Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-09-19
Kviečiame į asmens duomenų apsaugos seminarą 
Mūsų partnerė Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į aktualų asmens duomenų apsaugos seminarą bibliotekoje, Radastų g. 2.
Rugsėjo 25 d. 11-12 val. paskaita "Kiekvienas turime teisę į asmens duomenų apsaugą". Asmens duomenų apsaugos specialistė R. Vaitkevičienė
2018-09-17
Lietuvos bendruomenių tinklinio turnyras Romainiuose 
Šeštadienį, rugsėjo 15 d. Romainių sporto aikštyne vyko Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio varžybos. Nežinia, kas sutrukdė: ar geras oras, ar bulviakasiai, ar renginių gausa šeštadienį, deja, jose dalyvavo tik Kauno miesto ir rajono komandos.
Nugalėjo kauniečiai.
2018-09-17
Aštuonioliktoji Aleksoto šventė 
Šiais metais Aleksoto bendruomenės šventė buvo skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui, joje dalyvavo daug kauniečių, atvyko Čekijos delegacija. Šventės organizatoriai - Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija ir VDU botanikos sodas. Šventėje dalyvavo tūkstančiai kauniečių.
Šiemet kaip niekad pasiūlėme įvairią šventės programą, kupiną ir naujų reginių: tai ir ąžuolo sodinimas, ir šimto baltų balandžių skrydis virš sodo, ir Aleksoto vaikučių "flešmobas" pagal Jampolskio dainą apie Aleksotą,
2018-09-17
Pilietiškumo pamokos Dainavoje 
2018 m. rugsėjo 12 d. Dainavoje įvyko pirmoji Lietuvoje tokio masto pilietiškumo pamoka ,,Tau, Lietuva!”. Idėjos autorius ir renginio globėjas Lietuvos Respublikos Seimo narys Lauras Stacevičius teigė, kad iniciatyvos tikslas skiepyti pilietiškumą, patriotizmo jausmą ir pasitikėjimą savimi. Šventėje moksleiviai buvo kviečiami tapti jaunaisiais šauliais, buvo formuojami nauji jaunųjų šaulių būriai.
2018-09-11
Romainių sporto aikštyne karaliauja TINKLINIS!  
Rugsėjo 1-ąją į Romainių sporto aikštyną rinkosi Romainių bendruomenių tinklinio komandos. Jų pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti stipriausias bendruomenių komandas, kurios rugsėjo 15d. Romainių aikštyne rungtyniaus Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio pirmenybėse. Į varžybas atvyko šešios komandos, kurios burtų tvarka buvo paskirstytos į du pogrupius „A“ ir „B“.
2018-09-05
Aleksotas kviečia į savo šventę 
Aleksotas švenčia Lietuvos atkūrimo šimtmetį! Aleksoto šventė vyks jau aštuonioliktą rugsėjį! Kviečiame ir labai laukiame Jūsų!
Šventė vyks rugsėjo 16 d. nuo14 val. Kauno VDU Botanikos sode, Ž. E. Žilibero g. 6,
2018-08-23
Panemunės šventė 
Panemunėje nugriaudėjo, nuošė jubiliejinis bendruomenės 15 -mečio renginys ,,šv. Rokas Panemunėje". Romansų vakare ,,Sutikau tave žydinčio pavasario kloniuose" virpino širdis Viliaus Kaminsko eilės, jautrieji ansamblio ,,Smilga" lietuviški romansai. Antrą dieną šv. Roko atlaidai Panemunės bažnyčioje, mugė ir didysis koncertas ,,Kauno Panemunė - su Lietuva širdyje" J.Basanavičiaus šile. Skambėjo Sabinos Martinaitytės ir Audronės Eitmanavičiūtės talentingiausių studentų giesmės mišių metu ir operečių melodijos didžiojoje scenoje.
2018-08-23
Kauno savivaldybė paskelbė programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ 
Kaip praneša Kauno m. savivaldybė, šiandien paskelbti kvietimai teikti paraiškas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtinta projektų finansavimo programai “Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”, kurios pagrindinis tikslas yra skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant socialinius jų narių (gyventojų) poreikius, stiprinti narių (gyventojų) tarpusavio pasitikėjimą, bendruomeninę veiklą, sudaryti sąlygas bendruomeninėms.
2018-08-20
Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio varžybos 
Jau esame paskelbę apie Romainių paplūdimio tinklinio varžybas, kurios vyks rugsėjo 1 d. Romainių aikštyne, Dabar skelbiame ir kviečiame dalyvauti Lietuvos vietos bendruomenių paplūdimio tinklinio varžybose. Šių varžybų tikslas yra žmonių skatinimas rūpintis savo sveikata, būti geros nuotaikos, būti žvaliems, vienyti bendruomenes sportinėje veikloje.
2018-08-16
Romainių "Kamuoliadienis" 
Rugpjūčio 13 d. bendruomenė "Naujieji Romainiai" kartu su vaikų sporto klubu "Startukas" organizavo linksmą, nuotaikingą sportinę šventę "Kamuoliadienįis".
Renginyje dalyvavo Kauno Bendruomenės pareigūnai, kurie gyventojams teikė prevencinę informaciją, žymėjo gyventojų vertingus daiktus. Visi atvykę pažymėti vertingų daiktų, galėjo dalyvauti smagioje loterijoje. Pralaimėjusių nebuvo.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple