Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-12-07
Susitikimas Seime 
Šiandien LR Seime įvyko Seimo narių grupės ir NVO koalicijos narių susitikimas. Vienas iš NVO koalicijos lyderių Martinas Žaltauskas Seimo nariams pristatė nevyriausybininkų pasiūlymus, kaip gerinti NVO teisinę aplinką, o Seimo narys Povilas Urbšys supažindino susitikimo dalyvius su artimiausiais Seimo darbais NVO srityje. Įvyko įdomi diskusija, kurios vienas pagrindinių rezultatų - Seimo nariai prižadėjo suburti parlamentinę grupę NVO plėtros problemoms. Laukia svarbūs neatidėliotini darbai.
2016-12-05
Mokymai Lietuvos vietos bendruomenių lyderiams 
Gruodžio 2-3 dienomis Vilniuje įvyko mokymai bendruomenių lyderiams "Organizacijos strateginis planavimas ir vystymas, veiklos plėtra ir finansavimas". Mokymus organizavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Mokymuose bendruomenių pirmininkai ir aktyvas mokėsi apibrėžti dabartinę bendruomenių organizacijų padėtį, aiškinosi, kas juos vienija, kokią norėtų matyti savo organizaciją.
2016-12-05
Kalėdinėje labdaros mugėje Vilniuje 
Šį sekmadienį Aleksoto bendruomenės centro entuziastai jau ketvirtą kartą dalyvavo kasmetinėje šv. Kalėdų labdaros mugėje, į kurią nevyriausybines organizacijas kasmet pakviečia Lietuvos Respublikos Prezidentūra. Mūsų šaunios moterys prigamino įvairiausių suvenyrų, išpuošė palapinę originaliomis girliandomis, o mūsų vyrai aleksotiškėms padėjo, kur galėjo.
2016-12-04
Žaliakalnio bendruomenės centras "Pelėdos" kviečia  
Žaliakalnio BC "Pelėdos" kviečia į Advento vakaronę, kuri vyks gruodžio 6 d., antradienį, 18 val., J. Vienožinskio menų fakultete (A.Mackevičiaus g. 27). Tai ir šv.Mykalojaus, Kauno globėjo ir Kalėdų senelio prototipo, diena. Šv. Mykalojaus bažnyčia yra Benediktinių gatvėje, vakaronėje dalyvaus ir jos klebonas, Renginį ves ir dainomis linksmins nepakeičiamas Kęstutis Ignatavičius, kulinarinį Žaliakalnio paveldą pristatys vietos šeimininkės.
2016-12-02
Susitikimas Kauno miesto savivaldybėje 
Kauno miesto savivaldybėje veikianti Bendruomenės vaiko teisių apsaugos taryba, sudaryta Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu, šį ketvirtadienį pakvietė bendruomenių centrų atstovus diskusijai apie galimybes vaiku ir šeima besirūpinančioms įstaigoms bendradarbiauti su bendruomenių centrais, jų galimybes įsitraukti į pagalbos šeimai procesą. Dalyvavo KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas, bendruomenių centrų "Dainava", "Girsta", Santarvės, Žaliakalnio aušros bendruomenių atstovai. Vyko įdomi diskusija.
2016-12-01
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos atstovai Seimo konferencijoje 
Šiandien Seime įvyko Seimo narės Guodos Burokienės spaudos konferencija „Pogrindiniai“ vietos bendruomenių metai baigėsi. Ar tokio rezultato siekėme?". Dalyviai: Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Reda Kneizevičienė ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas.
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos vadovai pasidalino savo įspūdžiais, nuveiktais darbais, rūpesčiais ir planais baigiantis Vietos bendruomenių metams.
2016-12-01
Kas apsprendžia bendruomenės gyvybingumą? 
Kauno technologijos univiersiteto mokslininkai - Viešosios politikos ir administravimo instituto doc. dr. Jolita Sinkienė ir jos komandaa - tlieka tyrimą, kuriuo siekiama nustatyti svarbiausius miesto bendruomenių gyvybingumą lemiančius veiksnius. Tyrmo rezultatai padės nustatyti ilgalaikės miesto bendruomenių veiklos sėkmę (jos gyvybingumą) lemiančius veiksnius bei Kauno Šilainių bendruomenės centro veiklos stiprinimo galimybes.
2016-11-28
Kvietimas į Kalėdinį Kolpingo kiemelį “Kūrybinės dirbtuvėlės” 
Š.m. gruodžio 10 d. 11 – 15 val. kviečiame Jus į tradicija tapusį, smagų ir šventiško šurmulio pilną Kalėdinį Kolpingo kiemelį “Kūrybinės dirbtuvėlės”, kuriose galėsite ne tik pamatyti, bet ir pabandyti prisiliesti prie papuošalų, aksesuarų ir kitų rankų darbo daiktų gamybos proceso.
Šiemet Kalėdinis Kolpingo kiemelis pavirs į “Kalėdines dirbtuvėles”, kuriose galėsite išvysti metalo papuošalų, keramikos ir molio, drabužių dizaino bei vėlimo gamybos technikas ir paslaptis.
2016-11-28
Baigiamoji SIF projekto „DARBUI - TAIP!: Rinkis darbą, o ne pašalpą“ konferencija 
Maloniai kviečiame į Socialinių inovacijų fondo rengiamą Erasmus+ projekto „DARBUI - TAIP!: Rinkis darbą, o ne pašalpą“ baigiamąją konferenciją, kuri vyks 2016 m. gruodžio 12 d. viešbutyje “BEST BALTIC Kaunas” (A. Mickevičiaus g. 28, Kaunas).
Konferencijos metu bus pasidalyta minėto projekto gerąja patirtimi, jo nauda bei pasiekimais. (Konferencijos programa pridedama).
2016-11-27
Vietos bendruomenių metų uždarymo renginyje Naujamiestyje 
Lapkričio 25 d. Panevėžio rajono Naujamiesčio Kultūros centre Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizavo 2016 – Vietos bendruomenių metų uždarymo reginį. Renginyje dalyvavo visų Lietuvos apskričių kaimo bendruomenių sąjungos, VVG, Vilniaus ir Kauno bendruomenių asociacijų atstovai ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos nariai, Žemės ūkio ministerijos, Leader Lietuva atstovai.

27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple