Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-11-14
Eigulių-Žaliakalnio BC - naujas asociacijos narys 
Šiandien, lapkričio 14 dienos išplėstiniame Kauno bendruomenių centrų asociacijos posėdyje į asociacijos narius buvo priimtas naujas narys - Eigulių Žaliakalnio bendruomenės centras. Centro vadovas Algirdas Delonas.
2018-11-14
"Sutemų skaitiniai" Lampėdžių bibliotekoje 
Jaukų Lapkričio vakarą bibliotekininkės Mildos Vitulskienės sukviesti, lampėdiškiai susibūrė Lampėdžių bibliotekoje, kur spragsint židinio ugnelei klausėsi skaitovės Audronės Lapienėnės skaitomo islandų rašytojo Einaro Máro Guðmundssono romano „Islandijos karaliai“ ištraukų.
2018-11-14
SAVANORYSTĖ LIETUVOJE: KO REIKIA, KAD SAVANORIS BŪTŲ GERBIAMAS? 
Lietuvos Respublikos Seimo narės Guoda Burokienė, Vida Ačienė ir Aušrinė Norkienė organizuoja diskusiją tema
„SAVANORYSTĖ LIETUVOJE: KO REIKIA, KAD SAVANORIS BŪTŲ GERBIAMAS?“
Diskusija vyks 2018 m. gruodžio 7 d., penktadienį, 10 val. Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai, 3 a.).
2018-11-13
Bendruomenių centrų renginiai ir užsiėmimai 
Kauno m. savivaldybei patvirtinus Bendruomenių rėmimo programos projektus, Kauno bendruomenių centrai kviečia kauniečius apsilankyti nemokamuose renginiuose, fizinio aktyvumo ir sveikatingumo užsiėmimuose. Vienas iš įdomiausių - Amalių BC "Amalė" moliūgų raižymo dirbtuvės.
2018-11-11
Kaunėnų bendruomenės renginiai 
Lapkričio 12 d. 16 val. Parko padalinyje, P. Lukšio g. 60, vyks Kaunėnų bendruomenės centro koncertas „Dainuojame kartu gyvenimą“.
Organizatoriai: Kaunėnų bendruomenė ir Parko padalinys.
Kviečiame apsilankyti.
.
2018-11-10
XI-asis Romantinės dainos festivalis 
Šiandien Kauno Karininkų ramovėje įvyko vienuoliktasis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis. Jame dalyvavo 8 bendruomenių centrų, KBCA narių, ansambliai ir kolektyvai ir 6 svečių kolektyvai. Renginio metu ramovės salė buvo tiesiog perpildyta.
2018-11-08
Svarstytas Vietos bendruomenių organizacijų plėtros įstatymas  
Lapkričio 7 dieną LR Seime Kaimo reikalų komitete buvo svarstomas Seimo narės Guodos Burokienės parengtas Vietos bendruomenių organizacijų plėtros įstatymo projektas. LVBOS savo tarybos posėdyje ne kartą svarstė šio įstatymo projektą.
2018-11-08
NVO susitikimas su Viešųjų pirkimų vadove 
Nevyriausybinių organizacijų ir LVBOS susitikimas su Viešųjų pirkimų tarybos vadove teikia vilčių, kad nuostatos, jog NVO nėra perkančiosios organizacijos, bus laikomasi visuose pirkimuose ir taikomos visuose projektuose, t. t ir finansuojamuose iš ES fondų.
2018-11-08
Aleksoto ir Panemunės seniūnijos - konkurso nominantės  
Aleksoto ir Panemunės seniūnijų delegacijos dalyvavo Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje vykusiame seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finaliniame renginyje. Džiugu, kad Aleksoto ir Panemunės seniūnijos pateko į trečiąjį konkurso etapą, kuriame 32 seniūnijos varžysis dėl 4 pagrindinių prizų.
2018-10-31
Padėkime papuošti Kauno eglutę 
Kauno menininke Jolanta Šmidtienė šiemet vėl puošia Kauno eglutę ir vėl ruošia kauniečiams stebuklą. Eglutė bus pusnyse, kurios bus gaminamos iš metalinių karkasėlių įlenkiant į juos plastikinius šiaudelius. Darbas yra labai paprastas, bet imlus, didelis, nes reikia sudėti vieną milijoną šiaudelių. Meninnkė prašo savanorių pagalbos.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple