Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-09-05
Aukštųjų Šančių bendruomenės centro kvietimas 
Šiemet Aukštųjų Šančių bendruomenės centras vykdo LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą ,,Miestas gydantis vienatvę" ir imasi iniciatyvos Aukštųjų Šančių ąžuolyno parke įkurdinti lauko bibliotekėlę!
2023-09-05
Laimėtas Didysis Prizas Tarptautiniame festivalyje Kijeve 
2023m. rugpjūčio mėn. 29-31 d. Kijeve (Ukraina) vyko Tarptautinis virtualus konkursas, kuriame virtualiai dalyvauja įvairių šalių vaikų ir suaugusiųjų ansambliai, pavieniai atlikėjai - mėgėjai - "Джерело Надій" ("Vilties Šaltinis"). Šiame konkurse dalyvavo ir Kauno Šilainių bendruomenės centro Folkloro ansamblis "Slaunos su škarpetkutėm" su daina "Tyliai plaukia mėnulis virš upės".
2023-09-01
Pranešimas spaudai dėl akcijos „Kauno upių pakrančių vizijos: bendruomenės liko už borto“. 
2023 rugsėjo 4 d. 10 val., prie Kauno architektų namų, Vilniaus g. 22, Kauno bendruomenės surengs protesto akciją „Kauno upių pakrančių vizijos: bendruomenės liko už borto“. Kauno miesto savivaldybė bei Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba 2023 gegužės 5 d. paskelbė inicijuojančios vizijų projektą „Kauno krantinių atgimimas”. Apie projektą neinformuotos ir į procesą nepakviestos Kauno bendruomenės reiškia susirūpinimą, kad miestui svarbus pakrančių vizijų projektas vyksta neatsižvelgiant į miestiečių valią ir neįtraukiant miestiečių į sprendimus, susijusius su aplinkos klausimais.
2023-09-01
Kauno bendruomenių organizacijų kreipimasis dėl "Kauno krantinių atgimimo" projekto 
28 Kauno bendruomenės liepos 31 d. kreipėsi į savivaldybės administratoriaus direktorių Tadą Metelionį, Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos vadovę Jūratę Merkevičienę ir Vilnius Tech Urbanistinės analizės laboratorijos vadovę Inesą A. Kurtinaitieę dėl bendruomenių įtraukties į Kauno upių pakrančių vizijų projektą "Kauno krantinių atgimimas".
2023-09-01
Kviečiame į nemokamą VIG fondo webinarą 
Viešojo intereso gynimo fondas ir jos vadovas advokatas Saulius Dambrauskas KVIEČIA kauniečius į nuotolinį NEMOKAMĄ VIG Fondo VEBINARĄ: RUGSĖJO 20-tą dieną 19:00 val.

2023-09-01
Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja! 
Sveikiname visus kauniečius, bendruomeniečius, moksleivius ir studentus, senjorus su Rugsėjo 1-ąja! Kiekviena rugsėjo 1-oji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykite šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis!
2023-08-22
Kaunėnų bendruomenės Žolinės šventė 
2023 metų rugpjūčio mėn. 15 dieną su šventine nuotaika, nešini lauko žolynų puokštėmis, vaisiais parapijiečiai ir svečiai rinkosi į Kauno Palaimintojo JurgioMatulaičio bažnyčią, kurioje vyko Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) atlaidai su iškilmingomis šv. Mišiomis. Mišias aukojo kunigas Marius Boreiša, giedojo bažnyčios choras. Pasibaigus mišioms, bažnyčios klebonas Dainius Lukonaitis padėkojo Žolinės šventės dalyviams ir maloniai pakvietė dar pabūti drauge bažnyčios šventoriuje, pasiklausyti Kaunėnų bendruomenės vokalinio ansamblio ,,Kaunėnai“ ir vokalinio instrumentinio ansamblio „Šlamutis“ koncerto.
2023-08-22
20-tąjį kartą nuskambėjo Panemunės bendruomenės šventė 
Šeštadienį, rugpjūčio 19-ą, Panemunėje nuskambėjo šv. Roko atlaidų renginys. Jau 20 jubiliejinį kartą. Šeštadienio Romansų vakare skambėjo nepakartojami ,,Nalšios" romansai, Dalios Teišerskytės eilės, Viliaus Kaminsko skaitomas Širvys vertė širdis plakti jautriau ir meiliau, ypač gausiai susirinkusioms moterims ir santūresniems vyrams. O kitą, sekmadienio, dieną - atlaidų iškilmė atsinaujinusioje bažnyčioje ir didysis koncertas klebono gaspadinės sode.
2023-08-22
Aleksoto bendruomenės centras Deltuvos mūšio inscenizacijoje 
Kauno Aleksoto bendruomenės centras rugpjūčio 19 dieną dalyvavo Ukmergės savivaldybės Deltuvos seniūnijoje unikaliame renginye – jau 25-ą kartą surengtoje Deltuvos mūšio inscenizacijoje. Šiek tiek istorijos: 1812 m. birželio 28 d. Deltuvoje įvyko Napoleono ir carinės Rusijos kariuomenių susirėmimas, kuriame dalyvavo apie 20 000 karių. Napoleono armijos gretose kovėsi nemažai lenkų ir lietuvių, kurie norėjo nusimesti carinės Rusijos jungą. Po neilgo mūšio Rusijos kariuomenė atsitraukė...
2023-08-16
Vyriausybei pateikė Savanoriškos veiklos įstatymo pakeitimus 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, pasitelkusi socialinius partnerius ir savanoriškos eiklos organizatorius – nevyriausybines organizacijas, mokslininkus, dirbančius savanoriškos veiklos srityje, – išanalizavo savanoriškos veiklos situaciją, iššūkius ir poreikius teisiniame reguliavime bei įgyvendinimo priemonėse ir Vyriausybei 2023 m. rugpjūčio 8 d. pateikė Savanoriškos veiklos įstatymo pakeitimus.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple