Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-12-20
Kalėdinė akcija ,,Dalinkime gerumą“ 
Gruodžio 18 d. kartu su tautodailininke Genovaite Morkūnienė ir Aldonos Širmulienės mažosiomis atžalomis smuikininke Neomi ir akardeoniste Estera atvykome pasidalinti gerumu su senelių namų ,,Senelių rojus“ ir Panemunės senelių namų gyventojais. Tęsėme bendruomenės centro ,,Draugystė“ organizuojamą kasmetinę gerumo akciją ,,Dalinkime gerumą“.
2017-12-17
Amalių BC "Amalė" naujienos, vykdant Bendruomenių rėmimo programos projektą 
Amalių BC "Amalė" šiemet paruošė projektą ir gavo SADM finansavimąbendruomeninės veiklos stiprinimui pavadinimu "Mus vienija bendrystė su kaimynais".
Projektas susidėjo iš aštuonių renginių, kurie skatino amaliečius susitelkti, artimiau bendrauti, domėtis ne tik Amalių bet ir visos Lietuvos valstybės, pasitinkant jos šimtmetį, praeities istorija.
2017-12-17
Adventinė vakaronė Pelėdų kalne 
Gruodžio 8 d. vakare J.Vienožinskio menų fakultete A.Mackevičiaus g. 27 ŽBC "Pelėdos" organizavo Advento vakaronę. Be vietos gyventojų dalyvavo svečiai: Žaliakalnio seniūnijos seniūnas Bronius Girdauskas, seniūno pavaduotoja D. Sabiničienė.

2017-12-17
Panemunės BC nariai pagerbė Punske partizanus 
Šeštadienį Panemunės bendruomenės centras išvyko į Punską, kur dalyvavo ten vykusiame renginyje "Pasitinkant ,,Jotvingių krašto" metraščio 9 tomą. Informatyvūs ir įdomūs pranešimai, dvasinga ir iki ašarų jautri Auksės Ramanauskaitės-Skokauskienės kalba apie partizanų vaikų likimus.
2017-12-17
Pirmoji Lietuvos miestų bendruomenių organizacijų konferencija Kaune 
Gruodžio 15 dieną Kaune pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo LVBOS projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra“pirmą kartą buvo surengta miestų benduromenių konferencija „Miestų bendruomeninių organizacijų veiklos iššūkiai ir pasiekimai“. Šios konferencijos organizatoriai buvo Kauno bendruomenių centrų asociacija ir Vilniaus bendruomenių asociacija.
2017-12-17
Žinios iš nacionalinio Nevyriausybinių organizacijų forumo 
Šiandien (gruodžio 14 d.) Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vykstančiame Nacionaliniame nevyriausybinių organizacijų forume ypatingas dėmesys skiriamas nevyriausybinių organizacijų (NVO) sektoriaus plėtros perspektyvoms. Kaip teigia renginio dalyvius ministro vardu sveikinanti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo skyriaus vedėja Jolanta Sakalauskienė, laikinai taip pat einanti Bendruomenių reikalų skyriaus vedėjo pareigas,
2017-12-17
Vakaronė Eiguliuose 
2017 12 13 d. A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko Eigulių ir Kalniečių bendruomenių centrų organizuota šventė.
Organizatoriai pakvietė visas Eigulių seniūnijos bendruomenes dalyavuti šventėje.
Visus su artėjančiomis šventėmis pasveikino Eigulių seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Chanko. Susirinkusiems koncertavo vaikų tautinių šokių kolektyvas „Kalvelis“, ansamblis „Ainiai“.
2017-12-17
Veiklos aptarimo vakaras "Dar vieniems metams prabėgus..." 
Prabėgus pirmiesiems penkiems Kauno Šilainių bendruomenės centro gyvavimo metams, pasidžiaugti darbo rezultatais ir aptarti nuveiktas veiklas, bendruomenės nariai ir svečiai šiemet gruodžio 11 d. rinkosi į KVKVB Šilainių padalinį, Šilainių biblioteką. Bendruomeninis gyvenimas ir veikla Šilainiuose vyko ir iki KŠBC įsteigimo.
2017-12-17
Eglutės įžiebimas ir Advento vakaronė Lampėdžiuose 
Šeštadienio vakarą (12.09) Lampėdžiuose pirmą kartą įžiebta Kalėdinė eglutė, o sekmadienį, gruodžio 10 d., Lampėdžiuose buvo švenčiama tradicinė vidurio Advento šventė. Vakaronės metu apie Kalėdų kūdikėlio laukimą pamokslą skaitė Vilijampolės kunigas Benas. Jam padėjo lampėdiškis diakonas Darius Chmieliauskas. Ilgai bendruomenėje lauktą diakoną lampėdiškiai pasveikino tuoj p šv. Mišių.
2017-12-09
Nacionalinis NVO forumas kviečia 
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti nacionaliniame Nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) forume, kuris vyks 2017 m. gruodžio 14 d., Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (A.Vivulskio g. 13, Vilnius).
Nacionaliniame NVO forume kviečiame Jus diskusijai NVO plėtros politikos klausimais, aptarti NVO tarybų veiklą, viešųjų paslaugų perdavimo nevyriausybinėms organizacijoms galimybes ir kitus NVO sektoriui aktualius klausimus.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple