Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-03-07
Kovo 11-osios renginiai Kaune 
Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kaune nestigs renginių. Miesto gyventojus ir svečius susiburti kvies ne tik tradiciniai šventiniai minėjimai, žygiai, bet ir koncertai Kauno erdvėse po atviru dangumi bei ypatingą datos vakarą vainikuosiantis renginys „Žalgirio“ arenoje.
2018-03-07
Sveikiname su Kovo 8-ąja, bendruomenių moterys 
Sveikiname su Tarptautine Moters diena, mielosios Bendruomenių moterys!
Didžiuma darbų bendruomeninėje veikloje vyksta jūsų dėka, daugiausiai švenčių vyksta jūsų dėka, didžiąją dalį gyvenimo džiaugsmo suteikiate jūs, Moterys.
Gerų švenčių Jums linki Kauno bendruomenių centrų asociacijos vyrai.
2018-03-07
Projektinių paraiškų konkursas NVO, atstovaujančioms vyresniojo amžiaus žmonėms 
Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įgyvendindama, Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano, skelbia Vyresnio amžiaus žmonėms atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų veiklos rėmimo 2018 metais projektų atrankos konkursą.
2018-03-03
NVO pripažinta neperkančiąja organizacija 
Kovo 2 dieną įvyko išplėstinis nevyriausybinių organizacijų atstovų ir Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) darbuotojų pokalbis dėl NVO – perkančiųjų organizacijų statuso. Buvo nuspręsta, kad NVO – neperkančiosios organizacijos. Tai yra geros žinios, kurios vis dar atsargiai jau buvo girdimos prieš gerus pora metų, tačiau dabar padėtas galutinis taškas.
2018-03-01
2017 metų Bendruomenių rėmimo programos aptarimas Vilniuje 
Kovo 1d. Vilniaus savivaldybėje buvo aptarta nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017 metų projektų rezultatai ir susipažinta su 2018 metų projektų konkurso perspektyvomis. Renginyje dalyvavo SADM viceministras Eitvydas Bingelis ir bendruomenių reikalų skyriaus vedėja Aurelija Mineikaitė, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų asociacijos pirmininkė Reda Kneizevičienė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas.
2018-02-28
Lietuvių bendruomenių susitikimai Vokietijoje 
Vasario 22-25 dienomis Kaselio lietuvių bendruomenės kvietimu Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos atstovai drauge su „Pasaulio lietuvių žinių“ vedėju Modestu Mastavičiumi, lankėsi Vokietijoje. Vizito metu įvyko susitikimai su Frankfurto lietuvių bendruomenės pirmininku Kęstu Bužinsku ir Kaselio lietuvių bendruomenės pirmininku Rimantu Dailidoniu.
2018-02-19
Kauno bendruomenės šventė Vasario 16-ą 
Lietuvos Valstybės 10-metį mūsų bendruomenių centrai pradėjo švęsti vasario 15 d. Tądien iškilmingi minėjimai įvyko Kauno pilietinės bendruomenės centre "Dainava" Gerojo ganytojo bažnyčioje ir Panemunės bendruomenės centre prie Jono Basanavičiaus paminklo. Palemono bendruomenės centras šimtmetį paminėjo kartu su Palemono parapija.
2018-02-14
Kviečiame Kauno bendruomenes paminėti Vasario 16-ą ant Pelėdų kalno 
Kauno bendruomenių centrų asociacija, Žaliakalnio bendruomenės centras "Pelėdos" ir Kauno deputatų klubas Vasario 16 d. kviečia visas Kauno miesto bendruomenes ir bendruomenių centrus dalyvauti gražioje Valstybės 100-mečio paminėjimo šventėje Žaliakalnyje ant Pelėdų kalno. Ant šio kalno norime anksčiausiai Kaune iškelti mūsų trispalvę, sugiedoti Lietuvos himną ir "Lietuva brangi".
2018-02-12
Diskusija apie Kauno viešojo transporto organizavimo ir paslaugų teikimą 
Vasario 10 d. Kauno m. savivaldybės mažojoje salėje Kauno asociacija "Senjorų iniciatyvų centras" organizavo diskusiją apie Kauno viešojo transporto organizavimą ir paslaugų teikimą vyresniojo amžiaus kauniečiams. Diskusijoje dalyvavo UAB "Kauno autobusai" vadovai ir Kauno m. sav. Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.
2018-02-12
Danijos socialinės iniciatyvos vertimo konkursas 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga kviečia dalyvauti Socialinės iniciatyvos šūkio “Cycling without Age” vertimo į lietuvių kalbą konkurse (toliau – vertimas). Konkursą organizuoja Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (toliau, – LVBOS). Konkurso partnerė - Lietuvos ambasada Danijoje.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple