Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-06-26
Nauja specializcija M. Romerio universitete, skirta bendruomenių vadybininkams 
Nuo 2016 m. rudens Mykolo Romerio universiteto Politikos ir vadybos fakultete pradeda veikti nauja specializacija: NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR VIETOS BENDRUOMENIŲ POLITIKA IR VADYBA, kurios tikslas paruošti inovatyvius vadovus, administracijos darbuotojus bei specialistus-vadybininkus, dirbančius nevyriausybinių ir vietos bendruomenėse viešosios politikos formavimo bei įgyvendinimo srityse.
2016-06-23
VDU docentė: 54 proc. gyventojų mano, kad seniūnijoms reikėtų suteikti daugiau galių 
„Neseniai nuskambėjęs metinis Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pranešimas palietė daugybę aktualių šaliai problemų, pradedant nuo gynybos ir saugumo politikos ir baigiant tokiais skauduliais, kaip socialinės atskirties didėjimas, vaikų globos namų pertvarka, psichologinės pagalbos teikimas kriziniais atvejais. Tačiau savivaldos klausimai šiame pranešime nebuvo akcentuojami", - sako VDU sociologė doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė.
2016-06-23
Sveikiname visus bendruomenių Janinas ir Jonus 
Kauno bendruomenių centrų asociacija sveikina visas Janinas ir Jonus, aktyviai besidarbuojančios savo bendruomenės labui.
Tegu pačią trumpiausią ir linksmiausią metų naktį paparčiai tik Jums pražįsta stebuklingais žiedais.. Kuo geriausios sėkmės, kuo tvirčiausios sveikatos, kuo didžiausios laimės linkime Jums Joninių proga!
2016-06-23
Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje 
Šių metų birželio 17-19 d. Karklėje, Klaipėdos r., poilsiavietėje „Žilvitis“, įvyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotas Lietuvos bendruomenių sąskrydis, skirtas Vietos bendruomenių metams. Sąskrydyje dalyvavo daugiau kaip 1000 bendruomenių atstovų iš 33 Lietuvos savivaldybių. Šiemet pirmą kartą prie gausaus kaimo bendruomenių bei vietos veiklos grupių būrio prisijungė ir miesto bendruomenės - Kauno bendruomenių centrų asociacija taip pat dalyvavo sąskrydyje.
2016-06-15
Konferenciją „Vietos bendruomenės ir bendruomeninės organizacijos: veikla, plėtra ir bendradarbiavimas“.  
Birželio 15 d., trečiadienį, Spaudos konferencijų salėje (Seimo II rūmai) Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas (VVSK) organizavo konferenciją „Vietos bendruomenės ir bendruomeninės organizacijos: veikla, plėtra ir bendradarbiavimas“.
Konferencija skirta Vietos bendruomenių metams pažymėti. Konferencijos tikslas – aptarti vietos bendruomenių ir bendruomeninių organizacijų vaidmenį stiprinant gyventojų pilietinį aktyvumą sprendžiant vietos reikalus ir plėtojant vietos savivaldą Lietuvoje.
2016-06-13
Joninės bendruomenių centruose 
Šiais metais mūsų bendruomenių centrai Jonines organizuoja:
Vaišvydavos BC - ant Pakalniškių piliakalnio - birželio 23 d., 19.30 val.
Eigulių BC - Čečėnijos aikštėje - birželio 24 d,, 17-22 val.
Romainių BC -birželio 23 d. Romainiuose, vakare (laikas tikslinamas)
2016-06-13
Projekto „MOTYVAS“ baigiamojoje konferencijoje 
2016 m. birželio 10 d. Socialinių inovacijų fondas organizavo Erasmus+ KA2 Strateginės partnerystės suaugusiųjų švietimo srityje projekto „MOTYVAS“ Nr. 2014-1-UK01-KA204-000064 baigiamąją konferenciją.
Konferencijos dalyviai pasidalino savo patirtimi projekte bei įžvalgomis apie neformalaus suaugusiųjų mokymosi galimybes bendruomenėse.
2016-06-09
PBC "Dainava" renginys Tremties 75-osioms metinėms paminėti 
Birželio 12 d., 12 val., Kauno Gerojo Ganytojo bažnyčioje įvyks renginys, skirtas Tremties į Sibirą 75-mečiui pažymėti.
Renginio metu vyks šv, Mišios, po Mišių - koncertas.
Renginį organizuoja Pilietinės bendruomenės centras "Dainava".
Kviečiame atvykti.
2016-06-07
Kviečiame į linksmą vasaros atidarymo šventę! 
Asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras kartu su Kauno miesto muziejaus J. Gruodžio skyriumi kviečia į linksmą šventę "Sveikiname vasarą". Renginys vyks birželio 11 d., nuo 12 val.
Renginio programoje: bendruomenių centrų kolektyvų koncertas, varžytuvės, rankdarbių paroda, ekskursijos po muziejų, savitarnos studija ir kitos vasaros linksmybės.
Lauksime visų kauniečių. Ateidami atsineškite gerą nuotaiką!
2016-05-31
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" tapo asociacijos nare 
Kauno bendruomenių centrų asociacija gegužės 31 d. priėmė naują narį - bendruomenę "Naujieji Romainiai". Šios dienos tarybos posėdyje bendruomenė buvo patvirtinta 25-ąja asociacijos nare. Bendruomenės pirmininkė Aldona Talutienė pristatė savo bendruomenę ir papasakojo apie turiningą veiklą, gražų bendradarbiavimą su Romainių ir Kauno Šilainių bendruomenės centrais.

35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple