Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-10-27
Medinės architektūros paveldo išsaugojimo seminaras Vilniuje  
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, vykdydama SADM biudžeto lėšomis finansuojamą projektą "Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra", toliau vykdo mokymus. Lapkričio 14 d. 16 val. Vilniaus savivaldybėje vyksmokymų seminaras "Medinės architektūros paveldo išsaugojimo ir atgaivinimo iššūkiai urbanizuotose teritorijose"
2017-10-26
Senjorų pagerbimo dienos bendruomenių centruose 
Spalis - Senjorų pagerbimo mėnuo. Vieni iš aktyviausių miestų bendruomenių centrų narių vistik yra mūsų garbieji senjorai. Bendruomeninėje veikloje save atradę iš naujo, aktyviai įsijungę į tas veiklas, kurioms neturėjo laiko anksčiau. Jie ir dainuoja, ir šoka (!), ir renka istorinę savo rajonų medžiagą, ir užsiima labdaringa veikla, globoja ligonius ir neįgaliuosius, senelius ir šeimas.
2017-10-20
Kvietimas Į Palemono šventę 
Spalio 21 dieną (šeštadienį), 15 valandą, Palemono keramikos gamyklos salėje (Pamario g. 1), vyks vakaronė ,,Su daina širdyje‘‘.
Koncertinę programą atliks: ,,MARIŲ BANGA‘‘ vokalinis instrumentinis ansamblis iš Palemono (vadovė Loreta Vaitkuvienė); ,,MONTE PACIS‘‘ choras iš Petrašiūnų (vadovas Arvydas Paulauskas) ir kiti atlikėjai.
2017-10-18
Susitikimas su Seimo savivaldos komitetu dėl Bendruomenių rėmimo programos 
Šiandien kartu su LVBO sąjungos pirmininke Reda Kneizeviciene ir Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininku Sakalas Gorodeckis dalyvavome Seimo valstybės valdymo ir savivaldos komiteto posėdyje, kuriame buvo svarstomos savivaldos įstatymo pataisos ir SADM programos "Remti bendruomenių veiklą savivaldybėse" pirmosios išvados.
2017-10-18
Senjorų vakaronė šv. Mato mokykloje 
"Juokas ilgina gyvenimą, tad juokimės į sveikatą”, - tokiais skambiais žodžiais vakaronę Panemunės bendruomenės senjorams pradėjo ilgametė ,,Grok Jurgeli” šeimininkė Stefa Navardaitienė. Senjorai negailėjo jai aplodismentų už juokingus pokštus ir linksmus anekdotus, kurie vertė senjorus nuolat juoktis.
2017-10-12
FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS „VIETOS BENDRUOMENIŲ DŽIAUGSMAI, RŪPESČIAI IR PASIEKIMAI“. 
Vietos bendruomeniečių dėmesiui, Prasideda foto konkursas!!!
„VIETOS BENDRUOMENIŲ DŽIAUGSMAI, RŪPESČIAI IR PASIEKIMAI“.
Pasidalinkite šia informacija su savo draugais ir partneriais. Kviečiame būti aktyviais ir dalyvauti patiems, paraginti tuos, kurie visas bendruomenių akimirkas fiksuoja savo fotoaparate. Registracijos anketa yra: https://www.lvbos.lt/konkursas/
2017-10-12
LIETUVOS REGIONINĖS PLĖTROS KRYPTYS. BALTOSIOS KNYGOS PRISTATYMAS 
Spalio 11 dieną LR Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybės komitetas drauge su Vidaus reikalų ministerija organizavo konferenciją LIETUVOS REGIONINĖS PLĖTROS KRYPTYS. BALTOSIOS KNYGOS PRISTATYMAS, kurioje dalyvavo daugelio savivaldybių merai, darbo grupės nariai, NVO atstovai.
2017-10-12
Mokymai Vilniuje 
Spalio 10 d. Vilniuje, pirmą kartą vyko mokymai "Socialiniai tinklai - įrankiai vietos bendruomenių veiklai viešinti" , kuriuose lektoriai: dr. Jolanta Pivorienė, Algimantas Lekevičius, Sakalas Gorodeckis mokė miestų bendruomenes administruoti facebook'ą, filmuoti mobiliu telefonu ir kurti bendruomeninę TV.
2017-10-07
Registrų centro informacija dėl viešųjų įstaigų, asociacijų bei labdaros ir paramos fondų už 2016 m. metinės finansinės atskaitomybės teikimo 
Skelbiame valstybės įmonės "Registrų centras" parengtą ir NVO tarybos spalio 5 d. posėdžiu metu pristatytą informaciją dėl viešųjų įstaigų, asociacijų bei labdaros ir paramos fondų už 2016 m. metinės finansinės atskaitomybės teikimo.
2017-10-06
Forumas apie visuomenės dalyvavimo vaidmenį svarstant kultūros paveldą 
Spalio 4 d. Seimo Konstitucijos salėje vyko forumas "Viešoji komunikacija ir bendruomenių vaidmuo saugant kultūros paveldą“, kurį organizavo Valstybinė kultūros paveldo komisija kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Forume dalyvavo ir KBCA atstovai, pirmininkas prof. Ramūnas Navickas skaitė pranešimą apie bendruomenių centrų pastangas saugant kultūros paveldą.

8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple