Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-07-05
Tradicinis Aleksoto dviračių žygis 
Aleksoto bendruomenės centras iš anksto pradėjo ruošti tradicinį Aleksoto dviračių žygį. Šiemet naujais dviračių takais bus važiuojama į Kleboniškį.
Žygis įvyks liepos 15 d., startas 10 val. nuo Aleksoto seniūnijos pastato. 
Aleksotiškiai pakeitė dviračių žygio programą ir praneša, kad liepos 15 dienos dviračių žygio dalyvius nori pagerbti ir palydėti Aleksoto aviacijos šventės dalyviai, registracijos laiką keičiame į 10.30, po to - aviacijos muziejaus lankymas, gėlių padėjimas aviatorių panteone, 12 val. - žygio startas (prie aviacijos šventės scenos aerodrome).
2018-07-05
Romainių Joninių tinklinio turnyras 2018 
Jau tampa tradicija Romainių Joninių šventę, kartu su meno kolektyvų pasirodymu, romainiškių vakaronės laužu papuošti paplūdimio tinklininkų turnyru. Šiais metais turnyras vyko dvejose amžiaus grupėse: jaunimo ir senjorų. Jaunimo grupėje susirinko net 14-ka komandų iš viso Kauno ir Kauno rajono. Komandos buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Pogrupiuose visos komandos žaidė vienu ratu, komandos - pogrupių nugalėtojai pateko į finalinį etapą, kuriame kovojo taip pat žaizdami vienu ratu.
2018-07-05
Su Valstybės diena 
Sveikiname kauniečius ir Kauno bendruomenių centrus su Mindaugo karūnavimo, Valstybės diena, Liepos 6-ąja!

Kauno bendruomenių centrų asociacijos taryba ir pirmininkas Ramūnas Navickas
2018-06-19
Joninės bendruomenėse 
Birželio 22-23 dienomis Jonines organizuoja:
Romainių bendruomenės centras, Romainių miško aikštelė prie vandens bokšto, birželio 22 d., pradžia 19.00 val.
Eigulių, Kalniečių ir Muravos bendruomenių centrai Čečėnijos aikštėje, Lukšio g. 60, pradžia 17.00 val.
Aleksoto bendruomenės centras Marvelės slėnyje, aikštelėje, pradžia 20.00 val.
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenėns centras, prie Sargėnų karjero, pradžia 19.00 val
2018-06-19
Kviečiame balsuoti! 
Ketvirtus metus vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ organizatorius „Maxima” šiemet įsteigė rekordinį 70 tūkst. eurų fondą bendruomenių iniciatyvų, skatinančių skirtingų kartų bendravimą, įgyvendinimui. Šių metų konkursas „Mes – bendruomenė“ yra įkvėptas atkurtos Lietuvos šimtmečio. Bendruomenės buvo kviečiamos konkursui teikti projektus, kurie atitiktų bent vieną iš šių metų pateiktų prioritetinių sričių: Kartų bendradarbiavimas, bendruomenės atminties įamžinimas ir sutvarkyti bendruomenės žaliąsias erdves.
2018-06-06
Modernaus senjoro įvaizdis visuomenėje 
Ateities Europai ypač svarbu užtikrinti aukščiausią gyvenimo kokybę didelei vyresnio amžiaus žmonių grupei ir priminti, kad šių žmonių laukia naujos galimybės sulaukus ir daugiau nei 50 m., priklausiant trečiojo amžiaus grupei pilnai išnaudoti visuomenės sukauptą vertingą patirtį ir žinias.
2018-06-05
Partneriai kviečia prisijungti 
LPF "Socialinių inovacijų fondas" (SIF) - ilgametis Kauno bendruomenių centrų asociacijos projektų partneris, kartu rašėme ir vykdėme kelis projektus, mūsų bendruomenininkai dažni SIF mokymų dalyviai. Dabar esame kviečiami dalyvauti tie, kam 55, tačiau noro mokytis ir tobulėti netrūksta.
2018-06-04
Kviečiame į šimtmečio Antanines 
Lietuvos Atkūrimo 100-mečio proga Antanavo bendruomenė drauge su Vokietijos Kaselio miesto lietuvų bendruomene birželio 9 dieną Antanave organizuoja ŠIMTMEČIO ANTANINES ANTANAVE.
Šis vardas ne tik davė pradžią mūsų kaimo pavadinimui, bet ir buvo svarbus visos Lietuvos istorijoje, nes pirmasis Lietuvos prezidentas buvo Antanas Smetona.
2018-06-01
Įsigaliojo naujasis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklos stiprinimo aprašas 
Kaip skelbia Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapis socmin.lt, pagaliau nuo birželio įsigaliojaNevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašo“ nauja redakcija. Jis įsigalioja nuo birželio 1 d.
2018-05-31
Seimo diskusijoje apie Vietos bendruomenių inicijuotą veiklą 
Gegužės 30 d. KBCA pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo LR Seime vykusioje diskusijoje "Integruotos teritorinės investicijos ir bendruomenės inicijuota vietos plėtra: ar ES parama duoda lauktų rezultatų?", kurioje skaitė pranešimą apie miesto bendruomenių požiūrį į minėtas programas. Diskusijoje dalyvavo miestų ir kaimų...

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple