Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-09-26
Lietuvos kaimo parlamento įspūdžiai 
Rugsėjo 22-23 d.d. Ukmergės r. Taujėnų dvare Lietuvos kaimo bendruomenių ir Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos sušaukė Lietuvos kaimo parlamento III sesiją. Sesijoje kaimo bendruomenių atstovai iš 41 Lietuvos rajono, kaime veikiančių organizacijų bei Lietuvos valdžios institucijų atstovai diskutavo, kokios kaimo problemos yra šiuo metu aktualiausios, kokiomis priemonėmis jas spręsti.
2017-09-25
Paskutinis Romainių vasaros tinklinio turnyras 
Rugsėjo 17 ir 18 dienomis Romainiuose vyko paskutinis šios vasaros paplūdimio tinklinio turnyras. Turnyro organizatorius - Romainių bendruomenės centras. Turnyre dalyvavo 11 suaugusiųjų žaidėjų komandų ir 2 veteranų komandos. Komandos žaidė net septynias valandas.
2017-09-22
Vilijampolės BC "Veršva" imasi verslo 
Vilijampolės bendruomenės centro "Veršva" moterys įkūrė savo Amatų klubą, kuriame jos mokosi įvairiausių rankdarbių. Nenorėdamos būti našta, siekdamos išlaikyti savo klubą pačios, moterys nusprendė prekiauti savo gaminiais. 2016 m. jos sėkmingai pasirodė miesto, Lietuvos Bendruomenių mugėje, Nidos bendruomeių festivalyje.
2017-09-20
Aleksoto šventė, skirta 15 veiklos metų 
Rugsėjo 17 d. VDU Botanikos sode šurmuliavo gražia tradicija tapusio renginio „Aleksoto šventė“ dalyviai. Šių metų šventė buvo skirta Aleksoto bendruomenės centro 15 metų veiklai ir Tautinio kostiumo metams paminėti. Susirinko gausus būrys dalyvių ir žiūrovų. Žavi aplinka, puikūs atlikėjai, gausybė įvairių pramogų mažiems ir dideliems, švytintys žiūrovų veidai liudijo, kad šventė pavyko.
2017-09-18
ES projektų rašymo mokymai Socialinių inovacijų fonde  
Kviečiame bendruomenių centrų ir NVO atstovus mokytis Europinių programų projektų rašymo. KBCA partneriai Socialinis inovacijų fondas kviečia į šiuos mokymus rugsėjo 22, rugsėjo 28 dienomis ir spalio mėn.
Programa yra Renginių skyrelyje.
2017-09-18
Mediacijos mokymai spalio 29 d. 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, vykdydama Kauno m. sav. biudžeto lėšomis finansuojamą projektą Nr. SRB-0392, sutartis 2017-05-19, skelbia Mediacijos mokymus bendruomenių ir NVO nariams: "Teisiniai ir praktiniai pagrindai, sprendžiant konfliktines situacijas derybomis, taikant mediacijos metodą". Mokymus ves Kauno apskr.Vyr. policijos komisariato Kauno m. Viešosios Tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė.
2017-09-17
Bendruomenių rėmimo programos aprašas bus pakeistas 
Naujausios žinios iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos: rugsėjo 14 d. susitikime su LVBOS, Lietuvos savivaldybių seniūnų ir savivaldybių asociacijomis ministerija patvirtino, kad bus pakoreguotas bendruomenių stiprinimo programos įgyvendinimo aprašas, pripažįstant tinkamomis paslaugas, reikalingas projekto veiklai vykdyti. Esamame Bendruomenių stiprinimo apraše visas paslaugas Lietuvos savivaldybės pripažino kaip netinkamas, o tai apsunkino Vietos bendruomenių organizacijoms organizuoti praktiškai bet kokias veiklos priemones.
2017-09-11
Lietuvos čempionai paaiškėjo Romainiuose 
Romainiuose jau nuo rugpjūčio 17 d. vyksta Paplūdimio tinklinio turnyras, kurį organizuoja Romainių bendruomenės centras. Praėjusį šeštadienį (08.09), esant nuostabiai gražiam, rudeniškai šiltam orui į atnaujintą Romainių sporto aikštyną iš visos Lietuvos į Paplūdimio tinklinio čempionatą rinkosi „Senjorai-60+“. Atvyko aštuonios komandos iš įvairių Lietuvos vietų.
2017-09-11
Kada viešoji įstaiga, NVO, asociacija ar kt. viešasis ar privatusis juridinis asmuo tampa Perkančiąja organizacija (PO) 
Lietuvos Viešųjų pirkimų tarnyba išplatino oficialų pranešimą, kada viešoji įstaiga, NVO, asociacija ar kt. viešasis ar privatusis juridinis asmuo tampa Perkančiąja organizacija (PO).
PO gali būti ne tik valstybės ar savivaldybės institucijos. PO gali tapti ir viešasis ar privatusis juridinis asmuo, jei visa ar tam tikra jo veiklos dalis yra skirta specialiai nekomercinio ir nepramoninio pobūdžio viešiesiems interesams tenkinti ir jei atitinkabent vieną iš VPĮ 2 straipsnio 25 dalies 2 punkte esančių sąlygų.
2017-09-11
KVIETIMAS Į ALEKSOTO ŠVENTĘ 
Aleksoto bendruomenės centras 2017 metais švenčia savo 15 metų darbo sukaktį ir kviečia visus į 15-ąją Aleksoto šventę. Šventė vysk sekmadienį, rugsėjo 17 d. nuo 14 val. VDU Kuano Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6). Šventės programa labai įvairi ir dkirta Lietuvos Kostiumo metams paminėti.
Maloniai kviečiame visus kauniečius ir sveikiname Aleksoto bendruomenės centrą su puikia sukaktimi!

19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple