Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-03-31
Seime priimtos naudingos bendruomenėms ir NVO Viešųjų pirkimų įstatymo pataisos  
Kovo 30 d. LR Seime buvo priimtos Viešųjų pirkimų įstatymo pataisos. Jame atsiranda rezervuotų sutarčių institutas - 24 straipsnis, apibrėžiantis paslaugų teikimą pagal Viešųjų paslaugų pirkimo-pardavimo sutartis.
Tokiu būdu, NVO, kurios teiks pagal nurodytus BVŽP kodus veiklas, gali kreiptis į paslaugų pirkėjus (savivaldybes, ministerijas ir kitas valstybės institucijas) ir reikalauti/prašyti/siūlyti sudarant pirkimų planus, pagal surašytus kodus daryti rezervuotus pirkimus, kurie galimi tik iš NVO sektoriaus.
2017-03-30
Renginiai Algirdui Patackui atminti 
Balandžio 3 d.(pirmadienį) nuo 10.30 val. Kauno įgulos karininkų ramovėje vyks renginiai, skirti Lietuvos akto signatarui, Laisvės kovų dalyviui, Algirdui Patackui atminti: "Metai be Algirdo Patacko".
Maloniai kviečiame.
2017-03-30
Kviečiame dalyvauti Finansų ministerijos apklausoje 
Brangūs bendruomeniečiai,
LR Finansų ministerija kartu su tyrimų ir konsultacijų įmone BGI CONSULTING atlieka Partnerystės principo įgyvendinimo ES struktūrinių fondų valdymo procese vertinimą. Šiuo metu yra atliekama ekonominių ir socialinių partnerių, NVO bei kitų įstaigų, atstovaujančių pilietinei visuomenei apklausą.
2017-03-30
Neeilinis NVO tarybos posėdis dėl NVO dalyvavimo 2014-2020 metų ES finansinės perspektyvos įgyvendinime 
Kovo 28 dieną LR Vyriausybės kanceliarijoje vyko neeilinis NVO tarybos posėdis dėl NVO dalyvavimo 2014-2020 metų ES finansinės perspektyvos įgyvendinime. Šiame susitikime dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Švietimo ministerijos, Vidaus reikalų ministerijos, Sveikatos ministerijos, Kultūros ministerijos, Žemės ūko ministerijos atsakingi darbuotojai ir NVO skėtinių organizacijų atstovai.
2017-03-30
Susitikimas su alternatyviąja medicina 
"Naujųjų Romainių" bendruomenė balandžio 1 d.12 val. kviečia apsilankyti "Romainių seklyčioje" ( Romainių g. 70), kurioje vyks susitikimas su altrenatyviosios medicinos specialistu, treneriu, lektoriumi ir "Harmoningos asmenybės mokyklos" įkūrėju Arūnu Maliausku. Jis atsakys į sveikos aplinkos formavimo klausimus.
2017-03-26
Kviečiame į diskusiją „Miesto ir kaimo bendruomenė. Kas mus sieja ir skiria“  
Maloniai kviečiame kaimo ir miesto bendruomenes kovo 31 dieną 10 val. Aleksandro Stulginskio universitete III rūmuose 610 auditorijoje į LVBOS diskusiją - susitikimą „Miesto ir kaimo bendruomenė. Kas mus sieja ir skiria“. Bus pristatoma LVBOS nuveikti darbai ir aptarta tolimesnė veikla.
2017-03-23
Regioninės plėtros forumas 
LR Vidaus reikalų ministerija kovo 23 d. Kauno BLC patalpose organizavo Regioninės politikos pavasario forumą, į kurį susirinko Lietuvos savivaldybių merai, administracijos darbuotojai, valstybinių institucijų socialiniai ekonominiai partneriai, tarp jų - ir LVBOS tarybos pirmininkė Reda Kneizevičienė bei KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Forume buvo diskutuojama apie efektyvesnę ir platesnę regioninių plėtros tarybų, atskirų regionų veiklą.
2017-03-21
Susitikimas su žurnalistu E. Eigirdu 
Eigulių bendruomenės centras kviečia į susitikimą su žurnalistu, publicistu Eduardu Eigirdu.
E. Eigirdas yra žurnalo "Valstybė" vyr. redaktorius, ilgus metus buvo politinio savaitraščio "Atgimimas" vyr. redaktorius.
Susitikimas vyks kovo 27 d., 16 val. Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos "Vitebsko" bibliotekoje P. Lukšio g. 60).
2017-03-19
Aleksoto BC - konkurso "Eismo saugumas bendruomenės 2016" nugalėtoja 
Kovo 16 d.Vainotiškiuose, Kėdainių r. įvyko baigiamasis Lietuvos automobilių inspekcijos konkurso "Eismo saugumas bendruomenėse 2016" renginys. Šiame konkurse laimėtoju 1-2 grupės bendruomenių grupėje tapo Kauno Aleksoto bendruomenės centras. Jis surinko daugiausiai taškų ir buvo apdovanotas specialiu prizu.
Džiugu, kad aleksotiškiai šiame konkurse dalyvauja jau antrą kartą: 2015 metais jie Kauno bendruomenių centrų asociacijos sudėtyje pelnė antrąją vietą respublikoje.
2017-03-16
Su Seimo nariais apie Bendruomenių rėmimo programą 
Kovo 15 d. KBCA biure įvyko Kauno bendruomenių centrų aktyvo susitikimas su Seimo Valsybės valdymo ir savivaldybių komiteto nariu Algiu Strelčiūnu, vyr.patarėju Algirdu Astrausku, su kuriais buvo diskutuota apie naujus Vietos savivaldos įstatymo pakeitimus, atnaujintą Bendruomenių rėmimo finansavimo programą, seniūnaičių rinkimus Kaune ir bendruomeninių organizacijų santykius su Kauno savivaldybe.

27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple