Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-10-24
Renginys "Kauno datų ir faktų atvertis" bendruomenėms 
Kauno apskrities viešoji biblioteka (Radastų g. 2, III a., 322 kab.) kviečia Kauno bendruomenių centrus į lapkričio 6 dieną 16 val. renginį "Kauno datų ir faktų atvertis" bendruomenėms, kuriame pristatys elektroninį žinyną "Kaunas: datos ir faktai".
2019-10-24
Susitikimas su Fluxus LABAS koordinatorėmis 
Spalio 24 dieną kauno bendruomenių asociacijos nariai susitiko su Fluxus Labas koordinatorėmis Simona Savickaitė ir Aistė Ptašinskaitė, kurios supažindino su naujomis bendruomenėms skirtomis programomis. Artimiausia programa, į kurios mokymus kviečiamos bendruomenės - „Tempo akademijos“ bendruomenių fakulteto kompetencijų kėlimo mokymai.
2019-10-24
"Tempo akademijos“ bendruomenių fakulteto kompetencijų kėlimo programa 
Bendruomenių programa „Visi kaip vienas“ kviečia bendruomeninėms veikloms neabejingus žmones dalyvauti „Tempo akademijos“ bendruomenių fakulteto kompetencijų kėlimo programoje „Fluxus Labas!“.

2019-10-23
Vėlinių vakaras kitaip... 
Pirmą kartą Kauno bendruomenių istorijoje patyrę scenos artistai, kompozitorius, dailininkė ir Šilainių bendruomenės nariai sujungė pajėgas netradicinės formos Vėlinių spektaklio kūrime. Padedant režisierei Editai Niciūtei ir scenos artistams, pati bendruomenė kuria, mokosi būti tyloje, išgirsti save ir kitus.
2019-10-20
"Draugystė ir KTU maisto projektas 
Dainavos bendruomenės centro „Draugystė” senjorai spalio mėn. 14d. buvo pakviesti į KTU Maisto instituto vykdomą projektą, kuris finansuojamas iš Europos Inovacijų ir Technologijų Instituto (EIT) lėšų. Projekto tikslas – sukurti, įdiegti ir parduoti produktus, kurie būtų mielai senjorų perkamai ir naudojami.
2019-10-20
Šilainių bendruomeniškumo ir mainų mugė 
Šiandien, saulėtą spalio 20-osios dieną, Šilainiuose vyko pirmoji bendruomeniškumo mugė. Tai Kauno Šilainių bendruomenės centro projekto „Tiesiu ranką bendrystei“ rudeninė veikla. Projekto partneriai: Šventosios Dvasios (Šilainių) parapija ir Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras. Projekto pagrindinis rėmėjas - Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
2019-10-20
Lietuvos kaimo parlamentas Raudondvryje 
Lietuvos Kaimo Bendruomenių Sąjungos Parlamento IV - oji sesija pasidžiaugė atliktais svariais darbais, turiningais pranešimais, tarptautine patirtimi. Parengta rezoliucija bus palaikyta plačiosios dalies bendruomeninkų, Lietuvos visuomenės.
2019-10-17
Rudens stovykla Vilijampolėje 
Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ įgyvendina projektą „Mūsų darbai tau, Vilijampole“, pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiklos plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ ir kviečia visus moksleivius į Rudens stovyklą “Šaltinio” bibliotekoje.
2019-10-15
Moliūgų paroda Narsiečiuose 
Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia gyventojus prisidėti prie rudeniškos idėjos „Moliūgų paroda“. Visi gyventojai kviečiami spalio 21 d. savo išskobtą moliūgą atnešti prie knygų namelio Vyčio Kryžiaus g., kur bus eksponuojami visi moliūgai.
2019-10-15
Vakaras Kauno marių kaimams atminti 
Spalio 12 d. Palemono bendruomenės centras pakvietė į susitikimą-vakaronę ,,Kauno Marioms-60, Kauno Marių dugne nuskendusiems kaimams atminti". Į renginį agusiai susirinko svečiai, palemoniečiai ir gyvenę marių dugne paskendusiuose kaimuose gyventojai - "dugniniai'', kurie prieš 60 metų paliko savo namus.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple