Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-06-05
Partneriai kviečia prisijungti 
LPF "Socialinių inovacijų fondas" (SIF) - ilgametis Kauno bendruomenių centrų asociacijos projektų partneris, kartu rašėme ir vykdėme kelis projektus, mūsų bendruomenininkai dažni SIF mokymų dalyviai. Dabar esame kviečiami dalyvauti tie, kam 55, tačiau noro mokytis ir tobulėti netrūksta.
2018-06-04
Kviečiame į šimtmečio Antanines 
Lietuvos Atkūrimo 100-mečio proga Antanavo bendruomenė drauge su Vokietijos Kaselio miesto lietuvų bendruomene birželio 9 dieną Antanave organizuoja ŠIMTMEČIO ANTANINES ANTANAVE.
Šis vardas ne tik davė pradžią mūsų kaimo pavadinimui, bet ir buvo svarbus visos Lietuvos istorijoje, nes pirmasis Lietuvos prezidentas buvo Antanas Smetona.
2018-06-01
Įsigaliojo naujasis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklos stiprinimo aprašas 
Kaip skelbia Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapis socmin.lt, pagaliau nuo birželio įsigaliojaNevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašo“ nauja redakcija. Jis įsigalioja nuo birželio 1 d.
2018-05-31
Seimo diskusijoje apie Vietos bendruomenių inicijuotą veiklą 
Gegužės 30 d. KBCA pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo LR Seime vykusioje diskusijoje "Integruotos teritorinės investicijos ir bendruomenės inicijuota vietos plėtra: ar ES parama duoda lauktų rezultatų?", kurioje skaitė pranešimą apie miesto bendruomenių požiūrį į minėtas programas. Diskusijoje dalyvavo miestų ir kaimų...
2018-05-31
Seminaras "Modernus senjoras" 
Birželio 5d. Kauno mokslo ir technologijų parkas kviečia į įkvepiantį seminarą “Modernaus senjoro įvaizdžio visuomenėje kūrimas”
Kviečiame dalyvauti ir pasidalinti kvietimu su trečiojo amžiaus švietimo specialistais bei pačiais senjorais.
Renginys – nemokamas, rekalinga tik registracija telefonu ar el.paštu.
2018-05-31
Burbuliatoriaus šventė Naujųjų Romainių bendruomenėje 
Gegužės 28 d. Naujųjų Romainių bendruomenė pradėjo Burbuliatoriaus ir vasaros sezoną. Aktyvios veiklos netrūko nei mažiesiems, nei dideliems, šauniai pasidarbavo žymėdami daiktus Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai.
2018-05-31
Vaikų šventė Vaikų klinikinėje ligoninėje 
Kaip jau įprasta, bendruomenės centro pirmininkė Danutė Macenkaitė organizavo šiltą ir labai jautrų susitikimą su mažaisiais ligoniukais Kauno klinikose. Artėjant tarptautinei Vaikų gynimo dienai ji kartu su LR Seimo narių padėjėjomis aplankė mažuosius chemoterapiniame skyriuje.
2018-05-29
Dar yra laiko pateikti 2017 m. finansines ir veiklos ataskaitas Registrų centrui 
Primename, kad nevyriausybinės ir bendruomenių organizacijos iki gegužės 31 dienos turi pateikti Registrų centrui savo 2017 metų finansines ir veiklos ataskaitas. Todėl paskubėkite, bendruomenių centrų pirmininkai ir buhalteriai. Nepateikus ataskaitų, šiais metais Registrų centras jau žada bausti NVO.
2018-05-27
Kviečia Naujųjų Romainių Burbuliatorius 
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" gegužės 28 d. 18 val. kviečia visus į Burbuliatoriaus šventę Romainiuose. Žadama daug žaidimų, muilo burbulų pūtimo. Kauno apskr. VPK bendruoemėns pareigūnai žymės vertingus daiktus.
Nepamirškit burbulų sau ir praeiviui ir apsilankykite!
2018-05-27
Minėjimas Dzūkijos partizanams atminti 
Gegužės 31 d., ketvirtadienį, 18 val. Karininkų Ramovėje organizuojamas vakaras - minėjimas Dzūkijos partizanams atminti "Sušaudytos dainos". Renginyje partizanų dainas atliks Kauno Šilainių bendruomenės centro folkloro ansamblis "Slaunos su škarpetkutėm", vadovė Herminija Vokietaitienė. Kviečiame prisijungti ir įdomiai praleisti vakarą.

8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple