Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-06-27
"Kauno piliakalniai mena..." 
Aleksoto bendruomenės centras ir Kauno kultūros centras Tautos namai kviečia į Valstybės dienai skirtą renginį "Kauno piliakalniai mena...", kuris įvyks 2017 m. liepos 6 d. 19 val. Jiesios (Napoleono) piliakalnyje. Smulkiau - renginių skiltyje.
2017-06-20
Talka Romainių ąžuolyne 
Prieš trejetą metų Romainių bendruomenės centro iniciatyva buvo įrengtas skveras prie parduotuvės Medekšinės gatvėje - buvo pasodinta didelis kiekis dekoratyvinių krūmų, dešimt didelių 2,5 m aukščio juodųjų ilgaspyglių ir eilė kalninių pušų. Romainių bendruomenės centras nuolat organizuoja talkas, už savo lėšas samdo darbininkus, kurie geni dekoratyvinius želdinius, prižiūri dekoratyvines pušis ir tvarko, valo Romainių ąžuolyną.
2017-06-20
Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje 2017 
Birželio 17-18 d. Karklėje (Klaipėdos r. sav.) vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos renginys „LKBS sąskrydis 2017“.
Čia buvo galima aplankyti meistrų dirbtuves, vandenyje nupiešti bendruomenių viziją, dalyvauti loterijoje, pasigrožėti bendruomenių rankdarbiais ir aplankyti aitvarų namelį. Šie metai yra paskelbti tautinio kostiumo metais, todėl sąskrydžio atidarymo metu buvo pristatyti regioniniai tautiniai kostiumai.
2017-06-15
Akcija "Dovana Lietuvai" 
Prasideda atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirtas projektas „Dovana Lietuvai“, kuris kviečia kurti dovanas – gerus darbus, skirtus vienas kitam, bendruomenei, miestui, valstybei.
Projekto globėjas premjeras Saulius Skvernelis drauge su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu trečiadienį susitiko su daugiau nei 30 didžiausių Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, savivaldos atstovų, kuriems padėkojo už kasdienį jų darbą prisidedant prie pilietiško visuomenės ugdymo Lietuvoje ir savo pavyzdžiu paragino prisijungti prie projekto „Dovana Lietuvai“.
2017-06-13
Petrašiūnų bendruomenės Mažosios istorijos 
Platforma Mažosios istorijos – aktualių parodų erdvė Kauno Paveikslų galerijos III aukšte. Parodos rengiamos bendradarbiaujant miesto bendruomenėms, muziejininkams ir menininkams. Bendruomenės siūlo savo temas, problematiką, bendruomenės istoriją. Muziejininkai atveria kolekcijas plėtojančias pasirinktą temą, o menininkai talkina įtaigiai ją atskleidžiant.
Kviečiame bendruomenes pasidalinti savo prisiminimais.
2017-06-08
Romainių BC kviečia į Joninių tinklinio turnyrą 
Romainių bendruomenės centras kviečia jaunimą, senjorus ir šeimas dalyvauti Romainių paplūdimio tinklinio Joninių turnyre, kuris vyks birželio 24 d. Romainių tinklinio aikštelėje.
Komandoje - 3 žaidėjai, gali būti mišrios ir šeimyninės.
Registruotis reikia iki birželio 22 d. 18 val. elektroniniu adresu: j.palevicius@gmail.com.
2017-06-08
Skurdo mažinimui skirta konferencija 
Birželio 7 dieną vyko Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto ir Lietuvos „Carito“ organizuota konferencija „Skurdo mažinimo politikos kryptys ir veikėjai: kaip įveiksminti / atgaivinti bendruomenės išteklius?“ Konferencijoje skurdo mažinimo tema socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pristatė Vyriausybės politikos prioritetus ir veiksmus socialinėje srityje. Jis pakvietė nevyriausybines organizacijas tapti partneriu savivaldai ir ministerijai mažinant skurdą ir socialinę atskirtį, stiprinti tarpinstitucinius ir bendruomeninius ryšius.
2017-06-07
Kvietimas į filmo peržiūrą 
Ambasadoriaus Vygaudo Ušacko ir EDOX dokumentinių filmų festivalio vardu Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai yra pakviesti į išskirtinę filmo "Pernelyg laisvas žmogus" peržiūrą šį šeštadienį, birželio 10 d. 17 val.
Filmo premjeroje dalyvaus ambasadorius Vygaudas Ušackas, vienas iš filmo autorių Mikhail Fishman, specialiai šia proga atvykstantis į Lietuvą.
Esame mielai laukiami premjeroje.
2017-06-05
2017 metų bendruomenių centrų projektų finansavimas 
2017 metai kaip niekad pasižymi mažu Kauno bendruomenių centrų finansavimu. Programa "Iniciatyvos Kaunui" skelbia, kad finansuojamos paraiškų iniciatyvos ir idėjos, nepalaikoma pačios organizacijos veikla. Tokiu būdu, daugelio bendruomenių centrų veikla dėl mažo finansavimo sumažėjo, Palyginimui skelbiame finansuotų projektų lentelę.
2017-06-02
15-asis Vaikų Tautinių mažumų festivalis Klaipėdoje 
Jau keleri metai Kauno bendruomenių centrų asociacija bendrauja su lenkų ir vokiečių tautinėmis bendrijomis, dalinasi patirtimi, dalyvauja vieni kitų renginiuose.
Savaitgalį, gegužės 27-28 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis į kurį atvyko beveik trys šimtai tautinių mažumų vaikų iš visos Lietuvos.

23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple