Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-10-12
FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „VIETOS BENDRUOMENIŲ DŽIAUGSMAI, RŪPESČIAI IR PASIEKIMAI“. 
Vietos bendruomeniečių dėmesiui, Prasideda foto konkursas!!!
„VIETOS BENDRUOMENIŲ DŽIAUGSMAI, RŪPESČIAI IR PASIEKIMAI“.
Pasidalinkite šia informacija su savo draugais ir partneriais. Kviečiame būti aktyviais ir dalyvauti patiems, paraginti tuos, kurie visas bendruomenių akimirkas fiksuoja savo fotoaparate. Registracijos anketa yra: https://www.lvbos.lt/konkursas/
2017-10-12
LIETUVOS REGIONINĖS PLĖTROS KRYPTYS. BALTOSIOS KNYGOS PRISTATYMAS 
Spalio 11 dieną LR Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybės komitetas drauge su Vidaus reikalų ministerija organizavo konferenciją LIETUVOS REGIONINĖS PLĖTROS KRYPTYS. BALTOSIOS KNYGOS PRISTATYMAS, kurioje dalyvavo daugelio savivaldybių merai, darbo grupės nariai, NVO atstovai.
2017-10-12
Mokymai Vilniuje 
Spalio 10 d. Vilniuje, pirmą kartą vyko mokymai "Socialiniai tinklai - įrankiai vietos bendruomenių veiklai viešinti" , kuriuose lektoriai: dr. Jolanta Pivorienė, Algimantas Lekevičius, Sakalas Gorodeckis mokė miestų bendruomenes administruoti facebook'ą, filmuoti mobiliu telefonu ir kurti bendruomeninę TV.
2017-10-07
Registrų centro informacija dėl viešųjų įstaigų, asociacijų bei labdaros ir paramos fondų už 2016 m. metinės finansinės atskaitomybės teikimo 
Skelbiame valstybės įmonės "Registrų centras" parengtą ir NVO tarybos spalio 5 d. posėdžiu metu pristatytą informaciją dėl viešųjų įstaigų, asociacijų bei labdaros ir paramos fondų už 2016 m. metinės finansinės atskaitomybės teikimo.
2017-10-06
Forumas apie visuomenės dalyvavimo vaidmenį svarstant kultūros paveldą 
Spalio 4 d. Seimo Konstitucijos salėje vyko forumas "Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“, kurį organizavo Valstybinė kultūros paveldo komisija kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Forume dalyvavo ir KBCA atstovai, pirmininkas prof. Ramūnas Navickas skaitė pranešimą apie bendruomenių centrų pastangas saugant kultūros paveldą.
2017-10-03
Kviečiame Kauno bendruomenes į socialinių tinklų valdymo mokymus 
Spalio 10 d. Vilniuje, Lazdynų Žibutės kavinėje, vyks seniai planuoti ir laukti mokymai - praktinis seminaras „Socialiniai tinklai – įrankiai vietos bendruomenių veiklai viešinti“. Mokymuose susipažinsite su socialinių tinklų įvairove, jų administravimu ir įgysite praktinių įgūdžių jiems administruoti. Viena iš mokymų seminaro galių - bendruomeninės televizijos kūrimas. Apie ją papasakos Vilniaus Užupio bendruomenės "asas" Algimantas Lekevičius.
2017-10-03
Palemono bendruomenės centras kviečia  
Spalio 8 dieną (sekmadienį) Palemono parapija švęs Palemono bažnyčios titulinius atlaidus, skirtus Švc. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės garbei.
Ta proga bažnyčioje svečiuosis ir 12 val. Šv. Mišiose giedos Česlovo Sasnausko kamerinis choras (vadovas Mindaugas Radzevičius). Choras po šv. Mišių atliks koncertinę programą.
Kviečiame dalyvauti.
2017-10-01
Forumas „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“ 
Valstybinė kultūros paveldo komisija, atsižvelgdama į pastaruoju metu paveldosaugos sistemoje vykstančius prieštaringus procesus, sulaukiančius neigiamo visuomenės dėmesio, kartu su Seimo Kultūros komitetu ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, vienijančia miestų ir kaimų vietos bendruomenes, spalio 4 d. nuo 13 val. Seime organizuoja forumą „Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“.
2017-10-01
Pažintis su mediacijos praktika 
Rugsėjo 29 d. pirmą kartą mūsų bendruomenių centrų aktyvas susipažino su mediacija ir jos taikymu praktikoje. KBCA, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Bendruomenių veiklos plėtra stiprinant gebėjimus ir plečiant bendradarbiavimą su miesto institucijomis ir organizacijomis" Nr. SR-0392, sutartis 2017-05-19, organizavo mokymus "Teisiniai ir praktiniai pagrindai, sprendžiant konfliktines situacijas, taikant mediacijos metodą".
2017-10-01
Projektų administravimo ir apskaitos mokymai 
Spalio 19 ir 21 dieną Kauno bendruomenių centrų asociacija pradėjo vykdyti mokymų seminarų ciklą, skirtą projektų valdymui, administravimui ir apskaitos tvarkymui.
Mokymai yra 2016 m. KBCA projekto, skirto bendruomenių ir nevyriausybinių organziacijų institucinių gebėjimų stiprinimui, yra tęstiniai mokymai ir skirti pačių projektų (jau gavus biudžetinį finansavimą) administravimo ir apskaitos dokumentų tvarkymui, pavyzdžiams ir praktinėms užduotims įsisavinti.

18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple