Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2016-08-31
Eltos agentūroje pristatyta "LItexpo" vietos bendruomenių mugė 
Šiandien, Lietuvos naujienų agentūroje ELTA Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pirmininkė ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (LKBS) valdybos pirmininkė Guoda Burokienė, Vilniaus bendruomenių asociacijos (VBA) pirmininkas Sakalas Gorodeckis, tarybos narys Emilis Misiulis ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos (KBCA) tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas Eltos naujienų agentūroje pristatė šeštadienį, rugsėjo 3 d., Vilniuje, "Litexpo" parodų ir kongresų centre, įvyksiančią pirmąją Tarptautinę vietos bendruomenių šventę-mugę, skirta Vietos bendruomenių metams paminėti.
2016-08-31
Šilianių bendruomenės centro solidarumo stovykla 
Rugpjūčio paskutinį savaitgalį Kauno Šilainių bendruomenės centras, vykdydamas SADM finansuojamą 2016 m. Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo atrankos konkurso projektą, organizavo bendruomenės edukacinę solidarumo stovyklą, kurioje užsiėmimus vedė lektorės Irena ir Daiva. Stovykloje bendruomenės nariai mokėsi susipažinti, užmegzti ryšius, bendrauti, išreikšti savo norus, lūkesčius ir įsitraukti į bendrą veiklą, kūrė savo bendruomeninės organizacijos viziją.
2016-08-22
LVBOS tarybos posėdis Kaune 
Rugpjūčio 18 dieną vyko Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos tarybos posėdis, kurio metu buvo aptarta pasiruošimas vietos bendruomenių mugei Vilniuje rugsėjo 3 d., aptarta LVBOS tikslai, uždaviniai bei veiklos strategija.
LVBOS nariai apgailestavo, kad tarptautinėje mugėje nebus naudojamas bendruomenių patvirtintas vietos bendruomenių metų logotipas motyvuojant tuo, kad ministerija turi patvirtintą kitą logotipą. Pagal galimybę prašysime bendruomenes naudoti mūsų visų patvirtintą logotipą
2016-08-19
Baltijos kelio paminėjimas Eiguliuose 
Šis savaitgalis turtingas renginiais ir minėjimais, kuriuos organizuoja mūsų bendruomenių centrai. Rugpjūčio 20 d. Panemunėje ir Palemone vyks šv. Roko atlaidai ir bendruomenių šventės. O rugpjūčio 21 d., 13 val., Eigulių bendruomenės centras kviečia į Čečėnijos aikštę kartu paminėti Baltijos kelio 27-ąsias metines. Po minėjimo bus koncertas.
2016-08-16
Palemono ir Panemunės bendruomenių centrai kviečia  
Rugpjūčio 20 d. du Kauno bendruomenių centrai organizuoja savo rajonų šventes: Palemono ir Panemunės. Palemono šventė vyks rugpjūčio 20 d. nuo 14 val. Palemono gimnazijos stadione. Programa yra Renginių skyrelyje.
Panemunės šventė vyks po tradicinių šv, Roko atlaidų Panemunės bažnyčioje. Programa taip pat Renginių skyrelyję. Maloniai kviečiame atvykti ir smagiai praleisti laiką.
2016-08-03
Intensyvūs mokymai NVO ir bendruomenės nariams 
Liepos 28 d. VŠĮ "Šilainių bendruomenės centras" darbuotojai, savanoriai bei aktyviausi Šilainių bendruomenės nariai susirinko stiprinti savo įgūdžių institucinių gebėjimų stiprinimo mokymuose tema “Kūrybiniai iššūkiai ir meno laboratorija”.
2016-07-28
Tarptautinnė Vietos bendruomenių mugė 2016 
Renginys skirtas vietos bendruomenių metams. Renginio metu visų rajonų bei didžiųjų miestų vietos bendruomenių nariai pristatys savo organizacijų veiklą, kuriamą produkciją, turistinius maršrutus, kvies į edukacinius renginius skirtus mažiems ir dideliems (žvakių liejimas, vijimas, verbų rišimas, klumpių drožimas, veltinių gamyba, juostų rišimas, karpiniai ir lino raižiniai, vikingų kaimas). Taip pat dalyvaus bendruomenių atstovai iš Švedijos, Lenkijos bei Estijos ir pristatys savo veiklą.
2016-07-18
Aleksoto dviračių žygis 
2016-07-17d. įvyko 15-tas Aleksoto bendruomenės centro dviračių žygis. Žygyje važiavo daugiau kaip 115 dviratininkų. Oras buvo tarsi užsakytas, tiesiog puikus. Mynėm nuokalnėm ir įkalnėm 15 km. Nelengva, bet labai nepakartojama. Pamatytas Kaunas nuo apžvalgos Aleksoto aikštelės, Šaulių parkas, I, II ir III fortai.
2016-07-15
Pasitarimas Trakuose 
2016 m. liepos 15 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos atstovai dalyvavo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos išplėstiniame valdybos posėdyje, kuriame aptartas galimas trijų subjektų (seniūno, seniūnaičio ir bendruomeninės organizacijos) bendravimas ir bendradarbiavimas, siekiant bendro tikslo: "Realios savivaldos".
2016-07-11
Poezijos ir dainų šventė Šilainių bibliotekoje 
Šį penktadienį, liepos 15 d., 17 val., Kauno m. savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje organizuojama poezijos ir dainų šventė. Šventės metu bus linksmi poezijos pietūs, skirti Julijos Augustauskienės Rudenės poezijos knygos pristatymas, skambės dainos.
Šventės organizatoriai - Kauno Šiainių bendruomenės centras.
Kviečiame ateiti ir pasidžiaugti kartu pirmuoju kolektyvų penkmečiu.

22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple