Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-01-13
Seminarai projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“ 
Sausio 25 d. Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą miestų vietos veiklos grupių atstovams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“. Šios priemonės tikslas – sudaryti palankias sąlygas vietos plėtros strategijų, kurios įtrauktos į vidaus reikalų ministro įsakymu patvirtintus siūlomų finansuoti vietos plėtros strategijų sąrašus, įgyvendinimui.
2017-01-12
Pradėjo veikti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos facebookas 
Atnaujintas Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) FB profilis. Jis veiks vietoje buvusio 2016 - Vietos bendruomenių metai.
Visa informacija iš Lietuvos vietos bendruomenių bus čia, o informacija, įdomi kauniečiams, bus skelbiama ir kbca_Kaunas ir Kauno bendruomenių centrų asociacija.
Kviečiame jungtis!
2017-01-11
VRM išleido papildytą "Seniūnaičio žinyną" 
Vidaus reikalų ministerija, skatindama gyventojus ir jų atstovus – seniūnaičius, taip pat bendruomenines ir nevyriausybines organizacijas aktyviau dalyvauti vietos viešajame gyvenime, parengė informacinį leidinį „Seniūnaičio žinynas“.
Šiame leidinyje pateikta naujausia aktuali informacija apie gyventojų galimybes dalyvauti tvarkant vietos viešuosius reikalus bei galią daryti įtaką priimant su viešaisiais interesais susijusius sprendimus.
2017-01-11
L. Kukuraitis: „Bendruomenės privalo būti stiprinamos“ 
Vakar, sausio 10 d. Lietuvos veitos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė R. Kneizevičienė, tarybos nariai, KBCA tarybos pirmininkas R. Navickas kartu su kitų nevyriausybinių organizacijų savivaldybių, seniūnijų, valstybės institucijų atstovais, dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje aptarime apie galimybes tobulinti bendruomenių stiprinimo modelį.
2017-01-11
Kviečiame į Laisvės gynėjų dienos minėjimą 
„Laisvė nėra tironijos ar priespaudos nebuvimas. Laisvė ir nėra leidimas daryti kas patinka. Laisvė skirta tiesai ir išsiskleidžia tada, kai žmonija ieško tiesos ir gyvena ta tiesa“
Šv. Jonas Paulius II. Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos vardu, klebonas kun. Andrius Alminas maloniai kviečia dalyvauti Laisvės Gynėjų dienos minėjime ne tik Šilainių Romainių ir Sargėnų bendruomenes, bet ir visus kauniečius
2017-01-05
Paskelbti pirmieji programos "Iniciatyvos Kaunui" prioritetai 
Kauno miesto savivaldybė 2016 m. gruodžio 30 d. paskelbė 2017 metų iniciatyvų programą "Iniciatyvos Kaunui“. Kaip skelbia kaunas.lt puslapis, ši programa, kviečia nevyriausybines organizacijas ir miesto bendruomenes prisidėti prie Kauno problemų sprendimo, siūlant iniciatyvas ir teikiant paraiškas. Šios programos metu miestas finansuoja ne organizacijas, bet projektus, kurie sprendžia aktualias problemas ir yra orientuoti į aiškius rezultatus".
2016-12-30
Kalėdos Akacijų alėjoje 
Aleksoto bendruomenės centro moterys kaip ir kasmet gražiai padirbėjo, ruošdamos dovanėles seneliams, gyvenantiems Aleksoto Akacijų alėjos senelių namuose. Susiruošė, pasikvietė Kalėdų senelį ir atvyko į svečius pas senelius. Tai buvo džiaugsmo!
2016-12-22
BC "Draugystė" gerumo akcija 
Kasmet Dainavos bendruomenės centro "Draugystė" aktyvas, vadovaujamas pirmininkės Danutės Macenkaitės, artėjant šv.Kalėdoms darželio “Nežiniukas” vaikus, turinčius negalią.Šį darželį BC lanko ir globoja jau 10 metų. Kasmet yra ruošiama akcija “Dalinkime gerumą”, kurios tikslas aplankyti irsuteikti džiaugsmo likimo nuskriaustiems mažiesiems ir jiems dovanoti ne ir rėmėjų skirtas dovanėles, ir dėmesį bei šilumą.
2016-12-22
Kaledinis sveikinimas 
Kalėdiniai sveikinimai visiems bendruomenių centrams, bičiuliams, kolegoms ir rėmėjams.
Ramių, viltingų ir džiaugsmingų šv, Kalėdų!
2016-12-22
Naujųjų Romainių bendruomenės akcija 
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" šią savaitę vykdė labai prasmingą akciją " Jei gali, paaukok laiko kitam". Bendruomenės Kalėdų senelis aplankė Gerumo namų gyventojus ir išdalino visiems namų gyventojams po dovanėlę. Džiugu, kad mūsų bendruomenių nariai rūpinasi kitais ir dalinasi gerumu su tais, kurie jau nebeturi artimųjų ir namų.

25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple