Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-10-26
Aleksoto BC ansamblio "Svirbė" jubiliejus 
Spalio 22 d. Kauno filharmonijoje Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis šventė dešimtmečio jubiliejų. Jubiliejinis koncertas „Dainuok, širdie“ vyko Kauno filharmonijoje.
Jau valandą iki koncerto pradžios pradėjo rinktis žiūrovai, ansambliečių artimieji ir svečiai. Ansamblis „Svirbė“ jubiliejui paruošė dviejų dalių programą: pirmoje dalyje buvo atliekamos liaudies dainos ir šokiai, o antroje dalyje – buvo atliekama "retro“ programa, kurioje skambėjo prieškario romansai ir buvo šokami tų laikų šokiai.
2016-10-26
Kokio mero reikia gyventojams? 
Spalio 20 d. VDU mokslo ir studijų centre vyko seminaras-diskusija "Kokio mero reikia gyventojams? Savivalda ir gyventojų dalyvavimas", kurį organizavo VDU mokslininkai. vykdydami Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą projektą "Lietuvos merai: politinės lyderystės dėmesys vietos savivaldoje". Projekto rezultatus pristatė VDU sociologijos katedros dr. Jurga Bučaitė-Vilkė, Šiaulių universiteto Viešojo administravimo katedros lektorė Aistė Lazauskienė, VDU viešojo administravimo katedros bendradarbis Arvydas Mikalauskas. Seminare dalyvavo ir KBCA tarybos pirmininkas prof. Ramūnas Navickas, kuris pristatė Lietuvos vietos bendruomenių lyderių poziciją apie tai, kokia turėtų būti savivalda Lietuvoje.
2016-10-26
Romainiu bendruomenės solidarumo stovykla 
2016.10.21-23d.d. Romainių BC aktyviausios šeimos vyko į mokymus-solidarumo stovyklą Trasalyje, šalia Trakų. Tai pats įspūdingiausias šių metų bendruomenės centro renginys, kurį, pagal projektą ,,Bendravime mūsų stiprybė“, finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Stovykloje buvo nagrinėjamos temos: ,,Bendruomenės kūrimas, komandos formavimas. Kaip siekti bendrų tikslų?“
2016-10-17
Finansinio savarankiškumo ir projektų rengimo mokymai 
Spalio 14 d. Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA), vykdydama Kauno m. sav. finansuojamos programos "Iniciatyvos Kaunui" projektą "Bendruomenių ir NVO bendradarbiavimo ir institucinių gebėjimų stiprinimas ir tinklaveika" Nr. 2016-06-21, organizavo mokymus bendruomenių centrų ir nevyriausybinių organizacijų lyderiams: "Efektyvus projektų rengimas bei valdymas – bendruomenių bei nevyriausybinių organizacijų sėkmės garantas".
2016-10-14
Tautodailės paroda „Gamtos prieglobstyje” 
Kauno miesto muziejuskviečia miestiečius ir bendruomenes į spalio 19 dieną, trečiadienį, 12 val. Kauno miesto muziejaus Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriuje (L. Zamenhofo g. 4) atidaromą tautodailės parodą „Gamtos prieglobstyje“. Parodoje pristatomi Kauno Panemunės senelių namų Pagyvenusių žmonių dienos centro narių – Stefanijos Chreptavičienės, Irenos Barkauskienės, Reginos Krušanovienės ir Vytauto Žemaičio austos servetėlės, kryželiu siuvinėti paveiksla
2016-10-13
Susitikimas su Kauno miesto muziejaus darbuotojais 
Spalio 12 d. Kauno miesto muziejus ir jo darbuotojai pakvietė bendruomenes ir senjorus į rudeninį renginį, skirtą Vietos bendruomenių metams ir Senjorų mėnesiui. Renginio sumanytoja ir organizatorė - Dalia Poškienė. Susitikimo metu muziejaus direktorės pavaduotoja Kristina Vaitkevičienė, muziejaus padalinių vedėjai ir , muziejininkai, papasakojo apie savo padalinių veiklą, patalpas ir edukacines programas ir ekskursijas, parodė naujas Lietuvos tautinės muzikos istorijos muziejaus patalpas Zamenhofo gatvėje Nr. 4.
2016-10-12
Kvietimas į Dainavos bendruomenės susitikimą su R. Karbauskiu  
Kauno PBC "Dainava" kviečia į susitikimą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos atstovu Ramūnu Karbauskiu. Susitikimas vyks spalio 13 d. 18 val. J. Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos aktų salėje (Partizanų g. 68).
Kviečiame.
2016-10-10
Kvietimas VDU seminarą - diskusiją "Kokio mero reikia gyventojams? Savivalda ir gyventojų dalyvavimas" 
2015 m. kovo mėn. pirmą kartą tiesiogiai išrinkome merus. Ką tik baigėsi 2016 m. Seimo rinkimų I turas. Ar galime įvertinti tam tikrus savivaldos ir mero valdymo pokyčius? Ar naujasis Seimas imsis reikalingų reformų?
Maloniai kviečiame į seminarą - diskusiją "Kokio mero reikia gyventojams? Savivalda ir gyventojų dalyvavimas", kuri vyks 2016 m. spalio 20 d. KETVIRTADIENĮ, Vytauto Didžiojo universiteto Mokslo ir studijų centre, Putvinskio g. 23, aud. 310, Kaunas.
Renginio laikas: 15:00 - 17:00 val.
2016-10-09
Senjorų vakaronė Aukštuose Šančiuose 
Aukštųjų Šančių bendruomenės centras ir "Žiburio" pagrindinė mokykla spalio 13 d. kviečia visus į "Senjorų vakaronę". Šventė prasidės 16 val. šiaurietiško vaikščiojimo pamoka mokyklos stadione. 17 val šventinis koncertas, rudeninių puokščių paroda ir kareiviška košė.
Maloniai kviečiame.
2016-10-05
Kauno miesto muziejaus rudeninė dovana bendruomenėms 
Kauno miesto muziejus maloniai kviečia Kauno miesto ir rajono bendruomenių centrų narius,
seniūnus ir seniūnaičius, mielus kauniečius į susitikimą, skirtą Vietos bendruomenių metams ir Pagyvenusių žmonių mėnesiui. Susitikimas vyks spalio 12 d. (trečiadienį) 15 val. KMM Lietuvių tautinės muzikos istorijos skyriaus koncertinėje salėje, (L. Zamenhofo g. 4, Kaunas).


27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple