Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-09-21
Tarptautinėje konferencijoje apie jaunimo įtraukimą stiprinant benddruomenes 
Rugsėjo 21 d. Kauno m. savivaldybėje vyksta Tarptautinė miestų partnerių konferencija „Dėmesys jaunimui: profesionalų ir piliečių sutelkimas, informavimas ir įkvėpimas bendradarbiauti siekiant stiprinti bendruomenes“.
Konferencijoje dalyvauja Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Švedijos, Norvegijos ir Prancūzijos miestų atstovai, kurie dalinasi jaunimo veiklomis ir patirtimis, įtraukiant jaunimą į bendruomenių veiklą, įtraukimo informavimo priemones, projektus ir iniciatyvas bei pasiekimus.
2016-09-21
Atstovo į Kauno sav. NVO tarybą rinkimai 
Rugsėjo 20 d. įvyko Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos ir bendruomenių centrų pirmininkų posėdis, kuriame buvo renkamas bendruomenių organizacijų atstovas į Kauno m. sav. Nevyriausybinių organizacijų tarybą. Juo vienbalsiai buvo išrinktas tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas, turintis didelę bendruomenių ir NVO veiklos ir teisinę kompetenciją. 2017 m. sausio mėn. baigiasi Kauno m. sav, NVO tarybos narių 2 metų kadencija. Remiantis Kauno m. Nevyriausybinių organizacijų tarybos nuostatais, mieto NVO taryboje yra 20 narių: 10 įvairias sritis atstovaujančių NVO atstovų ir 10 savivaldybės ir tarybos atstovų.
2016-09-20
Atviras Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyras 
2016m. rugsėjo 17 d. Romainiuose įvyko II-asis Šilainių seniūnijos paplūdimio tinklinio turnyras.
Turnyras buvo atviras, jame dalyvauti buvo kviečiamos ir kitų Kauno m. seniūnijų bendruomenių komandos. Turnyre dalyvavo įvairių amžiaus grupių 17 komandų iš Naujųjų Romanių ir Romainių, Aukštųjų Šančių, Šilainių ir Žaliakalnio bendruomenių.
Atidaryme dalyvavo Rio de Janeiro olimpietis, baidarininkas Ričardas Nekrošius. Turnyrą organizavo Romainių bendruomenės centras.
.
2016-09-20
Aleksoto šventėje 
Rugsėjo 18 d. VDU Kauno Botanikos sode kauniečiai linksminosi Aleksoto šventėje. Gražus oras, koncertai ir vaikų žaidimai, Botanikos sodo gėlynai sutraukė daugybę žmonių. Šventė vyko Fredos Grafo dvare. Botanikos sodo gėlynai pasipuošė svečiais su skrybėlaitėmis ir puošniais aprėdais, vyko gražiausios skrybėlaitės ir šiaudinių skulptūrų konkursas.
2016-09-20
Šilainių bendruomenės mugė "Šilainių rudenėlis 2016" 
Rugsėjo mėnesį mūsų bendruomenių centrai kaip niekad aktyvūs ir kviečia į organizuojamus renginius. Ką tik praėjo Aleksoto šventė ir Romainių BC organizuotas atviras Šilainių seniūnijos tinklinio turnyras, dabar į Šilainių seniūnijos mugę "Šilainių rudenėlis 2016" kviečia VšĮ "Šilainių bendruomenės centras. Mugė vyks rugsėjo 24 d. Milikonių pagrindinės mokyklos stadione ir "Santaros" gimnazijos stadione.
2016-09-19
Socialinių inovacijų fondas įgyvendinto projekto „MOTYVAS“ rezultatai 
Socialinių inovacijų fondas įgyvendino projektą „MOTYVAS“ (ang. „MOTIVE“) Europos Sąjungos finansuojamas projektas pagal Erasmus+ programą. Projekto komanda pripažino, jog suaugusiųjų mokymasis atlieka itin svarbų vaidmenį siekiant socialinės integracijos, aktyvaus pilietiškumo, bendruomenės atstovų perkvalifikavimo ar įgūdžių tobulinimo. Projekte „Motyvas“ suteikiamas lankstus kelias suaugusiųjų mokymuisi įskaitant ankstesnio mokymosi patvirtinimą. Projekto baigiamajame renginyje dalyvavo ir KBCA.
2016-09-14
Tarptautinė konferencija Kaune 
Š.m. rugsėjo 21 d. 9.30 val. Kauno miesto savivaldybėje (Laisvės al. 96) vyks tarptautinė konferencija „Dėmesys jaunimui: profesionalų ir piliečių sutelkimas, informavimas ir įkvėpimas bendradarbiauti siekiant stiprinti bendruomenes“.
Šis renginys yra viena iš Kauno miesto savivaldybės projekto „Focus on Youth“ veiklų, finansuojamų pagal Europa piliečiams programą.
2016-09-14
Debatai "Mano miestas Kaunas" 
Socialinių inovacijų fondas maloniai kviečia į debatus „Mano miestas Kaunas“, kurie vyks 2016 m. rugsėjo 21 d. nuo 16:30 val. Kavinėje Vero Coffee House, Mairionio g. 7, Kaunas. Debatai skirti paskatinti politikos veikėjų ir jaunimo dialogą aptariant svarbias jaunimui ir visuomenei problemas.
Renginio dalyvių skaičius ribotas, skubėkite registruotis.
2016-09-08
Policijos šventė ir Renginiai bendruomenių centruose 
2016 m. rugsėjo 24 d. respublikinė policijos ir visuomenės šventė Kaune. Nuo 12 val. šventė vyks prie Kauno pilies.
Programoje - kvapą gniaužianti rinktinės "ARAS" nusikaltėlių sulaikymo operacija, pasitelkiant VSAT sraigtasparnį, įspūdingi policijos kinologų ir jų augintinių triukai, Raitosios policijos raitelių akrobatiniai šuoliai per liepsnojančias kliūtis, taktinis Lietuvos policijos mokyklos kursantų ir dėstytojų pasirodymas.
2016-09-08
Susitikimas su R. Karbauskiu 
Rugsėjo 7 d. KBCA biure įvyko bendruomenių centrų pirmininkų ir Ramūno Karbauskio susitikimas, kuriame kalbėjomės apie Lietuvos kultūros, švietimo, socialinę padėtį. Apie vietos bendruomenių stiprinimą ir palaikymą, būtinus pasikeitimus valstybės politikoje, norint sustabdyti demografinę krizę.

31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple