Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-02-21
Lietuvos NVO tarybos posėdis 
Šiandien SADM įvyko Lietuvos nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis. Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro direktorius Martinas Žaltauskas išrinktas naujuoju Nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininku. Jo pavaduotoju tapo socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis.
2017-02-19
Kauno Saugiausia seniūnija 2016 konkurso rezultatai 
Penktadienio popietę Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje apdovanoti konkurso „Saugi seniūnija – saugus Kaunas 2016“ dalyviai ir saugiausia 2016 m. seniūnija, kuria išrinkta – Šilainių seniūnija. Ne vienerius metus vyksiančio konkurso komisijai teko nelengva užduotis – seniūnijos uoliai dirbo kuriant saugesnę aplinką Kauno mieste.
2017-02-19
LVBOS atstovų ir Seimo narių susitikimas su Šiaulių bendruomenėmis ir NVO 
Vasario 17 dieną Šiaulių miesto savivaldybės salėje įvyko susitikimas su Šiaulių miesto bendruomenėmis. Susitikime dalyvavo LR Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, LR Seimo narė Guoda Burokienė, LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas. Seimo narės atsakė į gausius Šiaulių miesto bendruomeniečių klausimus.
2017-02-10
Startavo Kauno apskr. VPK prevencinė akcija „Madingas, nes blaivus“ 
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos (toliau - Kauno apskr. VPK VTV) Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai susitiko su švietimo įstaigų, vaikų dienos centrų atstovais, socialiniais darbuotojais. Susitikimo metu su šių institucijų atstovais aptarta susirūpinimą kelianti alkoholinių gėrimų vartojimo problema.
2017-02-10
Vasario 16 d. renginiai Kauno mieste 
Vasario 16 d.
10 val. Šv. Mišios Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31A).
10 val. Šv. Mišios Kauno šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje (Nepriklausomybės a.14A).
11 val. Kauno studentų, moksleivių bei visuomeninių organizacijų eisena nuo Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos į Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelį. Eiseną ves Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“.....
2017-02-09
Aplinkos ministerijos ir Lietuvos bendruomenių atstovų susitikimas  
Šiandien Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) tarybos nariai susitiko su Aplinkos ministru Kęstučiu Navicku ir viceministre Reda Brandišauskiene. Susitikime pagrindinis dėmesys buvo skirtas vietos bendruomenių ir Aplinkos ministerijos bendradarbiavimo stiprinimui, sprendžiant aktualias aplinkos apsaugos, infrastruktūros plėtros, atliekų tvarkymo problemas.

2017-02-07
VRM paskelbė konkursą geriausiam 2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui  
2017 m. sausio 30 d. Vidaus reikalų ministerijos paskelbtą konkursą geriausiam 2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui nustatyti. Konkurse gali dalyvauti 2016 m. vykdytas (baigtas vykdyti arba tebevykdomas tęstinis) nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektas, atitinkantis Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų (programų) konkurso nuostatų ir Vidaus reikalų ministerijos šiais metais skelbiamas konkurso temas.
2017-02-05
Projektų konkursas "Sportuojanti bendruomenė" 
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės kviečia teikti paraiškas 2017 metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ ir kviečia dalyvauti bendruomenines organizacijas, kurios per paskutinius kalendorinius metus (t.y. 2016 m.) nėra gavę departamento konkursui „Sportuojanti bendruomenė“ skirtų lėšų, kurios veikia ne mažiau kaip dvejus metus, turi ne mažiau kaip 30 narių.
2017-02-05
Kauno bendruomenių centrų susitikimas su Aplinkos ministru K. Navicku 
Vasario 3 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos atstovai - Lampėdžių, "Žaliojo Ąžuolyno", Romainių ir Panemunės BC pirmininkai susitikome su Aplinkos ministru Kęstučiu Navicku, kuris turi įspūdingą aplinkosauginę patirtį ir gerai žino kauniečių rūpesčius. Susitikimo metu bendruomenininkai pasidalino ne tik pasiekimais saugant ir rūpinantis aplinka, bet rūpimomis ir skaudžiomis vietos bendruomenių problemomis.
2017-02-05
Akcijos "Darom" forumas 
KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas vasario 3 dalyvavo Akcijos "Darom" aktyvo organizuotame forume, kuris vyko LR Vyriausybės rūmų didžiojoje salėje bei LR Seimo rūmuose. Forume dalyvavo per 500 dalyvių iš daugelio Lietuvos savivaldybių. Forumo dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos premjeras Saulius Skvernelis, akcijos lyderiai pristatė 2017 metų planus bei ambicingą tikslą - įvykdyti 1000 projektų, buvo pasidalinta gerąją patirtimi, diskutuota kaip geriau pasiruošti akcijai, kuri, prasidėjusi balandžio 22 d., tęsis visus metus. Diskusijose kilo ir nemažai klausimų, vienas iš jų - veiklą vystyti už miestų ribų - šio teiginio nenorėjo suprasti miestų nevyriausybininkai. Manome, kad Kauno bendruomenių centrai aktyviai dalyvaus akcijoje, ir tvarkysis būtent savo seniūnijų teritorijose.

22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple