikimas vyks spalio 12 d. (trečiadienį) 15 val. KMM Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriaus koncertinėje salėje, (L. Zamenhofo g. 4, Kaunas).

2016-10-04
Devintasis Romantinės dainos festivalis 
Spalio 1 d. Girstučio kultūros rūmuose vyko jau devintasis Kauno bendruomenių centrų festivalis. Jį organizavo pereitų metų nugalėtojai PBC "Dainava". Festivalyje dalyvavo 7 bendruomenių centrų kolektyvai ir svečiai: PBC "Dainava", Lampėdžių, Kauno Šilainių , Vaišvydavos, Petrašiūnų, Vilijampolės "Veršva" ir Kaunėnų bei senjorų kolektyvas "Pinavija", vaikų darželis "Pasaka".
2016-10-01
Socialinių inovacijų fondo siūlomi Socialinio verslumo mokymai – laboratorija jaunimui 
Kviečiame Jus aktyviai dalyvauti Socialinių inovacijų fondo organizuojamuose „YounGo“ projekto socialinio verslumo mokymuose – laboratorijoje jaunimui (nuo 18 iki 30 metų). Mokymų tikslas - skatinti jaunimo kūrybiškumą bei socialinį verslumą, taikant novatorišką mokymo metodiką Socialinių problemų kūrybiškas sprendimas. Mokymai vyks naudojant interaktyvius žaidimus.
2016-09-28
LVBOS tarybos narių susitikimas Vidaus reikalų ministerijoje 
Rugsėjo 28 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos nariai susitiko su VRM Viešojo valdymo politikos departamento Vietos savivaldos skyriaus ir Regioninės plėtros departamento vadovais ir specialistais.
2016-09-28
Kauno technologijos universiteto mokslininkų apsilankymas asociacijoje 
Rugsėjo 27 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje apsilankė ir Kauno bendruomenių centrų padėtimi domėjosi KTU Viešosios politikos ir administravimo instituto dėstytojai: doc. Jolita Sinkienė ir vyresn. m. darb. Dr. Thomas Bryer. Jie domėjosi, kokia reali bendruomenių ir bendruomenių organizacijų padėtis Kaune ir Lietuvoje, kokios jų veiklos kryptys, aktyvumas mieste, tikroji miestų juridinė ir finansinė padėtis, kaip jas veikia politikai.
2016-09-26
Šventė "Šilainių rudenėlis" 
Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 24 dieną, nugriaudėjo jau tradicine tapusi bendruomenių šventė "Šilainių rudenėlis". Šventėje dalyvavo virš šimto dalyvių ir kelis kartus daugiau žiūrovų. Renginį organizavo VŠĮ "Šilainių bendruomenės centras", direktorius seniūnaitis Jonas Marcinkus, o šventės scenarijaus autorė ir vedėja - kaip visada, nuostabi ir šmaikšti scenos virtuozė Violeta Visockienė.
2016-09-21
Bendruomenių kontaktų mugėje „Kartu mes – Lietuva" 
2016 metai - Vietos bendruomenių metai. Lietuvoje veikiančios bendruomenės turi kuo didžiuotis, pasidalinti ir ką parodyti. Susirinkime kartu paminėti Bendruomenių metų ir kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais, didelėmis ir mažomis pergalėmis bei pasidalinti sukaupta patirtimi.
Maloniai kviečiame Jus ir Jūsų bendruomenės atstovus dalyvauti Bendruomenių kontaktų mugėje „Kartu mes – Lietuva“, kuri vyks šių metų rugsėjo 30 d. Marijampolėje.
2016-09-21
Tarptautinėje konferencijoje apie jaunimo įtraukimą stiprinant benddruomenes 
Rugsėjo 21 d. Kauno m. savivaldybėje vyksta Tarptautinė miestų partnerių konferencija „Dėmesys jaunimui: profesionalų ir piliečių sutelkimas, informavimas ir įkvėpimas bendradarbiauti siekiant stiprinti bendruomenes“.
Konferencijoje dalyvauja Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Švedijos, Norvegijos ir Prancūzijos miestų atstovai, kurie dalinasi jaunimo veiklomis ir patirtimis, įtraukiant jaunimą į bendruomenių veiklą, įtraukimo informavimo priemones, projektus ir iniciatyvas bei pasiekimus.

37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple