Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-04-28
Atskaitinis rinkiminis KBCA susirinkimas 
Balandžio 25 d. įvyko Kauno bendruomenių centrų asociacijos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jo metu buvo patvirtinta 2022 m. KBCA tarybos ir pirmininko veiklos ataskaita ir 2022 m. metiniės finansinės ataskaitos rinkinys, revizijos komisijos ataskaita. Antrai kadencijai patvirtinta esama taryba, išrinkta nauja revizijos komisija. KBCA taryba savo pirmininku dar vienai kadencijai patvirtino prof. Ramūną Navicką. Sveikiname tarybą, pirmininką, linkime sėkmės, planų ir veiklų įgyvendinimo ir dėkojame visiems susirinkimo dalyviams!
2023-04-28
Bendruomenių centrai Kauno Pavasario mugėje 
Balandžio 21-23 d. vyko Kaune vienas didžiausių renginių mieste, Kauno mugė Pavasaris-2023.
Gausybė prekeivių palapinių nusidriekė Laisvės alėjoje ir Vilniaus gatvėje iki požeminės perėjos. Tris dienas truko renginių programa ir įspūdinga mugė, kurioje gražiausi kūriniai ir nuostabiausi tradiciniai patiekalai džiugino kiekvieną čia apsilankiusį.
2023-04-13
Kviečiame į bendruomenių centrų koncertus ir susitikimus 
Kaunėnų, Sargėnų, Vilijampolės BC "Veršva" bendruomenių centrų ansambliai šį savaitgalį kviečia į savo ansamblių koncertus.
Taip balandžio 15 d. Kaunėnų mišrus ansamblis 13 val. kviečia ateiti į Parko biblioteką. Balandžio 15 d. 13 val. Sargėnų ansambliai "Šilas" ir "Šlamutis" kviečia į Atvelykio šventę šv. Kazimiero mokykloje.
2023-04-13
Sveikiname Šilianių BC ansamblį! 
Kovo 21 d. Kauno Šilianių BC folkloro ansamblis "Slaunos su škarpetkutėm" pateikė paraišką dalyvauti Tarptautiniame festivalyje "VILTIES ŠALTINIS", kuris vyko 2023 m. kovo 26 d. m. Ukrainos sostinėje Kijeve: Міжнародний онлайн-конкурс «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» 26 березня 2023 року в м.Києві (Україна). Paraiška buvo priimta. "Slaunos su škarpetkutėm " pristatė Lietuvių liaudies dainą "Aukšti kalneliai, margi dvareliai".
2023-04-07
Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis 
Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir smagūs margučių ridenimai. Puiki proga dar kartą pabūti su artimiausiais žmonėmis, padėkoti jiems už viską ir be abejo, palinkėti gražių dalykų. Puiki proga švęsti, džiaugtis ir būti čia ir dabar.
2023-04-05
Kviečiamas ataskaitinis rinkiminis KBCA susirinkimas 
Vadovaujantis asociacijos įstatais, susirinkimas kviečiamas kas du metai ir jame turi dalyvauti visų KBCA narių atsovai.
Tad š. m. balandžio 25 d., 16 val., Kiečių g. 112, kviečiamas visuotinis ataskaitinis rinkimininis susirinkimas.
Susirinkimo dienotvarkė:
1. Metinė KBCA veiklos ataskaita.
2. Metinės finansinės ataskaitos patvirtinimas (2022 m.).
3. Revizijos ataskaitos patvirtinimas.
4. KBCA tarybos rinkimai.
5. KBCA tarybos pirmininko rinkimai.
6. Kiti klausimai (įgalioto asmens dokumentams registrų centrui pateikti rinkimas ir einamieji klausimai)
Visų KBCA narių atstovų (pirmininkų ar įgaliotų asmenų) dalyvavimas būtinas.


2023-04-01
Sveikiname mūsų seniūnus! 
Šiandien, balandžio 1 d., Kauno miesto seniūnijos švenčia savo įsteigimo Kauno mieste 20-metį. Nuo pat įsteigimo visos 11 seniūnijų aktyviai bendradarbiavo su seniūnijų bendruomenėmis ir besisteigiančiais bendruomenių centrais. Kauno seniūnijos visada ypatingai rėmė vietos bendruomenes ir jų organizacijas ir jomis rėmėsi...
2023-03-30
KBCA gretas papildė nauji nariai 
Kovo 28 d. įvykusiame Kauno bendruomenių centrų asociacijos išplėstiniame tarybos posėdyje priimtas naujas narys - asociacija bendruomenės centras "KINAS Panemunė". Šio centro veikla apima bendruomeninę ir kultūrinę veiklas, teikia salės ir patalpų nuomos ir renginių organizavimo paslaugas.
2023-03-16
Primename, kad metas teikti metines finansines ataskaitas 
Aktualu dėl NVO metinių veiklos ir finansinių ataskaitų teikimo!
Metinius finansinių ir veiklos ataskaitų teikimas Juridinių asmenų registrui – svarbus NVO skaidrumo kriterijus. Ataskaitas Registrų centrui privaloma pateikti ne vėliau kaip iki gegužės 30 d.
2023-03-08
Sveikiname su Kovo 11-osios švente! 
Kauno bendruomenių centrų asociacija sveikina savo narius - Kauno bendruomenių centrus ir visas Kauno bendruomenines organizacijas, bendruomenes, visus kauniečius su Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo švente - Kovo 11-ąja! Švęskime ją visi kartu savo kiemuose, seniūnijoe ir Vienybės aikštėje. Kviečiame tradiciškai Kovo 11 d. susirinkti prie Karo istorijos muziejaus apie 11 val.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple