Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-05-24
"Visi kaip vienas" - konkursas bendruomenių kultūrai skatinti 
„Visi kaip vienas“ – erdvė, skirta įgyvendinti bendruomenės idėją!
Turite kūrybišką idėją, kaip atrasti savo vietos savastį, bendruomeninėmis iniciatyvomis siekiate apjungti kuo skirtingesnes auditorijas, o gal norite „išjudėti” iš kasdienybės? Tuomet šis kvietimas jums! Iniciatyvų programa „Visi kaip vienas” – tai erdvė, kurioje bendruomeniniai sumanymai įgyvendinami kūrybiškomis ir šiuolaikinėms priemonėmis, o atrankos ir įgyvendinimo procesuose dalyvauja pačios bendruomenės.
2019-05-16
Nacionalinės NVO tarybos posėdis 
Gegužės 15 d. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje įvyko pirmasis naujos kadencijos Nacionalinės NVO tarybos, kurios nariu yra ir KBCA tarybos ir LVBOS pirmininkas Ramūnas Navickas, posėdis. Aptarti būsimo darbo principai, tarybos nariai pasiskirstė į 4 darbo (viešųjų paslaugų perdavimo NVO, NVO finansavimo, NVO įgalinimo, teisėkūros) grupes, kurios išsirinko grupių koordinatorius, bus ruošiami grupių veiklos planus.
2019-05-16
Kauno visuomenės sveikatos biuro kvietimas į mokymus 
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno miesto savivaldybe organizuoja savižudybių prevencijos mokymus „safeTALK“. Šie mokymai skirti atpažinti savižudybės pavojų ir nukreipti žmogų pagalbos. Kviečiame pasidalinti šia informacija su Jūsų asociacijos nariais ir dalyvauti šiuose mokymuose.
2019-05-15
Antradienio asociacijos narių susitikimai  
Antradienį, geužės 14 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje įvyko neeilinis posėdis. Atvyko svečiai ir VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto ir Žemųjų Šančių bei Centro bendruomenių atstovai. Pirmiausiai Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai susitiko su VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto Verslo ir kaimo vystymosi instituto lektore Daiva Urmoniene ir Mokslo ir meno skyraius vadove do. dr. Rasa Pakeltiene.
2019-05-11
Pilietinio pasipriešinimo diena Kaune 
Kviečiame visas miesto bendruomenes kartu paminėti Pilietinio pasipriešinimo dieną. Susitinkame Gegužės 14d. 17 val. miesto sode, kad nepamirštume savo praeities, pasidalintume dabartimi ir kartu sukurtume bendrą ateitį. Jus kviečia- Žemųjų Šančių bendruomenė ir Kauno Centro bendruomenė
2019-05-11
Europos diena Aleksote 
Gegužės 9 d. vakarop aleksotiškiai rinkosi į seniūnijos salę paminėti Europos dienos. Neeilinis jubiliejus - jau 15 metų kaip Lietuva tapo Europos Sąjungos nare. Dalintasi prisiminimais, kaip prieš 15 metų aleksotiškiai dalyvavo referendume, kaip pakėlo į dangų lėktuvas, tempiantis užrašą "Aleksotas už Europą",
2019-05-09
Įstatymų projektų aptarimas Seime 
Gegužės 8 d. Seime įvyko Lietuvos NVO tarybos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių - Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos, Vilniaus ir Kauno bendruomenių asoiacijų, atstovų susitikimas su Seimo nare, VVSK pirmininke Guoda Burokiene.
2019-05-09
Susitikimas Aplinkos apsaugos ministerijoje 
Gegužės 8 d. Kauno bendruomenių centrų, Klaipėdos ir Vilniaus bendruomenių asociacijos susitiko su Aplinkos apsaugos viceministre Rėda Bradišauskiene. Ji pavadavo ministrą K. Mažeiką, kuris dėl objektyvių priežasčių negalėjo dalyvauti susitikime. Susitikimo tema "Darnūs miestai - darnios bendruomenės".
2019-05-03
Regionų politikos forume 2019 
Gegužės 2 d. Kaune vyko jau tradiciniu tapęs trečiasis Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos pavasario forumas. Renginyje ministrai, Europos Komisijos atstovai, savivaldybių merai, verslininkai ir diskutavo aktualiomis regioninės politikos temomis.
2019-05-02
Nemuno krantinės rekonstrukcijos projekto aptarimas 
Balandžio 30 d. Kauno m. savivaldybės salėje įvyko Žemųjų Šančių bendruomenės ir Kauno savivaldybės labai neseniai paskelbtame projekto “Nemuno krantinės Kauno m. sav. rekonstravimo projektiniai pasiūlymai” aptarimas. Tiek susirinkusių žmonių savivaldybės salė, ko gero, dar nematė.


4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple