Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-06-08
Romainių BC kviečia į Joninių tinklinio turnyrą 
Romainių bendruomenės centras kviečia jaunimą, senjorus ir šeimas dalyvauti Romainių paplūdimio tinklinio Joninių turnyre, kuris vyks birželio 24 d. Romainių tinklinio aikštelėje.
Komandoje - 3 žaidėjai, gali būti mišrios ir šeimyninės.
Registruotis reikia iki birželio 22 d. 18 val. elektroniniu adresu: j.palevicius@gmail.com.
2017-06-08
Skurdo mažinimui skirta konferencija 
Birželio 7 dieną vyko Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto ir Lietuvos „Carito“ organizuota konferencija „Skurdo mažinimo politikos kryptys ir veikėjai: kaip įveiksminti / atgaivinti bendruomenės išteklius?“ Konferencijoje skurdo mažinimo tema socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis pristatė Vyriausybės politikos prioritetus ir veiksmus socialinėje srityje. Jis pakvietė nevyriausybines organizacijas tapti partneriu savivaldai ir ministerijai mažinant skurdą ir socialinę atskirtį, stiprinti tarpinstitucinius ir bendruomeninius ryšius.
2017-06-07
Kvietimas į filmo peržiūrą 
Ambasadoriaus Vygaudo Ušacko ir EDOX dokumentinių filmų festivalio vardu Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai yra pakviesti į išskirtinę filmo "Pernelyg laisvas žmogus" peržiūrą šį šeštadienį, birželio 10 d. 17 val.
Filmo premjeroje dalyvaus ambasadorius Vygaudas Ušackas, vienas iš filmo autorių Mikhail Fishman, specialiai šia proga atvykstantis į Lietuvą.
Esame mielai laukiami premjeroje.
2017-06-05
2017 metų bendruomenių centrų projektų finansavimas 
2017 metai kaip niekad pasižymi mažu Kauno bendruomenių centrų finansavimu. Programa "Iniciatyvos Kaunui" skelbia, kad finansuojamos paraiškų iniciatyvos ir idėjos, nepalaikoma pačios organizacijos veikla. Tokiu būdu, daugelio bendruomenių centrų veikla dėl mažo finansavimo sumažėjo, Palyginimui skelbiame finansuotų projektų lentelę.
2017-06-02
15-asis Vaikų Tautinių mažumų festivalis Klaipėdoje 
Jau keleri metai Kauno bendruomenių centrų asociacija bendrauja su lenkų ir vokiečių tautinėmis bendrijomis, dalinasi patirtimi, dalyvauja vieni kitų renginiuose.
Savaitgalį, gegužės 27-28 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos tautinių mažumų sekmadieninių mokyklų festivalis į kurį atvyko beveik trys šimtai tautinių mažumų vaikų iš visos Lietuvos.
2017-06-01
Panemunės šile įsikūrė šv. Pranciškus 
Ketvirtadienį Panemunės šile pašventinta šv. Pranciškaus koplytėlė, kurią Panemunės bendruomenės centro nariai įkurdino ant pušies kamieno. Sutvarkyti kauniečių mėgiamą gamtos kampelį ir šalia senojo Kurhauzo griuvėsių Panemunės šile įrengti koplytėlę su vienu populiariausių pasaulio šventųjų sutarė „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė, Panemunės bendruomenės centras.
2017-06-01
Kaunas dalinasi "bendruomeniškumu" 
Aleksoto bendruomenės centras 2017 m. balandžio 10 d. kreipėsi į Kauno m. savivaldybę dėl patalpų (1 kambario buvusiose Aleksoto policijos nuovados patalpose, Veiverių g.132) suteikimo panaudos pagrindais bendruomeninei veiklai vykdyti. Atsakymas, atėjęs iš Kauno savivaldybės - neigiamas.
2017-05-30
Patvirtinti SADM Priemonės "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" dokumentai 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija gegužės 25 d. pagaliau pasirašė NVO ir bendruomeninės veiklos programos stiprinimo 2017-2019 m. priemonės "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" įgyvendinimo aprašo, projekto paraiškos formos patvirtinimo įsakymą, kuriuo savivaldybių seniūnijose bus remiama visų vietos bendruomenių organizacijų veikla.
2017-05-29
Susitikimas Aleksoto seniūnijoje 
Gegužės 22 dieną Aleksoto seniūnijos salėje įvyko aleksotiškių susitikimas su LRS nariu Mindaugu Puidoku, Kauno vicemeru Povilu Mačiuliu bei VDU rektoriumi Juozu Augučiu. Nors seimūnas Mindaugas Puidokas daug pasakojo apie alkoholio ribojimo, darbo kodekso įstatymų projektų nelengvą kelią...
2017-05-29
Senjorų šventė Panemunėje 
Kauno Senjorų taryba gegžės 27 d. Panemunės šile organizavo Senjorų gegužinę, kuri vyko Panemunės šilo Senjorų parke. Į gegužinę susirinko daug žiūrovų ir ansamblių su savo palaikymo komandomis. Šventėje įvyko Senjorų klubo, bendruomenių centrų kolektyvų pasirodymai, skambėjo lietuvių liaudies dainos. Penkiolikos ansamblių dainininkai susirinkusius sveikino dainomis bei šmaikščiais eilėraščių posmais, negailėdami kritikos ir politikams.

18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple