Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2020-11-12
Informacinis seminaras "Žalioji politika" 
Kviečiame mūsų bendruomenių centrų aktyvą į Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyvos „Žalia Lietuva“ nuotolinę diskusiją, skirtą nevyriausybinio sektoriaus atstovams. Diskusija vyks š. m. lapkričio 24 d. 13 val. Detalesnę informaciją ir renginio programą rasite skelbiamuose mūsų facebook'o paskyroje:
2020-11-12
Seminaras apie dalyvujamojo biudžeto formavimą 
Lap​kričio 17 d. 13 val. Transparency International“ Lietuvos skyrius kviečia į trečiąjį „Dalyvaujamojo biudžeto forumą“. Šio forumo tikslas – aptarti naujausias dalyvaujamojo biudžeto ir kitas piliečių įtraukimo iniciatyvas bei telkti šiomis temomis besidominčių profesionalų bendruomenę.
2020-11-12
Kaip senjorai gali įsilieti į bendruomeninę veiklą? 
Lapkričio 3 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos ir LVBOS tarybų pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo Žinių radijo laidoje "Atviras pokalbis" "Kaip senjorai gali įsilieti į bendruomenių veiklą?". Laidos pašnekovai: Lukšių seniūnas Vidas Cikana, I. Ivanauskienė ir G. Žematis.
2020-11-12
Kviečiame dalyvauti apklausoje apie socialines paslaugas. 
Siekiame išsiaiškinti, ar socialinių paslaugų katalogas suteikia prielaidas atliepti žmonių paslaugų poreikius. Socialinių paslaugų srityje dirbančius žmones kviečiame atsakyti į keletą klausimų apie socialinių paslaugų katalogą.
2020-11-03
Bendruomenių centrų veiklų grafikai 
Atsinaujino Kauno miesto savivaldybės tinklapis. Jame, kaip ir buvo, talpinama visa aktuali miesto gyventojams informacija, žymiai patogiau išdėstytos nuorodos, lengviau surasti reikiamą informaciją. Atnaujinta ir informacija miesto bendruomenių organizacijoms.
2020-11-03
NVO mokymai lapkričio 5 ir 6 bei 23 ir 26 dienomis 
Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras ir Nacionalinė NVO koalicija kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus registruotis į NVO veiklos skaidrumo, atskaitomybės kompetencijų bei nuotolinio darbo gebėjimų stiprinimo mokymus. Mokymai vyks lapkričio 5, 6 bei lapkričio 23 ir 26 dienomis nuo 9:30 iki 17:00 nuotoliniu būdu Microsoft Teams platformoje.
2020-10-29
Kaip Registrų centre įregistruoti savo organizacijos NVO statusą 
Kad įregistruoti savo organizacijos NVO statusą, prisijunkite prie Registrų centro savitarnos https://www.registrucentras.lt/savitarna/, pasirinkite Juridinių asmenų registrą.
2020-10-29
Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos įregistruoti NVO statusą 
Lietuvoje veikiančios nevyriausybinės organizacijos (NVO) jau gali nesunkiai, greitai ir, svarbiausia, nemokamai įregistruoti NVO statusą Registrų centre. Šis statusas leis ne tik lengviau identifikuoti visuomenės labui veikiančias asociacijas, labdaros ir paramos fondus ar viešąsias įstaigas, bet ir turėti tikslesnius duomenis apie šalyje veikiančias nevyriausybines organizacijas ir taip užtikrinti efektyvesnį valstybės politikos formavimą, stiprinant nevyriausybines organizacijas.
2020-10-27
Daugiau dėl COVID-19 nukentėjusių nevyriausybinių organizacijų gali kreiptis pagalbos 
Nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusios nevyriausybinės organizacijos gali antrą kartą prašyti valstybės subsidijos, jeigu jų metinės pajamos yra 30 tūkst. eurų ir didesnės, o anksčiau gauta subsidija nesiekia 5 tūkst. eurų.
2020-10-27
Atšaukiami kvietimai į projekto pristatymus Šančiuose ir Panemunėje 
Šančių ir Panemunės seniūnijos bendruomenes ir senjorus informuojame, kad dėl paskelbto Kaune karantino dėl COVID-19 viruso pandemijos, atšaukiami fizinio aktyvumo projekto "Sprotuoja vaikai, sportuoja šeimos, sportuoja visa bendruomenė" pristatymai Šančiuose ir Panemunėje.

8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
© 2011-2021 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple