Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2024-04-09
Žemųjų Šančių bendruomenė Aplinkos ministerijoje 
Balandžio 8 d. Žemųjų Šančių bendruomenės nariai kartu su kolegomis iš KTU Kestučiu Zaleckiu ir Jurga Vitkuviene Aplinkos ministerijoje susitiko su ministru Simonu Gentvilu. Šio vizito tikslas buvo pristatyti ministrui ir AM darbuotojams projekto "Genius loci: urbanizacija ir pilietinė bendruomenė" rezultatus bei pasiūlyti įstatymų pataisas, susijusias su visuomenės dalyvavimu teritorijų planavime ir pastatų projektavime.
2024-04-08
Kaunėnų Atvelykio renginys Parko bibliotekoje 
Šį šeštadienį, balandžio 6 d., Kaunėnų bendruomenės ansamblis, susirinkusiuosius apdovanojo Atvelykio koncertu.
Džiaugsmingai nusiteikęs ansamblis stebino gražiausiomis dainomis, kurias pritariančiai dainavo ir lingavo visi susirinkusieji.
Kazimieras Černiauskas, bendruomenei padovanojo emocingas eiles ir sodrų dainavimą.

2024-04-08
Petrašiūnuose klegėjo Jumoro diena 
Airių patarlė ragina: juokis ir miegok. O mes su Seimo nariu Aurelijus Veryga linkime ankstyvo ryto su puoduku kavos ar arbatos rankoje, kelionių, juoko, apkabinimų, bučinių ir ramaus miego. Ir būtinai kartą metuose apsilankyti "Humoro šou", kuris tradiciškai vyksta Petrašiūnuose. Apsilankę šiame renginyje pajusite, kaip Jūsų veidus papuošia plačios šypsenos.
2024-04-08
Kvietimai į renginius kartu su LUMA 
Lietuvos universitetų moterų asociacija (LUMA) kviečia į renginius. Balandžio 10 d. 18 val. Ąžuolyno bibliotekos Žvaigždžių salėje I a., vyks knygos „Kazimieras Pyplys-Mažytis. Lietuvos partizanų pasiuntinys į Vakarus“ pristatymas. Dalyvaus Punsko “Aušros” leidyklos vadovas Sigitas Birgelis, knygos sudarytoja Rita Pauliukaitienė, istorikas dr. Simonas Jazavita. (daugiau informacijos – priede)
2024-04-08
Kviečiamas metinis ataskaitinis KBCA narių susirinkimas 
KBCA tarybos pirmininko Ramūno Navicko kvietimu balandžio 23 d. 17.30 val. kviečiamas ataskaitinis Kauno bendruomenių centrų asociacijos susirinkimas.
Kadangi atskitų patalpų neturime, susirinkimas vyks Kiečių g.112, Aleksote.
2024-04-05
Romainių BC ataskaitinis susirinkimas balandžio 24 d. 
Romainių bendruomenės centras šiais metais švenčia savo veiklos dvidešimtmetį ir kviečia bendruomenių centrų atstovus į ataskaitinį rinkiminį susirinkimą, kuris vyks balandžio 24 d., 18 val. Romainiuose, Miškų urėdijos salėje, Romainių g. 2. Po susirinkimo vyks koncertas. Kviečiame.
2024-03-27
ATVIRAS KVIETIMAS KŪRĖJAMS IR KŪRĖJOMS  
Iniciatyva "Švęskime upę" kviečia iki balandžio 8 d. registruotis galutiniame renginyje. Kviečiame visų sričių kūrėjus/as, atlikėjus/as, edukatorius/es (dailės, muzikos, literatūros, teatro, kt.) siūlyti įtraukius meno kūrinius bei kūrybines kultūrines veiklas miesto upių krantuose ir upėse.
2024-03-27
Geležinkelio ir Degutytės gatvių priešprojektinis pasiūlymų svarstymas 
Kovo 26 d. Žemųjų Šančių bendruomenės atstovai jau antrą kartą buvo pakviesti į Geležinkelio ir Degutytės gatvių priešprojektinį pasiūlymų svarstymą! Ši žinia turėtų būti įrašyta į teritorijų planavimo istoriją, kaip unikalus ir pavyzdinis atvejis.
2024-03-22
Pilietinės galios indekso 2023 m. tyrimo rezultatų pristatymas 
2024 m. kovo 20 d. (trečiadienį) Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Gedimino pr. 51, Renginių erdvėje (III a., 305 aud.), Vilniuje įvyko 2023 m. Pilietinės galios indekso tyrimo pristatymas. Pristatymas taip pat buvo transliuojamas Pilietinės visuomenės instituto „Facebook“ paskyroje (https://www.facebook.com/civitas.lt/).
2024-03-22
Kaunėnų bendruomenė kviečia 
Balandžio 6 d. 11 val. Kaunėnų bendruomenė kviečia į Kauno m. sav. viešosios V. Kudirkos bibliotekos Parko padalinį, kur vyks šventinis Kaunėnų koncertas "Atvelykio šventė". konceryuos Kaunėnų ansamblis, vadovė Nijolė Biliūnienė.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple