Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-07-15
Baidarių žygis nuo Šančių iki Lampėdžių 
Rugpjūčio mėn.15 dieną, ketvirtadienį. per Žolinę planuojamas Kauno bendruomenių žygis Nemunu baidarėmis "Nemunas vienija". Plauksime nuo Kauno HE iki Lampėdžių. Kol kas maršrutas dar dėliojimas, bet organizatoriai prašo planuoti iš anksto ir pranešti apie dalyvavimą.
2019-07-15
Naujos BIVP programos po 2020 metų aptarimas 
Liepos 11 d. LVBOS pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo LR Vidaus reikalų ministerijos organizuotoje apskritojo stalo diskusijoje "Bendruomenės inicijuota vietos plėtra: 2021-2027 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investavimo kryptys".
2019-07-15
XVIII-as Aleksoto dviračių žygis 
Aleksoto bendruomenės centras tvirtai laikosi tradicijos ir kasmet organizuoja tradicinį Aleksoto dviračių žygį. Šiais metais tai jau XVIII-tas žygis, prasidėjęs prie seniūnijos ir tęsėsi iki Aleksoto parko. Žygyje dalyvavo gausus būrys aleksotiškių ir miestiečių.
2019-07-15
Petrašiūnų seniūnijos bendruomenių susitikimas su Kauno sav. atstovais 
Liepos 9 dieną Kauno miesto savivaldybė pakvietė į susitikimą Petrašiūnų seniūnijos bendruomenių atstovus, seniūnaičius. Pokalbyje buvo pateikta 15 klausimų. Savivaldybės atsakymus petrašiūniečiai pateikė savo FB paskyroje "Petrašiūnų bendruomenės centras", juos perkėlėme čia.
2019-07-15
Romainių bendruomenių susitikimas su Kauno savivaldybės atstovais  
Liepos 2 d. Romainių bendruomenės, kurių yra keturios, buvo pakviestos į savivaldybę susitikti su vicemere Rasa Šnapštiene ir administracijos atstovais, Pokalbyje buvo aptarti gyventojų lūkesčiai ir miesto planai šioje Kauno dalyje. Čia veikiančių bendruomenių organizacijų atstovai išgirdo atsakymus į juos dominusius klausimus. Toliau cituojame Naujųjų Romainių bendruomenės įspūdžius.
2019-07-15
"Sidabrinės linijos" pasiūlymas savanoriams 
Gavome pasiūlymą iš M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo, kuris vykdo iniciatyvą „Sidabrinė linija“.Tai yra nemokama bendravimo ir pagalbos linija vienišiems garbaus amžiaus žmonėms. Siūloma galimybė turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.
2019-07-09
Kauno savivaldybė paskelbė kvietimą teikti paraiškas 
Pagaliau šiandien, išlaikiusi ir užtęsusi visus įmanomus pagal aprašą terminus, Kauno savivaldybė paskelbė ir, ko gero, dar ne visi pamatė, kad: paskelbti kvietimai teikti paraiškas Kauno miesto savivaldybei pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
2019-07-09
B. Brazdžionio minėjimas 
Bernardo Brazdžionio minėjimas liepos 11 d., 18 val. B. Brazdžionio namelyje, Taikos pr. 21. Organizuoja minėjimą Pilietinės bedruomenės centras "Dainava".
Maloniai kviečiame.
2019-07-09
Kviečiame į 18-ąjį Aleksoto dviračių žygį 
Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija kviečia visus į tradicinį jau 18-ąjį Aleksoto dviračių žygį, skirtą S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui paminėti. Žygis vyks liepos 14 d., registracija prasidės 9 val. prei Aleksoto seniūnijos, Veiverių g. 132.
2019-07-05
Kviečiame balsuoti už bendruomenių idėjas 
Kviečiame balsuoti už mūsų bendruomenių centrų pasiūlytas idėjas projektų "Visi kaip vienas" atrankoje: Petrašiūnų, Narsiečių ir Aleksoto idėjomis.
Visi projektai čia: https://www.visikaipvienas.eu/visi-kaip-vienas/…Balsuojant tereikia paspausti ant projekto, kad užsidegtų geltona - jūs balsavote. Jei norite, sužinoti smulkaiu, spauskite paveikslėlį.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple